yumutalıkları hızlandırıcı

evet kızlar 4 günden sonra pek işe yarayacapını sanmıyorum beklemiş spermlerin ..
en iyisi 3-4 gün perhiz bence..

aktardan bir mıktar çörekotu yağı alıp pamukla ilişkiden sonra kasıklara sürüp sıcak tutupsabaha kadar yatmak gerekirmiş bi arkadaaşım 4ay önce bu şekilde hamile kaldıgını söyledi bende bu ay hastalandıktan 14gun sonra gun asırı ılıskıyle denıyıcem ama hastalıgınız bıtınce 7gun ılıskı yok unutmayın bence hepimiz denıyelım ne kaybederız herkeze bol şans arkadaşlar

kızlar sanırım vücut yağı sabaha kadar emiyo yıkamaya özel gerek yok ben ctesi başlıyıcam daha yapmadım 7gun bekle dedi arkadasım napalım bide bekletelim spermleri bekletmedikte sonuçmu aldık belki vesile olur anlatan kişibaya ciddiydi ve şuan 5aylık hamile olması lazım zor bişey değil belki bifaydam olur diye yazdım size kalmış tabi

kızlar sanırım vücut yağı sabaha kadar emiyo yıkamaya özel gerek yok ben ctesi başlıyıcam daha yapmadım 7gun bekle dedi arkadasım napalım bide bekletelim spermleri bekletmedikte sonuçmu aldık belki vesile olur anlatan kişibaya ciddiydi ve şuan 5aylık hamile olması lazım zor bişey değil belki bifaydam olur diye yazdım size kalmış tabi

usle merhaba ben konuyu tam olarak anlamadım banada anlatır mısın

yani ben bu çörek otu yağının ne işe yaradığını anlamadım. Çünkü senin söylediğin tarihte yumurtalar zaten oluşuyor beklemeyide anladım sperm kalitesini arttırmak için o zaman bu çörek otu yağı döllenmeyi kolaylaştırıyor, ilişkiden hemen önce belime yakı yapıştırmıştım ama bubnu ilk defa duydum ama kesinlikle deneyeceğim iki kez aşılama yaptıran biri için kasıklarına çörek otu yağı sürmek hiç de zor değil ama şunada eminimki eşim çok dalga geçecek benim ise umrumda değil

cevap verirsen sevinirim b ir de sen tedavi görüyor musun tedavin ne aşamada

aktardan bir mıktar çörekotu yağı alıp pamukla ilişkiden sonra kasıklara sürüp sıcak tutupsabaha kadar yatmak gerekirmiş bi arkadaaşım 4ay önce bu şekilde hamile kaldıgını söyledi bende bu ay hastalandıktan 14gun sonra gun asırı ılıskıyle denıyıcem ama hastalıgınız bıtınce 7gun ılıskı yok unutmayın bence hepimiz denıyelım ne kaybederız herkeze bol şans arkadaşlar

edanaz bende israel aruha gıdıyordum kent hast nın dr sen kıme gıdıyosun canım dedıgın gıbı yapalım su yag işini kocalara madara olcaz bıraz am napalım

tadavıyı bıraktım hazıranda puregon kulandım karında igne ama olmadı yumutalarım gec gelısıyo 21.gun fela oluyolar

edanaz nerdesın yattınmı huuuuuuu senın ne asmada durumlar

tadavıyı bıraktım hazıranda puregon kulandım karında igne ama olmadı yumutalarım gec gelısıyo 21.gun fela oluyolar

ben 9 eylüle gidiyorum gonaphane ile aşılamam yapıldı ve ilk aşılamada hamile kalmıştım ama maalesef 1,5 aylıkken kaybettik ikinci aşılamam tutmadı karından iğnelerde ise aynen seninki gibi geç oluştu ve o iğnelerden sonra 28 gün yerine 45 günde bir adet gördüm 5 ay çok sıkıntı çektim bu ay düzene girdim. bir de o iğnelerden sonra birdenbire kilo aldım

