Çocuk Hastalıkları Balik Yaği!..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

kuxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
301
14
öncelikle merhaba arkadaşlar bebeğine balık yağı verenler varmı aramızda merak ediyorum benim kızım 14 aylık henüz doktora sormadım ama kullananlardan olumlu yada olumsuz sonuçlar yazmalarını bekliyorum aşağıdaki adresi birazz inceledim fena şeyler yazmıyor.hem siz bakın hem de kullananlar varsa rica ediyorum sonuçlarını yazsın şimdiden teşekkürler.a.s.

balık yağının çok faydalı olduğu zaten biliniyor bence eczaneye danışıp almanda bir sakınca yok. Bende küçükken içmiştim bak dana gibiyim. Mahalle gelse yıkamaz

canım çok faydalı hatta ben oğluma çileklisini verdim ama sen yinede bi dr sor

ben kızıma veriyorum ilk kullandığımda doktora sormadım arkadaşım tavsiye etmişti.daha sonra doktora sordum kullandığımı söyledim devam edebilirsin dedi.ben portakallısını kullanıyorum kızımda severek içiyor.ama tambir enerji kaynağı sakın yatmadan önce verme uyutamazsın.

adı ''seven seans'' tabi başka markalarıda var fakat kızım diğerlerini beğenmedi.

bende duymuştum çok faydalı olduğunu benimde 1 yaşında kızım var fakat doktorumuza sordum hiç gerek yok dedi aslında bizim doktor vitamin şurubu bile vermiyor

şişe Bittikten Sonra Bir Süre Ara Vermek Gerekiyormuş Mesela Senede 2-3 şişe Falan Doktor öyle Söyledi
Fazla Olursa Faydasi Olmaz Dokunur Dedi Sürekli Verme Ara Ver Dedi

rahatlıkla kullanabilirsin balık yağının hiçbir yan etkisi yok ben hem kendim hemde çocuklarımda kullandık faydası var zararı yok.

Benim oğlum da 15 yaşında ve balık hiç sevmiyor ve yemiyor, ben de ona (Balya) balık yağı kapsülü veriyorum günde bir tane hiç bir yan etkisi de yok....

Büyük kızım 6 yaşında, bugüne kadar vitamin bile vermek istemedi doktorumuz.İlk defe geçen hafta balık yağı aldım, doktorumuz çok gereksiz buldu ama küçük kızımın doktoru yılda bir şişe verebilirsin dedi.Bu doktorlardaki ikilemde insanı şaşırtıyor.

bizede doktorların herbiri bişey söylüyor.kimi kan ilacı veriyor kimi gerk yok vermeyin diyor...kızımın dişleri çok geç çıktı kemik problemi olduğunu düşünerek bende dün balık yağı aldım...sonuçta doğal değilmi kızlar.bir sorun olmaz inş.

balık yağı hapı kullanmıştım ben ortaokulda sanırım boy uzatıyor diye ablam içememişti ben içtim ondan boyum uzun oldu gelişme çağındakilere veriliyormuş ama yağını ilk defa duydum

bende kulanayım diyorum ama daha kara vermedim.oğlum çok ama çok iştehsız 4 yaşını bitirdi hala ben yemek yediriyorum ve çok zor yiyo..denemdiğim tek şey balık yağı kaldı onuda deneyeceğim inşallah bununla iştahı açılır..

Kizlar bebeklerede veriliyormuki bebek yaği kizim emmediği için vermek istiyorum...

karamsar çok erken bence ek gıdaya bile başlaman için erkenken balık yağı çook ağır gelir.. 1-1.5 yaşından sonra uygun..

balık yagı cok fazla ve uzun süreli kulanımda cocuklarda da yetişkinlerde de kilo yapan bir şey oyüzden limitini bilmek lazım hafıza gelişimine birebir...

X