Anket gece uykunuzdan uyandınız cok acsınız sabahı bekleyemeyeceksınız dolapta ne olsun

geceyarısı karnınız cok ac sabahı bekleyemeyeceksınız dolapta ne olsun

• Ankete Katılan
    29
  • Anket Kapalı .
borek dedim aslinda mumjkunse hepsinden biraz olsun ayyyyyyyy gerci onlar olmazsa ben direk bi tencere makarnayi erinmeden yapip yiyen bi insanim sırnaşık şey

kesinlikle dolma sarma olsun:eek:çok severim heleki birde okadar acıktıysam başka bişey kesmez beniyerimseniben

Zeytinyağlı sarmayı tok olsam da yerim valla. Ama ben genelde çikolataya sarılırım kaşık kaşık yer yatarım. o yoksada kuru yemiş yerim avuc avuc

Tabiyki börek!
Lütfen peynirli olsun.:icecream:
Bak yine canım istedi...:eek:

karisik sebze kizartmasi,icinde biber,patlican,kabak,patates,karnibahar olsun øncekigunden kalma.. sarmisakli yogurduda var tabi=) ayy en sevdigim yemek

pizza olsun , böyleeee yumuşacık kalmış olsun , bol malzemeli , meyve suyu olsun , üstüne de çikolata soslu birşey olsun da ne olursa olsun , acıktım ben ...

Hiç birini istemem mümkünse kilo aldırmayacak birşeyler olsun.
Doğumdan sonra kilo verene kadar canım çıktı, tekrar kilo almak istemiyorum.
Ama gündüz bunlardan yiyebilirim tabi, yakması geceye göre daha kolay oluyor.
sırnaşık şey

ben gece kalkıpta yemek yicem ha buna kim inanır kadir inanır:roflol: ya ben sabah eşim işe giderken gözümü zor açıyorum kalkıpta yemek yicem. zaten kilo artışı olur o saatte yok ben almayayım ..

X