Ikinci çizgi Silik çikarsa...

bende de öyle çıktı aksam kan testi yaptırdım beril pozitif çıktı
1 hafta sonra o testi yine yaptım bu sefer kırmızı çıktı:) hamliesindir büyük bir ihtimalle
tebrikler...

Bana Kalirsa Hamişsin Cnm Hayirli Olsun Anne Adyimiz Sağlikli Bir Gebelik Geçirmen Dileğiyle

silikte çıksa hamilelik var anlamındadır bildiğim kadarıyla benim baya koyu çıkmıştı ama tabi daha sonrası önemli bundan sonra dikkat et eğer hamileysen çok dikkat et umarım silik çizgi doğrudur

cevap veren herkese çok teşekkür ederim benim için hüsran bir gündü malesef ader oldum bugün ben yeni katuıldım aranıza ama ne olur bana dua edin olurmu arkadaşlar rabbaim kimseyi çaresiz bırakmasın

ben varim canim bende aksam yapmistim ve silik cift cizgi cikti ve inanamadim doktorda tekrar yaptirdim hamisism

cevap veren herkese çok teşekkür ederim benim için hüsran bir gündü malesef ader oldum bugün ben yeni katuıldım aranıza ama ne olur bana dua edin olurmu arkadaşlar rabbaim kimseyi çaresiz bırakmasın

kımyasa gebelık yasamışta olabılırsın kımyasal demek bebek rahme değilde yumurtalıkların dışında oluşmaya çalışıo oluşamayınca düşüyo buda adet gibi kanama gelıo bı çok kadın bunu yaşar ama adet oldum dıye anlayamazlar buda olmuş olabılır cnm neyse sağlık olsun bı dahakıne inşallah

senağlama Dün Akşam Gebelik Testi Yaptım Sonuç Pozitif Çıktı Hemde Hemen Sabah Tekrar Yaptım Ama Negatif Çıktı Şimdi Nedemek Bu Sizce CADIARZU Lütfen Bilgi Verin ...:KK43:

senağlama Dün Akşam Gebelik Testi Yaptım Sonuç Pozitif Çıktı Hemde Hemen Sabah Tekrar Yaptım Ama Negatif Çıktı Şimdi Nedemek Bu Sizce CADIARZU Lütfen Bilgi Verin ...:KK43:

testlerden birisi bozuktur kesilinlikle..bu şekilde vesveseyle yaşamaktansa git kan testi yaptır derim .. sonuç olarak o kesin bilgiyi veriyo sana hamilemisin değilmisin diye..inş. hamilesindir..

bende test yaptım arkadaşlar 2.çizgi silik çıktı adetimde geçti fakat karnımda ağrıyor acaba.......

merhaba kızlar bende hafta sonu test yaptım 2.çizgi silik çıktı eşime gösterdim ve panik olup hemen kan testinde yaptırdım üstelik hastalanmama da 1 haftadan fazla vardı orda da 76 çıktı :))))herhalde hamileyim artık...bu sabhta dayanamayıp yaptık idrar testi yine 2.çizgi çıktı ama ilk çizgi kadar koyu değil ve daha önceki silikten daha koyu:)))))))))

ben 2 kere yaptım ikisinde de 2. çizgi tam kırmızı değil hafif silik çıktı...umutluyum..:eek:

merhaba,
ben de yeni hamileyim,aynen benim de 2. çizgi diğerine göre inceydi..Ama hamilesin :KK66:)
yapman -gereken diğer arkadaşların dediği gibi kandan kontrol ettirmen zaten orada da çıkacak merak etme :KK66:)

kızlar benim adetimden 2 gun gecti daha test yapmadım adet olacakmısım gibi geliyo akıntı hic yok siz yeni hamileler belirtileri yazarmısınız

bencede hamilesin arkadasım bendede silik çizgi cıkmıştı ve hamileyim evde yaptıgımız testlerde negatif sonuclarda bazen yanılma olabiliyo ama pozitifte yanılma payı cok düşük

kızlsarrrrrrrrrrrrr nolur cevap yazın ya ikinci çizgi yoktu çok bekledikten sonra çok az belli oldu 10 gündür adet görmüom noooooooluuuur cevap verin

slm arkadaşlar benimde sorunum var adetime 1 hafta varken idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum 2 haziranda günüm daha 5 gün var ama göğüslerimde çok ağrı var geçen ayda 2 gün geçikti ve sadece 2 gün geldi 3. gün temizdim oysaki normalde 6 gün kesin gelirdi spiralim vardı onu çıkarttırdım acaba ondan olabiirmi??bilgisi olan varsa lütfen cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederimm Allahım kimseniin kucağını boş bırakmasın çok güzel bi duygu

merhaba bayanlar..lutfen yardım...
bu ay asılama yaptırdım bugun adetımın 12.günü...az önce fortel test yaptım ..ikinci cizgi çok silikti..nedır sızce bu?umıtlenmelımıyım???

merhaba bayanlar..lutfen yardım...
bu ay asılama yaptırdım bugun adetımın 12.günü...az önce fortel test yaptım ..ikinci cizgi çok silikti..nedır sızce bu?umıtlenmelımıyım???

canım çatlama iğnesinden kaynaklı pozitif sonuç verebiliyo idrar testleri madem aşılama yapıldı kanda baktır 12 gün olmuş kanda ne şekilde çıkar nasılsa inş hamilesindir.bende bu ay gonal-f+çatlama iğnesi ama doğal deneme yaptık yarın kan vericem test için hayırlısı bakalım.

X