eşler arası problemler

M

melankoli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melankoli
eşiniz size sormadan kararlar alıp ve buna sizi uymaya mecbur kılarsa ne yapardınız önerilerinizi bekliyorum kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi melankoli
benimde bu konuda çıldırdığım anlar oldu.onlar istisnalar hariç evliliğin evlilikte beraber alınacak kararları nedense tek başına almayı tercih ediyorlar.yaratılışları bu.işte o zaman evlilikte çatırdamalar başlıyor ama biz yürütmek için çaba gösteririz.sürekli olan bişeyse sonu kötü ama arada oluyorsa seviyorsak göz yumuyoruz.hayatında başarılar

• Konu Sahibi melankoli
cok sukurki esim bana sormadan hic birsey yapmaz ve izinsiz birsey yapmasinida goz yumazdim bana sorupda yapmasi gereken birseyi yaptirmadigim zamanda cok olmustur altan girer usten cikarim icime sinmeyen istemedigim birseyide yaptirmam:1hug::eek:klava:

• Konu Sahibi melankoli
yine sendeki durum iyi. ben eşimle çoğu zaman bu yüzden tartışıyorum. hem kayıınvalide hem eşim ikiside yapıyo bunu. kayınvalide gününe saatine kadar herşeyi ayarlar eşimde uygulamaya sokar. bende sadece peşlerinden giderim. hayatımda yaptığım en büyük doğru kocamla evlenmek derdim ama 2 aylılık evliliğimde bunun en yanıltıcı şey olduğunu anladım. :kızgın:

• Konu Sahibi melankoli
benim eşimde öle sormadan bişe yapamz.adama yaptırdığını yuttururm.
bende aynısını yaparım ona.ona sormadan kendi kendime planlar yapıp onu mecbur kılarım ee ne yaşatıosa onu hakkedio çünkü.
allahtan eşimde mutlaka sorar bir şey yapılcaksa bende cevap vermeden karşı tarafa m utlaka onun fikrini alırım.

• Konu Sahibi melankoli
Bu konu hk.da mutlaka eşinle konuşup sorunu kökten çözmelisin. Hoşçakal. lülülülülülü

• Konu Sahibi melankoli
benim esim cok nadir benden habersiz bisey yapmaya kalkar, kalkar diyorum cünkü kendisi benden hic bisey saklayamazda.. cok beceriksiz bu durumda.. ha olaki yapti, bu konu acayip canini sikar, ezilir büzülür, bin pisma olur.. naniknanik

X