Anway vitamin haplarını kullandınız mı?

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
arkadaslar ben sebze meyva yemediğim için vitamin alamıyorum. bildiğiniz iyi bi multi vitamin var mı? anway'in vitaminlerini iyi oldugunu söylediler kullanan var mı?

Canım ben pharmaton kullanıyorum ,tabi daha ziyade nezle olduğumda. Ablamın özel sigortası sadece bunu karşılıyor ve kullanmaktan memnunuz. Anyway hakkında ise hiç bi fikrim yok canım ama pharmatonu tavsiye ederim. Alakasız bi cevap olduysa kusura bakma canım.

ben kullanıyorum canım. çevremde nutriwayin değişik içerikli tabletlerini de kullananlar var. hiçbir yan etkisi yok ve gerçekten de güzel sonuç veriyor. ben tavsiye ederim

Ben amwayin omega3 ünü ve sarımsak tabletini kullanıyorum Şimdi Bvitaminleri içeren Natural source B Complex ini alıcam

bilimadamları bitkilerdeki vitaminin bir bıçak darbesiyle bile zarar görebileceğini söylüyorlar. açıkta bir kaç saat bırakılınca bile vitaminler zarar görüyor
vitamin kapsüllerinin içinde nasıl saklandığını tahmin etmek zor değil bir sürü kimyasal maddeyle sabitleştirmeye çalışıyorlar . birde şu bu özelliği var diye reklam yapıyorlar markası önemli değil ama doğal yollardan almak daha doğru diye düşünüyorum

ben kızıma almıştım iki yıl önce anway yada herbalife dı tam hatırlamıyorum ama sıvı şekildeydi fakat televizyonlarda kanser yapma riski olduğu ve kullanılmaması konusunda epey bir söyleşiler yapıldı dinleyince attım hemen dünyanında parasını vermiştim bence kullanma ama yinede sen bilirsin

Evet herşeyin doğal olarak tüketilmesi çok daha güzel ama maalesef mutfağımıza giren hiç bişeyde doğallık kalmadı :1no2:

amway vitaminlerini kullanıyorum.Dünya Sağlık örgütünce onaylanan bir vitamindir.tamamen doğladır.Daily ve selenyum öneririm çocuklar içinde var tabiyki.Kendimi daha iyi ve dirençli hissediyorum.

bende anwayin selenyumlu e vitaminini kullandım gerçekten çok güzel cildinizin ışıldadığını hissediyorsunuz ayrıca selenyum kanserden koruyor sevgiler

amway vitaminleri güyam iyiii.. hep bitkisel git bitki çayı al iç daha iyi bi vitamine 70 milyon verecem .. amway ürünlerindan bazıları çok güzel LOC meselaa temizlik için kullanışlı ama vitaminleriii normal bitki...

arkadaskar bende zayıf olmakdan şikayetciyim kullanıyoum diyenler peki kilo alımınız arttımı o vitaminlerden sonrabana bunu yazarmısınız

amway vitamin hapını az bir süre bende kullandım hem tadını beğenmedim hiç bir etkisinide görmediğim için bıraktım.

ben kendimde çocuklarıma da kullanıyorum.faydasını görüyorum daily i çocuklarıma b vitamini ve calsiyum magntürtmtklgvjefgezyumu da kendim kullanıyorum.kayın validem de bosllewia adlı bir bitkisel hapı var kemik aralarındaki kıkırdak dokusunun korunması ve oluşmasını sağlayan hapıkullanıyor.birde selenyum e si var.onu çevremde kullanan pek çok arkadaşım var.ben çocuk doktoru ve dahiliye uzmanına da gösterdim.halen de kullanıyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir.özellikle daily adlı vitamin çocuklarıma iyi geldi.kızım yaşında birde ekinezya hapı var onuda ailecek hepimiz kullanıyoruz.

ben amwayin kalsiyum ve b vitaminini kullanıyorum şimdiye kadar bir faydasını görmedim (2 ay oldu kullanalı) en güzeli doğal yollardan almak

Ailecek beslenme destek ürünlerini kullanıyoruz. Daily denilen beslenme destek ürünü bedenimizin bir gün içinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındıran sıkıştırılmış besin tabletidir. Daily nin yutmakta zorluk çekenler için özel olarak hazırlanmış çiğnenebilir çeşidi de vardır. Kalsiyum magnezyum menopoz döneminde ve kemik erimesinden şikayetçi olan bayanlar için en ideal beslenme destek ürünüdür çünkü hepinizin bildiği gibi en çok bu dönemde vücudumuzun kalsiyum ve magnezyum a ihtiyacı vardır. Selenium E denilen beslenme destek ürünü özellikle stresli bir yaşamı olan ve sigara içenler kişilere öneriliyor.

Çocuklar için de multivitamin mevcut. Ayrıca bence en önemlilerinden ikisi de C vitamini ve Complex B

Omega 3 den sanırım bahsetmeme gerek yok :)

Glucosamine with Boswellia denilen bir diğer beslenme desteği ise kemik arasında bulunan ve rahat hareket etmemizi sağlayan eklem sıvısının artmasında oldukça etkili bir ürün. O sıvı azaldıkça eklem yerlerindeki ağrı dayanılmaz bir hale gelir çünkü.

aten çoğunun amerikan malı olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden bu konuya değinmiyorum bile. Keşke ülkemizde yetiştirilse de biz amerikaya pazarlasak...

Nutrilite markanın orjinal adıdır. Amway in beslenme destek ürünü Türkiye de Nutriway olarak satılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca bu başlıkta kullananlar olduğunu gördüğüm ve kullanmak isteyenler için bir hatırlatma,
beslenme destek ürünü öğünle beraber alınır ancak sabah kahvaltısında alıyorsanız meyve suyu ya da süt içmeye özen gösterin çünkü çay ve kahve içindeki vitamin ve minarel değerlerini bağlıyor ve vücut o vitamini ve minerali alamadan vücut dışına atılıyor. Önerilen sabah kahvaltısında almanız çünkü yeni bir güne başlıyorsunuz metabolizmanız için daha iyi olacaktır.

X