yumutalıkları hızlandırıcı

U

usle

Ziyaretçi
aktardan bir mıktar çörekotu yağı alıp pamukla ilişkiden sonra kasıklara sürüp sıcak tutupsabaha kadar yatmak gerekirmiş bi arkadaaşım 4ay önce bu şekilde hamile kaldıgını söyledi bende bu ay hastalandıktan 14gun sonra gun asırı ılıskıyle denıyıcem ama hastalıgınız bıtınce 7gun ılıskı yok unutmayın bence hepimiz denıyelım ne kaybederız herkeze bol şans arkadaşlar

saol paylasim icin. acaba yumurtaliklari olmayanlarada iyi geliyormu:uhm:

saol paylasim icin. acaba yumurtaliklari olmayanlarada iyi geliyormu:uhm:

nasıl yanı yumurtalıgınmı yok yumurtlamıyomusun anlamadım benım tek yumurtalıgım var ama gecte olsa üretiyo sendekıde herhalde yumurtlayamam sen dene herkez icin gecerli zor bıseyde degıl zaten

cnm neden adetten sonra ılıskı yok anlayamadım acıklarsan sevınırım

arkadaşım ben bunu anlamadım yumurta sayısınımı artırıyor. yumurtlamayımı hızlandırıyor.

cnm neden adetten sonra ılıskı yok anlayamadım acıklarsan sevınırım

tam kapma gunlerının basladıgı zaman buna baslanıyommus herhalde sperm kalıtesı devamlı ılıskıyle dusmesın dıye hanı spem testındede 3veya 4gun pehrız verıyolarya oda kuvvetlensın dıye yapmakta fayda var yanetkısı olmayan zararsız bısey çörekotu için herderde deva denir allahın izniyle bizede şifa olur inşallah

arkadaşım ben bunu anlamadım yumurta sayısınımı artırıyor. yumurtlamayımı hızlandırıyor.

canım yumurtalıkları ağır calısanlar bılırsın gec yumurtlarlar gec yumurtlamada yumurta rezervının dusuk olmasını saglıyo yanı kaalıtesız yumurta uretımı bana dr öyle söyledi bu yumurta sayısı icin degil yumurtlamayı hızlandırmak icin umarım allah vesile ederde hepimiz civcivlerimize kavuşuruz denemekte fayda var masrafsız ve kolay bişey

tam kapma gunlerının basladıgı zaman buna baslanıyommus herhalde sperm kalıtesı devamlı ılıskıyle dusmesın dıye hanı spem testındede 3veya 4gun pehrız verıyolarya oda kuvvetlensın dıye yapmakta fayda var yanetkısı olmayan zararsız bısey çörekotu için herderde deva denir allahın izniyle bizede şifa olur inşallah

denıcem cnm saol ama ıllakı 7 gun beklıcekmıyız gun sayayımda :)

denıcem cnm saol ama ıllakı 7 gun beklıcekmıyız gun sayayımda :)

hanı hastalıgın 7gun sure sonrakı 7gun zaten 14.gun oluyo sen kacgunde bır hastalanıyosun 25den oncemı belkı ozaman 4 5 gun ara ver 7gun verme erken basla herhalde yeterlı olur

hanı hastalıgın 7gun sure sonrakı 7gun zaten 14.gun oluyo sen kacgunde bır hastalanıyosun 25den oncemı belkı ozaman 4 5 gun ara ver 7gun verme erken basla herhalde yeterlı olur

cnm bellı olmuyo 30 gunu bıle bulabılıyo..........................................

cnm bellı olmuyo 30 gunu bıle bulabılıyo..........................................

ozaman zaten 14.gunden evvel catlamaz yumurtan 7gun ara olabılır ama evham yapcaksan acaba gunlerı kacırdımmı dıye 4 5gun ara ver hemen basla ama ben 30 yada 33de bır oluyorum 14.gunden baya sonra catlıyo ilac kullanıyomusun yumurtlama ıcın buara bıde erken falan catlar kacırma

ilac falan kullanmıyosun demı erken catlar suphen varsa ılıskıye ara verme gunlerı kacırmayasın bıde am normalde 14.gunden sonra olur

yok hıc bır ılac kullanmıyorum ben..................................................

benım ıkı sene bıttı uce gırdık yasım daha ufak 86 lıyım ben cnm senın sorunun neydı cnm

sevgili usle çok güzel bilgi verişsinde benim kafam başka birşeye takıldı.bu çörek otu yağını sürdükten sonra,hani ilişkiden sonra sürün sıcak tutup sabaha kadar bekleyin demişsinya,sabaha yıkayacakmıyız kasıklarımızı.çünkü bir yerde okumuştumda sürdükten sonra 2-3 saat sonra tıkayın diye yzmıştı.yıkamazsakki zaten deri yağı emiyor sabaha kadar,yıkamzsak bir sorun olurmu.

Yaa Kizlar Bebek Için Katlandiğimiz şeylere Bakin Ilerde Inşallah Bebişlerimiz Olunca Bizim Kiymetimizi Bilsinler Valla öle Pat Diye Doğuran Hanimlardan Değiliz Zahmet çekiyoruz Dimi Yaa

tatlicadiarzuilginç çörek otu yagı yani bikini bölgesine sürecez öylemi peki nsaıl sıcak tutacagız yani termofor falan mı koyacaz yoksa kıyafetleri giyip yatacazmı hıııııııkafamçokkarıştı

ben pek bişey anlamadım ya daha anlaşılır anlatabilir misiniz.benim 28-27 de bir oluyor.7 gün beklemeyi anlamadım.zaten adet boyunca ilkişki olmuyo.bir de sonra beklersek 15 günlük spermler oluyor.ama bir yerde şöyle bişey duydum.çok beklemiş spermin kalitesi azalırmış.ama bu çok nekadar onu bilmiyorum işte.

nasıl yanı yumurtalıgınmı yok yumurtlamıyomusun anlamadım benım tek yumurtalıgım var ama gecte olsa üretiyo sendekıde herhalde yumurtlayamam sen dene herkez icin gecerli zor bıseyde degıl zaten

canim bende yumurtalik hücreleri yok meneopoz dedi doktorlar,onu demek istemistimfisfisfis

X