Progesteron Hormonu Düşük çikan Varmi

merhaba bendede pregeteron hormonu dusuk cikiyordu pregon igne kullanildi 3 kez asilama yapildi ancak malesef sonuc alamadim 2 yillik evliyim arkadaslar bende sizlerle ayni sikintilari yasadim ancak sayin ibrahim sarac oglundan aldigim kürler bilgileri ile duzenli olarak kullandim dun pregesteron hormonlarimi adetimin 21 gunu yaptirdim doktorum cok sasirdi pregesteron hormonlarim yukselmis hamilelik icin uygun ortamim olustugunu soyledi sizlerinde ayni sorunlari yasadiginiz icin hemen uye olup sizlerinde SIKINTILARININ gitmesini istedim sizlerle paylasmak istedim hepimize acil sifalar olur insallah sagliginiz daim olsun

selam canim ,benim de progesteronum dusuk ve adetlerim hep duzensiz. 3.tup bebek te biyolojik gebelik olumustu,ama cok ilac vermislerdi ve 20.gunde degerler dustu .olmadi.daha once hic hamile kalmadim ,yumurtlamam duzenli degildi.ve ben de Ibrahim saracoglunun kurlerine basladim 2 adet donemim boyunca sogan kuru yaptim ve sonra incir havuc kuru yaptim .ve adet gunum yine gecmisti herzaman ki gibi,cunku her ay duzensiz .tam adet yapici hayit suyu icecektim,dur bi bakayim test yapayim dedim ve nasilsa negative ama yin de bakayim dedim ve pozitif cikti ,sok oldum.tekrar baktim evet pozitifti ve 5 gun boyu test yaptim pozitif ilk defa normal gebelik olusmustu inanamadim,ama biliyorum o kurlerin sayesinde oldu.dr a gittim tahmini 6 haftalik hamilesin dedi cok sevindim ama progesteronum dusuk ve bir suru ilac Verdi kan sulandirici Rahim ici ilaclari derken 7 ilac Verdi onlari kulaniyorum cunku dusuk tehlikem var degerler dusuk oldugu icin,cok korkuyorum .ama ALLAH im nasip ettiyse olacak ,olursa insallah saglikli olur .allahim hepimize yardim etsin .. benim onerim butun arkadaslara once dr kontrolunde bu kurleri yapin ,hormone tahlileriniz yapilsin en azindan onlar destek olarak erken asamada ilac verirler cunku tamam hamile kaliniyo ama dusuk tehlikesi oluyo ,erken bakilirsa hormonlara destek ilacla sizde evde kurlerle eminim kesin sonuc alacaksiniz.allah razi olsun sayin prof .dr .saracoglundan da ve dr aret kamar ve ekibinden de cok iyiler ve cok yardimlari oldu bana....

kızlar merhaba :) ben yeni üyeyim ve size bir sorum var

9 aylık evliyim ve adet düzensizliğim var evlenmeden önce dr.a gttim cocuk yapmaya krar verene kadar yazz kullanacaksın dedi :KK70: bende yazz kullanıyordum ama şikayetlerim var akıntı hassaslık filan filan...doktora gittim ve herşeyimin sağlıklı olduğunu sadece progesteron eksikliği olduğunu söyledi. :KK43: hemen bi bebiş yapın dedi hatta :KK70:cok korkuyorum bebiş için beklicez diye :KK43: Allah aratmasın hayırlı zamanda olsun inşallah herkese nasip etsin ama daha işe gireli 5 ay oldu imkansız şuanda anca seneye :KK43: öyle olunca diana 35 kullanmayı önerdi en az 3 kutu ne diyorsunuz sizce ne yapmalıyım kullananlar cok fazla yan etkisi var mı :KK43:((

merhaba kızlar ben bugun test verdım progesteron adetın 21 gunu bugundu degerım 1,04 cıktı referanslar ıse soyle
foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demek

merhaba kızlar ben bugun test verdım progesteron adetın 21 gunu bugundu degerım 1,04 cıktı referanslar ıse soyle
foliküler faz 0,54
ovalosyon 6,22
luteal 1,5-20
menapoz 41
hangı degere bakıcam ve benım degerım ne demek
luteal e bakacaksın

selam arkadaşlar ben 19.günü yaptırmıştım 0.665 çıkmıştı,bugün de istedi doktor 23.günümdü ve 5.00 çıkmış tedavisi kolay mı bu sonuç ne demek oluyor bilen varsa aydınlatabilir mi?

konu biraz eskimiş ama bende derdimi yazmak istedim..benm de progesteronum düsük 0.65 cıktı ıkı gn once baktırdım..3 yıllık evlıyım ve bebek ıstıyoruz hemde cok ıkı gundr çok canm sıkkın moralım sıfır..keske bıan once bı bebegımız olsa..rabbım kımseye bole dert vermesın cok can yakıyo hele eşimi gördukce ıcım acıo bellı etmemeye calısıyo bna moral vermeye calısıo ama ınsan anlıo tanıy esını bılıo nasıl ıcının acıdıgını gorebılıo..offf keske bı umut vercek bısıler gorsek..

Merhabalarr konu baya eskilerde kalmis ama belki cevap veren olur bana :KK43:( benim progesteronum 6.6 cikti 22. Gunde bundan sonra nasil bir tedavi olcak tuo bebek surecine gircez buyuk ihtimal ama degerim cok mu dusuk sizce?? Bir de active protein c testi hakkinda bilgisi olan var m?