kilo durumun nasıl o iğnelerden sonra en nefret ettiğim yemekleri bile canım çekti

neden kent hst namık ekine gitmedin çok iyi bir dr. ben özele gidemiyorum sevklerde raporlarda işyerim sorun çıkarıyor ama 9 eylülün tüp bebek merkezine bayıldım

yok ben hic kılo almadım bende puregesteron dusuk bıde bekarken kıst amelıyatı oldum tek yumurtalıgım var benım hap ve igneyle yumurtlamam ıyı oluyo ama gene sonuc alamıyoruz bana igneler dokunmadı yanı bıde 2sene once menegon igneyle asılama oldu 2kez 5ay oncede puregonla evde iliskı dedı dr ama yok olmuyo canımsenın dusuk olmusha gecmıs olsun canım ama bılırsın sakatlıgı olan bebek dıser derler sakın sıkılma

yok ben hic kılo almadım bende puregesteron dusuk bıde bekarken kıst amelıyatı oldum tek yumurtalıgım var benım hap ve igneyle yumurtlamam ıyı oluyo ama gene sonuc alamıyoruz bana igneler dokunmadı yanı bıde 2sene once menegon igneyle asılama oldu 2kez 5ay oncede puregonla evde iliskı dedı dr ama yok olmuyo canımsenın dusuk olmusha gecmıs olsun canım ama bılırsın sakatlıgı olan bebek dıser derler sakın sıkılma

ameliyatıda aynı hst demi oldun tedaviye başladığından beri aynı hst ye mi devam ediyorsun

amelıyatı özelizmir hast de oldum zaten israel beye yenı bu sene gıttım hast ye degıl ama alsancaga muaynehaneye gıdıyorum 9eylulun özelı varmı sosyal guvencemız buara yok 10mılyar borc cıktı bagkurdan para yok ondan zaten bıraktım

adenaz senın yasın kac benım28 5yıllık evlıyım 4 yıldır bebiş mebiş yok senın nekadar oldu ben bornavadayım 9 eylul cok uzak ama ıyıyse tabı gıdılır

canım benim senin yaşın daha müsait benim 34 ve 7 yıllık evliyim 9 eylülün öeli var bildiğim kadarıylada vizite ücreti 100 yada 110 ama normal polikliniğe gidersen 15 ytl karşılığında bakılıyorsun polikliniktekilerde uzman ve hocalarının (bizim durumumuzdaki hastalar için tüp bebek bölüm başkanı hocaları) bilgisi onayı olmadan bir şey yapmıyorlar. 9 eylül uzak diyorsun ama ben eskifoçadan geliyorum

ooo senın daha uzakmıs benden sen nasıl hem calısıp hem bu işlere koşup hemde busaate kadar oturuyosun

sana tüpbebek icin ne dıyolar yapılması hemen oluyomu yoksa hersy denenıp sonramı yaptırcan yasın benımkınden cok buyuk degıl ben bazen hemen tup yaptırıp kurtulmak istıyorum ama durumlar biraz daha iyi olsa ooof cok yorldum baydı benı bu olmaması bebişin

şu anda izmirdeyim yarında öbürgünde hst. gideceğim annemde kalıyorum belki cuma döneceğim belki eşim gelecek pazar günü döneceğiz ama inan ki insanın içindeki özlem bütün gücü veriyor bazen eşim bakıyor beni kötü görüyor uğraşmayalım daha fazla üzülme eziyet çekme evlat edinelim diyor ama ben anlamıyorum ne eşimde nede bende olumsuz hiçbirşey yok ama olmuyor dr. olmaması için hiç bir sebep yok diyor ve ben sonuna kadar şansımı deneyeceğim yaşın ilerlemeden bütün imkanlarını zorla ama bunu yaparken maddi olarak kendini ezme kent hst çok pahallı bir hastane doktorlara verdiğin paralar senin çocuklarının geleceği bence

benim tüp bebek için bir aşılama daha yaptırmam lazım bizim masraflarımızı devlet karşıladığı için 3 kez aşılama olmadan tüp bebeğe geçemiyoruz

X