Cilt Bakımı Ürünleri Nivea ürünleri kullananlar ve öneriler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ebrarzeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
1
39
arkadaşlar aranızda nıvea ürünlerini uzun zamandır kullanan varmı?yeni duydumda ciltte tüylenme yapıyormuş sizinle paylaşmak istedim beni aydınlatırsanız sevinirim.

Evet öyle bir rivayet vardi bir zamanlar ama sanmiyorum.
Ben niveanin maskarasini kullaniyorum bir tek,kremlerini kullanmiyorum.

Nivea hakkinda bende duydum ama dogruluk derecesini bilmiyorum, ben yuz temizleme jelini kullaniyorum ters bir tepki gormedim

ben niveanın temizleme jelini ve nemlendiricisini kullanıorum uzun süredir sadece toniğim farklı oda loreal ama niveadan çok memnunum bahsettiğin gibi bir olay olmadı.Aksine nivea kullanmaya başladığımdan beri cildim daha parlak ve canlı

bende niveanın temzileme ürünlerini kullandım baya bi süre o gün gözeneklerimin ğstğnde baya belirkin koyu tüyler gördüm ve bıraktım ama herkeste farklı bi tepki yapabilir

Temizleme sütü ve toniğini yıllardır kullanıyorum. Hiçbir sorunum da yok. Seviyoruz biz birbirimizi :Roflol: :Roflol:

ya sanki vücut kremleri biraz tüylenme yapıo ben kullandım sanki oldu gibi......

walla ben 1 sene kullandım arkadaşlar doğru ama biraz geç farkettim nıvea dan olduğunu. o arada da kuafördeki ağdacı kız değişti ve ben de onun elinde var bişi tüylerim azalacağı yerde fazlalaşıyo diye düşündüm..(sadece vücut kremlerinde sorun) ve bıraktım kullanmıyorum artık ne nemlendirici ne krem ne tonik hiç bişini kullanmıyorum artık. hepsi loreal ve vücut için lancom çokta memnunum..

bunu bende duymuştum.bikaç sene önce sıkılaştırıcı vücut kremini kullanmıştım sanırım onun etkisi var kullandığım bölgelerde tüylenme var nivea ürünlerini almamaya dikkat ediyorum.

bir arkadas1m 30 senedir kullan1yor hemde su mavi kutulardan yüzüne maske gibi kal1n sürüp cildin icmesini bekliyor oderece cok kullan1yor hic birsey olmad1 c1ld1ne bende ondan görüp 15 senedir kullan1yorum pahal1 krem sürsem bile üstüne mutlaka nivea sürüyorum ondan baska yüzümü rahatlatan kerm bulamad1m 51 yas1nday1m yüzümün tüylerini hic almad1m yani ihtiyac duymad1m

söylediklerinizde doğruluk payı var arkadaşlar fakat bu nivea deyilde başka üründede olabilir,herkese aynı ürün farklı etki gösterir,başka üründede olabilir,hatta güneş yağı ve kremleride bebe yağları v.b ürünler içinde geçerli

aşırı peeling ve cilde uygun olmayan bakımlarda yapar,her yanlış cilt üzerindeki sürtünmeden aşınmadan ötürü tüylenme yapar

www.kadinlarkulubu.com./showthread.php?t=13589

bir göz atın arkadaşlar

merhaba
ben size Forever Living cilt bakım ürünlerini tavsiye ederim.hem doğal hemde fiyatları uygun.
4 yıl önce kullanmaya başladım.çok memnunum.

evet arkadaslar bende duydum yapiyor diye dove kremide sakin kulanmayin cildi yipratiyir ve yaglanmayi cogaltiyor ve cildin simsiyah oluyor karatiyor cunku ben kullandim

bende bir arkadaşa ö.mesaj yollayacaktım ama gitmedi..İnşallah okur burayı
Sıkılaştırıcının adı Nivea Body'nin sıkılaştırıcı kremiydi =)
işede yarıyo ya
annem benden zayıf
İnşallah okursun nefertiti_23

ben 3 yıldır nivea vücut kremlerini kullanıyorum ve çok da memnunum tüylenme filanda olmadı hatta tüylerim gitti denecek kadar azaldı(tabiki nivea sayesinde değil)
yüzüme kullanmadım ama annem de 56 yaşında ve yaklaşık 72 yılından beri mavi kutudaki nivea yı kullanıyor ve yüzü çok genç çok da memnun
biz ailecek kullandık zararını görmedik
heralde kişisel bişey tüylenme yapması, herksin bünyesi farklı...

Bende niveanin mavi kutularindan kullaniyorum nemlendirici olarak. ama bu yeni cikan urunleri pek begenmedim sahsen. Nivea young urunlerinin jelini aldim sivilcelere iyi gelir diye ama oncekinden beter oldu artik kullanmiyorum duru kosede. Ama baska bi kremi var cildin rengine uyum sagliyo hem nemlendiriyo hem de fondoten gibi oluyo ondan cok memnunum. sonucta her kremin yarari cild yapisina gore degisiyo.

arkadaşlar aranız da nivea cilt bakım ürünleri kullanan var mı?ben kullanıyorum aslında çok da memnunum ama nette kimi bayanlar tüyleri besliyor,çok yağlı,gelecekte cildi mahvediyo fln yazmışlar.ama bana çook iyi gelyo fiirlerinizi merak ett.iyigünler

arkadaşlar aranız da nivea cilt bakım ürünleri kullanan var mı?ben kullanıyorum aslında çok da memnunum ama nette kimi bayanlar tüyleri besliyor,çok yağlı,gelecekte cildi mahvediyo fln yazmışlar.ama bana çook iyi gelyo fiirlerinizi merak ett.iyigünler

ben niveanın sıkılaştırıcı kremini kullanıyorum. 2 hafta oldu. fazla bir değişiklik olmadı bende. bitince dove alacağım. kullananlar çok faydasını görmüş

X