Cilt Bakımı Ürünleri Seba med ürünlerini tavsiye ederim

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
B

bayansu

Ziyaretçi
sevgili arkadaşlarım ben yaklaşık 3 senedir seba-med ürünlerini kullanıyorum...seba-med şampuan,seba-med sabun,seba-med nemlendirici gündüz kremi...sabunu bütün vücuduma duşta uyguladıktan sonra durulanıp keçe kesesi ile bir güzel kese yapıorum..daha sonra tekrar durulanıp ölü deriyi atıorum..en son seba-med şampuanla 1 kere yıkadıktan sonra saçlarımı ıslakken tarıorum ve fön ile nemli bir hale gelinceye kadar kurutuyorom...fındık büyüklüğündeki seba-med kremi ile yüzümü nemlendirdikten sonraellerime ve ayaklarıma vazelin uyguluyorum...bu arada dişlerimi ipana anti tartar diş macunu ile sabah akşam aksatmadan fırçalıorum...

hayatımdan çok memnunum...eşimde benden tabi

çok güzl peki ruh sağlığınız için ne yapıyorsunuz?

ruh sağlığım içinde sizin gibi ruh sağlığıyla ilgili sorunu olupta cilt bakımı ile ilgili meaja yanıt veren arkadaşlara cevap vermiyorum :tomato:

sebamed'in ürünleri gerçekten çok güzel, yalnız yeni spf li gündüz kreminin kokusu hiç güzel değilkafamçokkarıştı ama fs serisi gece kremi çok güzel nem veriyor kuru ciltlere
saç kremini hiç kullanmadım sanırım benim saçlarımı açamaz, kerastase kullanıyorum çok memnunum.:sm_cool:

günaydın arkadaşlar bende sebamed sabununu kullandım ama cildimi kuruttu yani sabunundan pek memnun kalmadım ama diğer ürünleri hakkında yorum yapamam

sebamedin yüz yıkama jeli cildimi cayır cayır yakmıştı,3 gün cildim kıpkırmızı gezdim cildiniz hassas veya kuruysa kullanmayın.bnmki yaglı ama hassas pişman oldm

sebamedin koruma faktörlü cilt kremini kullanıyorum.yaz kış sürmeden dışarı çıkmıyorum .çok memnunum.ayrıca makyaj altına da sürüyorum. herkese tavsiye ederim.

benim cildimde karma ve hasas...bende güneş kremini kullanıorum yazın..bütün ürünlerinden memnunum...saç kremi deil saç şampuanı demiştim eşimde kullanıo walla süper..ayrıca sabunu yüz için olmasa bile vucut için harika

sebamedin yüz yıkama jeli cildimi cayır cayır yakmıştı,3 gün cildim kıpkırmızı gezdim cildiniz hassas veya kuruysa kullanmayın.bnmki yaglı ama hassas pişman oldm

aynısı benim başımada geldi.özellikle yanaklarım soyuldu hep.
şuan sebamed Q10göz kremini kullanıyorum bakalım

sebamed'in ürünleri gerçekten çok güzel, yalnız yeni spf li gündüz kreminin kokusu hiç güzel değilkafamçokkarıştı ama fs serisi gece kremi çok güzel nem veriyor kuru ciltlere
saç kremini hiç kullanmadım sanırım benim saçlarımı açamaz, kerastase kullanıyorum çok memnunum.:sm_cool:

şuna dikkat ettim.içinde kozmetik madde fazla olmayan fakat cilt için iyi sonuç verem ürünler hep kötü kokuyor.

arkadaşım bende kerastase çokçok istiyorum.doğum sonrası saçım çok seyrek cansız ve ince telli oldu.bana bu markanın önerebileceğin ürünü varmı?

mrb kızlar.ya ben 21 yaşındayım ve son 3 4 aydır sivlcelerim çoğaldı.sebamedin bi zararı olmaz dimi.depresyona girdim artık

slm arkadaşlar, nemlendirici olarak bende sebametfs krem ve losyonunu kullanıyorum çokta memnunum yerimseniben

sebamedin koruma faktörlü cilt kremini kullanıyorum.yaz kış sürmeden dışarı çıkmıyorum .çok memnunum.ayrıca makyaj altına da sürüyorum. herkese tavsiye ederim.

bende hassas ciltler için koruma faktörlü kremini kullandım gerçekten kullandığım dönemlerde( özeliklede yaz mevsiminde) genelde başıma gelen cilt lekeleri problemim olmadı tavsiye ederim.

Sebamed'in hem yetişkinler hem de bebekler için ürünlerini her zaman tercih etmişimdir..Onun üstüne cilt bakım yapan kozmetik görmedim..Üstelik hem iyi sonuçlar veren hem de pahalı olmasına değen ürünleri var..

Oğlum bebekken bakım ürünlerini almıştım..Vücut losyonu,popo kremi vs. vs..
Kendim için yüz temizleme jeli,saç şampuanı,akne kremi ve gece yüz losyonu..
Evet pahalı ürünler ama sonuçları harika..

Sebamed aynı zamanda dermo kozmetik bir marka olduğundan kokusu güzel değil çünkü parfüm içermiyor dolayısıyla hassas cildi olanlara da tavsiye ediliyor. Ben de gece kremi almayı düşünüyorum fiyatını bilen var mı?

bende kullanıyorum sabununu ve çok memnunum bayanlar
ama bu sorun yaşayan arkadaşlarım ciltleri alerjik olabilir çok aşırı hassas olduğu için demekki her ürün yaramıyor
yoksa sebamed doktor tavsiyesinde de verilen bir kozmetik ürünü

ben sebamedin yüz temizleme jelini kullnmıştım cildi acayip kurutuyo.sivilceleride tabi ama lekeler için bişey yapmıyo.benim cildim yağlı olmasına ağmen çok kurutmuştu makyaj yaptığımda pütür pütür duruyodu bende bıraktım.kalanıda ziyan olmasın diye sadece sivilce çıktıkça üzerine sürmüştüm.bilginize sunulur

Bende sebametin yüz için nemlendiricisini kullandım visio olanından. Çokta memmun kaldım..Kokusu hoş değil ama yüzümü gün boyu nemlendiriyor. Tavsiye ederim

mrb kızlar.ya ben 21 yaşındayım ve son 3 4 aydır sivlcelerim çoğaldı.sebamedin bi zararı olmaz dimi.depresyona girdim artık

canım soğanı rendele suyunu sık bir pamuk yarmıyla sadece sivilcelerin üzerine sür.cilt uzmanı önermiş bunu eşim anlatmıştı.bende de var bir kaç tane gerçekten insanın canını sıkıyor.geçmiş olsun.

merhaba arkadaşlar, sebamedin sabununu bende öneriyorum cildime göre bi türkü sabah akşam yıkayacağım bir ürün sabun bulamıyordum hep kalıp sabun kullandım eczacı tavsiye ile ama onlarda hem pahalı hem de 20 günde bitiyordu sıvı kullanmak istiyordum sebamed aldım bi haftadır kullanıyorum çok memnunun güzel temizliyor burnumdaki siyah noktalara iyi geliyor fiyatıda uygun 15 ytl. sıvı olduğu için en az 2 ay gider diye umuyorum şu anda anthemıs adlı salyangoz özlü br nemlendirici kullanıyorum çok memnunum ama biraz tuzlu 34 ytl. bu bittikten sonra sebamedin nemlendiricisini alıcam bakalım memnun kalacak mıyım. sevgiler.

X