Ikinci çizgi Silik çikarsa...

beril78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
294
1
Kizlar Adet 5 Gün Gecikti Kasikta Ağrilar Var Ve Evde Yapilan Gebelik Testinde Ikinci çizgi çok Silikti Ve Sabahki Ilk Idrarla Değil Akşam Yapildi.böyle Olupta Hamile Olan Varmi Kizlar Yaaa...

cnm eger sılık cıkarsa hamılesın denıyo ama yınede tabıkı kan da kesın cıkar ınsllah hamıssındır cnm

bende çizgi silikte olsa hamilelik var diye biliyorum canım..
Allah gönlüne göre versin bakalım bide yarın sabah idrar testi yap yine emin olamazsan kan testi yaptırırsın kesin sonuş çıkar canım...
sevgiyle kal...

Canim Bugüne Kadar Nerdeyse 100 E Yakin Test Yaptim.hiç Birinde Silik çizgi Saatlerde Geçse çikmadi.çiktiğinda Ise Hamile Olduğumu öğrendim.tek Bir Ihtmal Vartestin Bozuk Olmasi.yarintkrar Yap.silikte Olsa 2.çizgi Belirirse Kesin Hamilesin Canim.umarimherşey Dileğince Olur...

sen git bi de kan testi yap emin ol canim yuani benim bugun yaptigim gibi hadi hayirlisi olsun bakalim

canım sen hamişssin silkte olsa o çizgiyi görmüşssün istersen bi kantahlili yaptır daha kesin bi sonuç alırsın

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM AYRI AYRI :).KİMSEYİ KAFASINDAKİ SORU İŞARETLERİYLE YANLIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN AYRICA TE:1rolleyes:ŞEKKÜR EDERİM...

beril kesin hamilesin ..sen iki gün sonra test yap yada hemen kan testi yaptır için rahat olsun..hayırlı olsun

benimde aynı şekilde olmuştu. zar zor görülen bir çizgi vardı. ve şimdi 3 aylık hamileyim:)

canim benimde iste bir hafta gecti ve iki sillik cizgi cikti ve ev doktoruna gittim ve tekrar test yapti ve tam net cizgi cikti koyu renkte o zaman 9 uncu gunuydu

Canim Gözünaydin Hamilesin çünkü Benim 10 Gün Geçti Test Yaptim Silik çikti Sonra Kan Testi Yaptim Onda çikti Değer Düşük Olduğu Için öyle çikiyormuş. Utrasonla Bakti Ordan Göremedi Doktorumu Değiştirdim Alttan Bakti Ve Gördü 5 Haftalikmiş Inş. Senimde öyledir.

Kizlaaaaaaaaaaaaaaar Ne Olur Bana Yardim Edin Iki Tane Test Yaptim Ikisininde Ikinci çizgisi Silik Dört Gün Geçti Adetim Ve Hiç Belirtim Yok

Kizlar Adet 5 Gün Gecikti Kasikta Ağrilar Var Ve Evde Yapilan Gebelik Testinde Ikinci çizgi çok Silikti Ve Sabahki Ilk Idrarla Değil Akşam Yapildi.böyle Olupta Hamile Olan Varmi Kizlar Yaaa...

hamilesin cım benimde oyle olmuştu kesin hamilesin bence bır ıkı hafta bekle sonra dr a git bebeğin kesesini göstersınler sana hemen kan testı yaptırma çıkmış işte o hormonları taşımasaydın 2. çızgı asla çıkmazdı kan testıne hiç gerek yok kanını boşa çektırme okiş tebrıklerrr....

Silikte Olsa Hamilelik Vardir..değerlerin Daha çok Yükselmemiştir.. Kanda Kesdin çikar.. Ama Sevinebilrisn.. Tebrik Ederim:)

X