Anway vitamin haplarını kullandınız mı?

ben kendimi cok yorgun hissediyorum o hapların banada bi etkisi olurmu??

Hiç bir şekilde yan etkisi yok.. Ürünlerin her biri buna temizlik ürünleri de dahil olmak üzere her biri % 100 doğaldır..Ben 23. haftalık gebeyim amway vitaminleri dışında vitamin kullanmıyorum.. Kilo da yapmadığı ve % 100 doğal olduğu için tercih ediyorum..

ben sebze meyve pek sevmem. halsizlik vardı bende enerjik olamıyordum bir türlü. o yüzden anvay vitaminden kullandım ama adını unuttum. bende bir işe yaramadı. ama ablam gayet memnundu. yuvarlak kutuda yeşil yazılı flndı sanırım rengi hapın yeşildi.

anyway ürünlerinin fiyatları bence çok pahallı yurt dışında 3.99 dolara aldığım selenyum 200mcg 180 kapsül anywayde 100 kapsülü 49tl demişlerdi yani fiyat farkını siz düşünün

bendede asiri halsizlik vardi bir arkadasimin tavsiyesi üzere anwayin cal-mag ve b complex kullandim...cok faydasini gördüm sadece zindelik vermekle kalmadi saclarimida onardi ve cok hizli uzuyordular... 100% organik oldugu icin faydasi cok yüksek..beslenme uzmani olan arkadasim tavsiye etmisti kendiside kullaniyordu...baska vitaminler deneme hicbirinin faydasi yok demisti
suan ise omega 3 kullaniyorum ama digerleri gibi etki yapmiyor bitince yine digerlerinden alacagim ins.

isimlerini tam hatırlayamıyorum ama bundan 5 sene önce acerola -c magnezyum birde zayfılamaya yardımdı olanı kardeşim kullanmıştı.arkadaşımda içersinde selenyum olan vitamini ve memnun kalmışlardı...özellikle diet yaparken çok yardımcı...

doğum kontrol hapı yasmin ile amwatın chewable iron vitamini kullanılabiliyormu bilen varmı ?

bilimadamları bitkilerdeki vitaminin bir bıçak darbesiyle bile zarar görebileceğini söylüyorlar. açıkta bir kaç saat bırakılınca bile vitaminler zarar görüyor
vitamin kapsüllerinin içinde nasıl saklandığını tahmin etmek zor değil bir sürü kimyasal maddeyle sabitleştirmeye çalışıyorlar . birde şu bu özelliği var diye reklam yapıyorlar markası önemli değil ama doğal yollardan almak daha doğru diye düşünüyorum

e zaten bitkilerdeki vitaminler bir bıçak darbesiyle bile zarar gördüğü için vitamin haplarına ihtiyaç duyuyoruz ya

ben hem amway temsilcisi hem de kullanıcısıyım ve de çoook memnunum artık market alışverişlerinde hiç temizlik reyonuna uğramıyorum.3 yaşında oğlum var hergün 1 tane çiğnenebilen multivitamin veriyorum 1 senedir ondan da memnunum daha az hastalanıyor...bu arada amwayin tüm destek ürünleri incir sütüyle biraraya getirildiğini duymuştum yapay hiç bir katkı maddesi yok rahatlıkla kullanabilirsiniz.....

benim saçlarım dökülüyor son zamanlarda. 3 aydır fena halde dökülüyor. b complex hapını sipariş verdim.

Düzenli kullanmaya karar verdim

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Uzun süreli kansızlığım sonucunda takip eden doktorumunda bilgisinde onada danışarak kullandım nutriway beslenme destek ürünlerini ve kan değerlerime inanamadık. Düzenli kullandıktan sonra % 100 etkisi var .

Ay inşallah Allahım. Çok üzüldüm. Saçım çok azaldı. dışarıdan maskeler vs. yetersiz kalıyor.

Ben de b-complexi ile destekliyim diyorum. Siz de faydasını görürseniz iyi. Günde kaç hap içtiniz ?

canım ben akşam yatmadan 1 tane alıyordum ama sponsorum 2 veya 3 alırsam daha faydalı olacağını söylemişti..

Bir de Vitamin B Komplexini kullandığım dönemler ben hamile kaldım :26:
Ben bunu bu hapa bağlıyorum. Eminim etkisi olmuştur.

Saçlarımın dökülmesi kesinlikle kesildi. Satinique Şampuan kullanıyorum ve vitamin hapını.

bir de saçlarıma arada bir Lush katı saç yıkama şampuanını kullanıyorum. 1 tel bile dökülmüyor artık :)
Elseve şampuanlar mahvetti saçımı. kaşındırma ve çabuk yağlandırma yaptı...

X