yumutalıkları hızlandırıcı

aktardan bir mıktar çörekotu yağı alıp pamukla ilişkiden sonra kasıklara sürüp sıcak tutupsabaha kadar yatmak gerekirmiş bi arkadaaşım 4ay önce bu şekilde hamile kaldıgını söyledi bende bu ay hastalandıktan 14gun sonra gun asırı ılıskıyle denıyıcem ama hastalıgınız bıtınce 7gun ılıskı yok unutmayın bence hepimiz denıyelım ne kaybederız herkeze bol şans arkadaşlar

doğru söyluyosun canım demi banada olmaması icin buyukbı neden yok dıyolar ozaman insan ama niye inatla olmuyo dıyo demı sakın daha evlat edınme filan dusunme daha nekı 34 yasında insanlar evlenmıyo be ne olcak hanı deseler tıbben olmaz tamam hıc kurcalamadan allalım bırer evlat sıkılmayalım ugrasmayalım mılletın ne buyuk sorunları var oluyo bızde yok napalım imtahan dünyası herkezın sınavı farklı bızımmde buymus allah verıpte almasın odaha buyuk bı sınav vardı vaktı saati diyorum bazen hayırlısı demek lazım

bende öyle düşünüyorum canım seninle sohbet etmek çok güzel sohbetimize yarın devam etsek sanada uyar mı bugün foçadan geldim ve hst.de yorulmuşum galiba yarında sabah hst. gideceğimde kusura bakmassan bu gecelik iznini istyeceğim iyi geceler en güzel rüyaların gerçek olsun

aktardan bir mıktar çörekotu yağı alıp pamukla ilişkiden sonra kasıklara sürüp sıcak tutupsabaha kadar yatmak gerekirmiş bi arkadaaşım 4ay önce bu şekilde hamile kaldıgını söyledi bende bu ay hastalandıktan 14gun sonra gun asırı ılıskıyle denıyıcem ama hastalıgınız bıtınce 7gun ılıskı yok unutmayın bence hepimiz denıyelım ne kaybederız herkeze bol şans arkadaşlar

3.aşılamayı başlattınmı daha yaptırmıyıcanmı hastanemi verıyo tarihi senmi belırlıyosun sana ilacda dokunmustu demı ne olcak sımdı

tamam canımsen yat bende kaparımzaten bılgısayarda bozuk kapanıp duruyo sanada iyi geceler yarın belkı tamıre vercem acarsam goruselım bay

3. aşılamayı ilaç yada iğne bittikten sonra gün aşırı ultrasona girip dr. tamam deyince yumurta çatlatma iğnesi vuruluyorum 36 saat içindede aşılama yapılıyor ama şu anda galiba ilaçlar sebebi ile tiroitlerde bir sorun var kilo almamda bununla ilgili gibi önce bu sorunu çözmem gerekiyor

X