zmir'de tavsiye edebileceiniz doktor veya hastaneler

burningaura

herşey çok güzel olacak!!
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.670
21
41
selam kızlar..şu anda gümüşhanedeyim ailem izmirde ve emekli sandıgına baglıyız..annem izmiregelmemi istiyor..gebeliğim saglıklı giderse izmire gitmei düşünüyorum..ve dogumuma girecek iyi bir doktorum olsun istiyorum.şimdiden arastırayım dedim çünkü zor bir iş..dokuz ceylül üniversitesi dedi bir arkadasım ama emin degilim..yardımlarınızı bekliyorum...

arkadasım benim doktorum ahmet seckin önoğluydu doğumumuda o yaptırdı cokta memnun kaldım.ikinci çocuğumdada ona gidicen insallah.izmirde coğu kişi bilir zaten adını ayrıce tepecik sskdada duruo .özelide buca şirinyer de.ilgilenirsen yardımcı olurum...

benim doktorum kadın doğum hastanesindeydi ama özeline devam ettim doğumuda karataş hastanesinde yaptım..doktorum reşat bozoklardı..çok memnun kaldım epiduralle sezeryan oldum 2.gün ayaktaydım ne ağrım ne sızım oldu maşallah..

canım bende tavsiye ediyim sana operatör dok.ALİ BALOĞLU.yeşilyurt devlet hastanedesinde yeni adı ATATÜRK ARAŞTIRMA HASTANESİnde bölüm şefi.ayrıca çınarlı kadın doğum ve kadın hastalıkları hastesinin ortaklarından vede jinokoloji derneginin 2.başakanı.özeli alsancakta.süper bi adam benim doktorum.kesinlikle tavsiye edebilirim sana.memnun kalırsın.:dance:

Benim dr Yakup Erata 9eylül ünv.de prof.
Özeli Alsancakta tavsiye ederim.Özel Sağlık Hast. ile anlaşmalı.

İzmir'de Opr.Dr.Reşat Bozoklar...Kesinlikle tavsiye ederim.Maddiyat düşkünü olmayan,güleryüzlü,
Kızım 7 aylık doğmuştu başka dr.bilemedi,oğlumun da erken doğum olmasını engelledi,kis ameliyatımı yaptı,ailemin ve çevremdeki herkesin Dr.u.....

Merhaba Arkadaslar,

Yakup bey ve Resat bey ile ilgili muayene ve dogum ucretlerı ne kadar acaba? Ayrıca Resat beyın muayenehanesı nerde?

teskkurler

canım bende tavsiye ediyim sana operatör dok.ali baloğlu.yeşilyurt devlet hastanedesinde yeni adı atatürk araştırma hastanesinde bölüm şefi.ayrıca çınarlı kadın doğum ve kadın hastalıkları hastesinin ortaklarından vede jinokoloji derneginin 2.başakanı.özeli alsancakta.süper bi adam benim doktorum.kesinlikle tavsiye edebilirim sana.memnun kalırsın.:dance:

manolyaaaa ne olur bana yardım et.ben de ona gidiyorum 2senedir.çok iyi bir dr.bilgisi süper ama çok gıcıkk.doğumunu ona yaptırdın di mi?çınarlıda mı yaptın?hastaneden ve doğumda dr tavrından memnun kaldın mı

benim doktorum kadın doğum hastanesindeydi ama özeline devam ettim doğumuda karataş hastanesinde yaptım..doktorum reşat bozoklardı..çok memnun kaldım epiduralle sezeryan oldum 2.gün ayaktaydım ne ağrım ne sızım oldu maşallah..

aynen bende bu dr.u tavsiye edecektimm reşat bozoklar ben bursada olduğum için ona gidemedimm ama o biizim sullale dr.umuzz 10 numara bi dr mutlaka tavsiye ederim dua edersiniz bizee cnmm hayırlı doğumlar dilerimm kaydirigubbakcemile5

Benim dr Yakup Erata 9eylül ünv.de prof.
Özeli Alsancakta tavsiye ederim.Özel Sağlık Hast. ile anlaşmalı.

araştırma yapıyorum bu konuda biraz endişelerim var.maddi olarakda çok yıkım olsun istemiyorum doğum muayene bedelleri hakkında dr.ile ilgili bilgi vermenizi rica edebilir miyim.

merhaba arkadaşlar ben salı günü doğum yaptım ve acayip güzel geçti kent hastanesinde doğum yaptım doktorum dışarıdan geldi ve gayet güzel geçti doktorumda mitra hanımdı..herkese tavsiye ederim ayrıca kent hastaneside 5 yıldızlı otel gibiydi resmen:)

Merhaba,Eğer özel doktor ve özel hastane düşünüyorsanız doktor olarak şiddetle Kahraman Kolday'ı
hastane olarak da Özel Ege Sağlık veya Kent Hastanesini tavsiye ederim..Sevgiler.

dokuz eylul'de sebahattın beyı tavsiye edebilim.çok ilgili bir doktor aynı zamanda çok açıklayıcı bilgilerde veriyor

Kızlar, bende daha önce Kent hastanesinde epidural normal doğum yaptım. doktorumda orada çalışıyor mehmet tunç canda kendisi hem hamileliğim hem de doğum boyunca benimle çok ilgilendi, özellikle o hastanenin doktoru olmasını istedik daha önce bir arkadaşımın doğumuna doktoru muayenehanesi uzakta olduğu için son anda yetişmiş sorun yaşamışlardı bunada dikkat edin derim.

X