Cilt Bakımı Ürünleri Nivea ürünleri kullananlar ve öneriler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
berbat birşey bence temizleme jeli cildimde yağlı bir hiz bırakıyordu kullanırken ve sanki temizlemiyor gibi geliyordu

canm nıvea hakkında iyi şeyler duydum ama kullanmadm ama ne olursa olsun avon dan daha kalitelidr devam et sen sanrm memnunsun da avonu kullandıım için söylüyorum

malesef canım bıraktım yuzumdekı ayva tuylerımı ortaya cıkardı ayrıca yuzumde yanma yaptı ılk zamanlar memnundum ama sımdı kımseye tavsıye etmıyorum.

ben de cildim yaglı vichy'nin setini aldım memnunum haberin olsun arkadaşım.fondoteni de çok güzel.yaglı cilde herşey gitmiyo malum...ama biraz pahalılar.toplamı 120-150falan tutmuştu.ama baya gidiyo.

ben artk yaklaşık 7 aydır eczaneden aldıgım avene markasını kullanıyorum.hem dermokozmetik olunca içim rahat ediyor.yüz temizleme jeli toniği nemlendiricisini aldım önce beğenince termal suyunu,peelingini yüz makyajı temizleyicisni de aldım.gündüzleri de ddf spf 15 koruyuculu kremimi sürüorum.şimdi spf50 koruması olan yüz pudrasıyla,onun güneş kremini denemek istiyorum.temizleme jeli 4 aya yakın gidiyor toniği en fazla 2 ay nemlendirici de 3 ay gidiyor.tavsiye ederim gzl ama en önemlisi zararsız ve bnm kullanıdıgm seri özellikle genç ciltler için üretilmişyerimseniben

ya niveanın sıkılaştırıcı kremini alacam 2 hafta içinde etkili olduğunu sölüyorlar alsam mı bilmiyorum:s

kızlar dun alısverıs merkezınden nıveanın yaglı cıltler ıcın setını aldım
arındırıcı yuz temızleme jeli
matlastırıcı tonık
matlastırıcı nemlendırıcı bakım kremı
dun aksam kullandım gercekten sonuç mukemmel
sizce avonmu guzel yoksa nıveamı???

avon benim yüzümde tüylenme yaptı arkadaşlar hoş zaten alıyorum tüyleri bakalım nivea aldım neler olcak görceğizakannehir

Ben nemlendiricisini kullanıyorum nivea soft olanı.
yıllardır kullanıyorum elime yüzüme.tüylenme filan yapmadı.
geçen gün gittiğim kozmetikçideki bayan nieanın nemlendiricisi su bazlı değil bu yüzden yağ bezesi yapar,yüzün için kullanma dedi.benim göz altlarımda çok çok küçük yağ bezesi var o yüzden mi oldu acaba çok canım sıkıldı kullanmıycam artık:KK43:

ben artk yaklaşık 7 aydır eczaneden aldıgım avene markasını kullanıyorum.hem dermokozmetik olunca içim rahat ediyor.yüz temizleme jeli toniği nemlendiricisini aldım önce beğenince termal suyunu,peelingini yüz makyajı temizleyicisni de aldım.gündüzleri de ddf spf 15 koruyuculu kremimi sürüorum.şimdi spf50 koruması olan yüz pudrasıyla,onun güneş kremini denemek istiyorum.temizleme jeli 4 aya yakın gidiyor toniği en fazla 2 ay nemlendirici de 3 ay gidiyor.tavsiye ederim gzl ama en önemlisi zararsız ve bnm kullanıdıgm seri özellikle genç ciltler için üretilmişyerimseniben

Ennn iyisini yapmışsın

ben niveanın hiç bir ürününden memnun kalmadım kızlar, hiç de beğenmiyorum. Bir göz makyaj temizleyicisi bile işe yaramıyor.

X