Çocuk Hastalıkları bronşitli çocuk için öneriler lütfen!!!!!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

esennil

Guru
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
358
1
48
kardeşimin oğlu 4 yaşında bronşitli artık bıktılar hastane doktor ilaç.kış gelmeden kaç kez öksürük oldu.lütfen bu konuda bilginiz varsa paylaşın.

benim konularıma neden kimse cevap yazmıyo.acaba bişeyleri kapattım mı?ben mi göremiyorum?lütfen biri yazsın.bronşit için ne yapmak lazım

ciddi bir sorun bildiğim kadarıyla ve şurup falan kötü geliyormuş sürekli doktor kontrolünde oluyo allah yardımcısı olsun ya

Slm Canim Bronşit Için çok özen Göstermek Istiyo Benim Oglumda Alerjik Bronşit Sürekli Ventolin şurup Kullaniyorum Biraz Ara Verip Sonrasinda Tüm Kişi Ventolinin Fis Fisini Kullandim Halada Kullaniyorum Belli Biyaşa Gelmeden Gecmiyo Malesef Büyük Oglumda Ayni Alerjik Bronşit şimdi Liseye Gidiyo Ve Bir Kaç Sene Oldu Rahat Etti Epey Bi Süre Cekmek Zorundasiniz Fazla Terlemesin Teri üzerinde Kurumasin Soguk şeyleri Yemekten Kaçinsin Vere Biliyosaniz Bal Pekmez Yedirin Vucudun Direncini Artirmak Için Ben Yediremiyorum Benim Ufakliga

benim oğlmda da bronşit var ama ileri dercede değil.Grip gibi duumlarda bronşiti azıyor bunun sebebide vücudunun doğuştan direncinin düşük olması. Ben her gece yatmadan önce mutlaka ballı süt veya pekmezli süt veriyorum.Kışında mümkün olduğunca 1 limonun suyu içinede 1 yemek kaşığı bal veya biraz daha fazla bal karıştırıp içiriyorum (çok az ılık suyla balı eritiyorum rahat karışması için) Özellikle bunu hasta olduğu zamanlar yapın tavsiye ederim. Hastalanmadanda verin bence kışın hergün iyi gelir.

geçmiş olsun bu hastalığın ne olduğunu çok iyi bilirim çünkü ben ve oğlum astım hastasıyız. ilaçların yanı sıra balla zencefil,dut pekmezi bir tatlı kaşığı bal ın üzerine birfiske tuz bunları kullandım ve gerçekten iyi sonuçlar aldım. denemenizi tavsiye ederim.

X