Cilek Kokulu Parfüm

_nazenin_

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
206
14
Kızlar çilek kokulu parfüm kullanan var mı?
Ya da piyasada böyle bir parfüm var mı biliyor musunuz?Ben aradım ama bulamadım.

bady shop'un ürünleri var cilekli. parfümünü kullanmadım ama vücut losyonu ve dus jelini kullanıyrum. miss gibi cilek kokuyor :)))

ralph lauren ralph
yanlış yazmış olabilirim ama bu çile kokuyo.ben body shopun çilekli kokularını sevmiyorum ama çok fazla beyenen var.

body shopun body butterleri var çilekli sanırım parfümüde vardır canım sayfasına bakabilirsin belki vardır bide nina ricci var çilek gibi tatlı demişlerdi ama denemedim tamda emin deilim yalnız karıştırmıs olabilirim

Ya da piyasada böyle bir parfüm var mı biliyor musunuz?Ben aradım ama bulamadım.

merhaba nazenın;
bende çilek tutkunuyum.Body shop dan aldığım strawberry serisini kullanıyorum.
eğer sadece parfüm almak istiyorsan "ANGIE parfümleri" diye uygun fiyatlı bir parfüm var birebir çilek kokusu bulunuyo. kozmetiktilerde yada internette bulabilirsin.Yanlız bir tavsiyem olacak.sakın başka bir koku ile karıştırıp kullanma.:)))):1no2:

merhaba nazenın;
bende çilek tutkunuyum.Body shop dan aldığım strawberry serisini kullanıyorum.
eğer sadece parfüm almak istiyorsan "ANGIE parfümleri" diye uygun fiyatlı bir parfüm var birebir çilek kokusu bulunuyo. kozmetiktilerde yada internette bulabilirsin.Yanlız bir tavsiyem olacak.sakın başka bir koku ile karıştırıp kullanma.:)))):1no2:

evet angie var çok doğal bir koku kalıcıda ben kullanıyorum istersen vanilyasıda var tafsiye ederim evkur mağazalarının kozmatiik bölümlerinde bulunuyo

escada nın sexy graffiti parfümü var...oda çilek kokuyo.....yolda kaç kişi cevirmişti beni parfumun adını sormak için.....tavsiye ederim....

escada nın sexy graffiti parfümü var...oda çilek kokuyo.....yolda kaç kişi cevirmişti beni parfumun adını sormak için.....tavsiye ederim....

canım bu d&p nin bir ara 100 lük alana yanında küçük şişede hediye verdiği koku olabilirmi eğer o ise gerçekten çok güzel çilek kokuyodu

bende kullanmıştım resmen çilek kokuyooooooosengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ralph lauren ralph var bn bunu kullanıorum ve herkes bayılıyor bide sexy grafiti var çok tatlı kokuyor tavsiye ederim....2. terciihimdir ama ralph lauren ralph den vazgeçemiorum...

canım viva cappio'nun lola'sı
harika bir çiçek kokusu
hanımelini andıran çok hoş
bir koku, bence dene
fiyatı da oldukça uygun.

Body Shop, Turkiyede bide Q8 diye bi parfum-serisi var onlarinda pembe olani cilek gibi kokuyor
ayrica Channel- Candy ´de cileeeek gibi kokanlar parfumlerdendir.

The body shop meyve kokulu parfüm, duş jeli vs.de çok iyi. Hele bir rougeberry si var, çok güzel kokuyor. Onun dışında angie'nin çileklisi bire bir çilek kokusu. Ya angie'nin karpuzlusunu kullanan var mı aranızda, beğeniyomusunuz?

ANGIE nin büyük boyu (gerçi o da çok büyük diil) 10 ytl küçük boyu duş jeli de hediye 7 ytl

X