Merhabalarr konu baya eskilerde kalmis ama belki cevap veren olur bana :KK43:( benim progesteronum 6.6 cikti 22. Gunde bundan sonra nasil bir tedavi olcak tuo bebek surecine gircez buyuk ihtimal ama degerim cok mu dusuk sizce?? Bir de active protein c testi hakkinda bilgisi olan var m?[/QUOTE merhaba progesteron sorunu bayanlarda çok fazla ama seninki çok kötü değil benim 24.gün bakıldı 0.722cikti ama klomen tedavisiyle yumurtalar gelişti ve çatladı ama esimde hareket problemi olduğu için maalesef gebelik oluşmadı tek sorunun progesteron mu ? Bize de tüp bebek diyen yerler oldu ama en son artık spermi bilgisayarla saydirip net bi sonuç aldık bunları mutlaka dikkate almak gerekiyor

Su am icin progesteron ve pihtilasma sorunum var esimdede hareket azligi var tedaviye baslicaz bizde

4+4 haftalık progesteron sonucum 12,8. Nasıl sizce?Düşük mü acaba?

selam arkadaşlar ben 19.günü yaptırmıştım 0.665 çıkmıştı,bugün de istedi doktor 23.günümdü ve 5.00 çıkmış tedavisi kolay mı bu sonuç ne demek oluyor bilen varsa aydınlatabilir mi?
Merhabalarr konu baya eskilerde kalmis ama belki cevap veren olur bana :KK43:( benim progesteronum 6.6 cikti 22. Gunde bundan sonra nasil bir tedavi olcak tuo bebek surecine gircez buyuk ihtimal ama degerim cok mu dusuk sizce?? Bir de active protein c testi hakkinda bilgisi olan var m?
selam progesteronum çok düşük çıktı. 2,76. adetlerim de düzenli halbuki.. sabahtan beri ağlıyorum kendimden nefret ediyorum. konuyu araştırırken siz de aynı dertten mudaripken gebe kalmışsınız. ne olur umut olun bana. hiçbir işe yaramıyor muyum ben nasıl hamile kaldınız siz :'(

selam progesteronum çok düşük çıktı. 2,76. adetlerim de düzenli halbuki.. sabahtan beri ağlıyorum kendimden nefret ediyorum. konuyu araştırırken siz de aynı dertten mudaripken gebe kalmışsınız. ne olur umut olun bana. hiçbir işe yaramıyor muyum ben nasıl hamile kaldınız siz :'(
Canım kendine sakın haksızlık etme ne kadar süredir istiyorsunuz bebiş bizimde ne yaptıysak olmadı takiii hsg çektirdiğim ay hamile kaldım inofolic içtim eczaneden aldım aynı ay günde 3 tane kuru incir yedim bunları yaptım canım inşallah Rabbim sanada nasip eder

Canım kendine sakın haksızlık etme ne kadar süredir istiyorsunuz bebiş bizimde ne yaptıysak olmadı takiii hsg çektirdiğim ay hamile kaldım inofolic içtim eczaneden aldım aynı ay günde 3 tane kuru incir yedim bunları yaptım canım inşallah Rabbim sanada nasip eder
teşekkür ederim. adetin 3. günü testine gideceğim ondan sonra da hsg çektirmeyi düşünüyorum.. infolic aradım ama bulamadım sorduğum eczanede hep başka folik asit ilaçları vardı.. sizin adınıza çok sevindim Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.. benim artık bir yorumum yok olanlara kendime..

Inşallah sanada nasip olur canım amin teşekkür ederim hsg yi çektirdiğim ay hamile kaldım mutlaka çektirin
Yumurtlama ile rahim filminin ilgisi ne? Yumurtlama yokken nasil olacak ki? Dunden beri bir yanım eksik gibi. Aşılması zor bir problem mi bilmiyorum.

Canım aslında Rabbim istedikten sonra oluyormuş hsg vesilesi...
Biz 2 yıl bekledik sen ne kadar bekliyosun bilmiyorum stresli bi süreç gerçekten ama ben de yumurtlama olmuyordu polikistik over vardı hsg çektidim o ay da bol bol incir yedim inofolic içtim 2 ay kadar Allah nasip etti sende bol bol dua et ben Meryem süresini de çok okuyup Rabbimden istiyordum inşallah sana da en kısa zamanda nasip olur haberlerini veririsn

Canım aslında Rabbim istedikten sonra oluyormuş hsg vesilesi...
Biz 2 yıl bekledik sen ne kadar bekliyosun bilmiyorum stresli bi süreç gerçekten ama ben de yumurtlama olmuyordu polikistik over vardı hsg çektidim o ay da bol bol incir yedim inofolic içtim 2 ay kadar Allah nasip etti sende bol bol dua et ben Meryem süresini de çok okuyup Rabbimden istiyordum inşallah sana da en kısa zamanda nasip olur haberlerini veririsn
16 ay oldu benim de. psikolojik olarak iyi değilim psikiyatriste bile gitmeyi düşünüyorum. dünya başıma yıkıldı kendimi öldüresim geliyor. hiçbir hamileyi çocuğu bebeği vs. göresim gelmiyor. sizin de sadece progesteron mu düşüktü? yani yumurtlama olmuyor demek bu değil mi..

X