Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar merhaba bi sorum olcak bütün yazıları okudum nerdeyse anlamadım yine şimdi bu tretin krem soyucu özelliği olan çok etkli bi krem orasını anladım şimdi benim sorunum sivilcelerim ve lekelerim çok fazla sivilcem yok ama tektükte olsa var bunlar hep leke bıraktı yüzümde yanaklarımda özellikle ben bu tretin kremden almak istiyorum reçete gerekiyomu gece sürücez ya sabah yıkıyoruz yüzümüzü bpenthen sürsem olumu güneş kremi şartmı ve ben sadece leke ve sivilce üzerine sürsem sorun olur mu cvp verin ne olur aklımda birsürü şey var birine başlamak istiyorum ama neye başlıcam karar veremedim şuan 3 gündür maydonoz suyunu sürüyorum yememde gerekiyo ama midem bulanıcak diye cesaret edemiyorum maydonoz suyuda iyi gibi ama ben sivilce çıksın istemiyorum sivilce çıkmassa lekede olmucak kökten çözüm istiyorum.bilgisi olanlardan yardım istiyorum

reçete gerekmiyo sgk ödemiyo zaten al az da olsa lekelere faydası var

cvp için saol cnm peki güneşkremi kullanmasam da bepanten kullansam olurmu çünkü ben yüzüm heryerine değil sadece lekeli ve sivilceli yerlere sürmek istiyorumm

hayırrr olmass dısarı cıktıgında muhakkak gunes kremı kullanman lazım..bende de aynı senn gıbı sorun vardı bugun 3 hafta oldu tretıne baslayalı ve gercekten gozle gorulur bı degısım var.. hıc degılse 2 haftadr falan hıc sıvıcle cıkmıyo sanırım sıvılce olusumunu da engelledı..ben cok memnunum valla..ama ılk bı hafta sıkıntı cekebılrısın kızarma falan..
bepantene gelırsek de ben sahsen kullanmanı onermem cunku gercekten tuylendırme etkısı var..kı kendımden bılıyorum hemen bıraktım walla..onun yerıne cıldın yaglıysa excipial hydro kullanabılrısın bencee super bı menlendrıcı

YA CANIM acnelyse KREM HAKKINDA BıLGıNıZ VARMI BENDE ARTIK SOYSAM ALTTAN TEMıZ BıL CıLTıM ÇIKSA YARDIMCI OLUN NOLUR

ya inanmıyorum ben tretini sabah kullanıp güneşe çıkıyorum
allaha şükür şimdiye kadar bir şey olmadı..

bundan sonra gece yatmadan önce sürüyüm bari..

bide tretinden önce güneş kremi sürüyorum,üstüne tretin sürüyorum
eczacı arkadaşım güneş kremini sür üstüne tretin sür demişti
yoksa ben mi yanlış anladım

ya inanmıyorum ben tretini sabah kullanıp güneşe çıkıyorum
allaha şükür şimdiye kadar bir şey olmadı..

bundan sonra gece yatmadan önce sürüyüm bari..

bide tretinden önce güneş kremi sürüyorum,üstüne tretin sürüyorum
eczacı arkadaşım güneş kremini sür üstüne tretin sür demişti
yoksa ben mi yanlış anladım
tatlım ne yapıyorsun senn olan lekelrınee yenılerınımı eklemek ıstıyorsun..tretın gece surulur sabah da guens kremı kullanılır...dun bı eczacıda bana oyle dedı dedm hayr ole degıl böyle kullanılır kac kısınn yuzunde leke kalmıs bu tarz kullanmadan dolayı..yaa ewt fazla bılgım yok zaten dedı..ddım ıcımden yuh yaa bılmeyen bırı olsa yandı yanıı...sen nezamandr kullanıyosun memnunmsuun??

ZUZUcum acnelyse kremı bende dun aldım hafta ıcı tretın hafta sonuda daha etkılı soyulsun dıye acnelyse kullanacam..ama eger soyma turunde ılk krem olarak acnelyse sureceksen bencee tretınle basla derım o buna gore daha hafıf cıldın basta daha fzla tahrıs olmass bı sure tretınlee alıstır cıldı daha sonra buna gec derım benm gıbı

tatlım ne yapıyorsun senn olan lekelrınee yenılerınımı eklemek ıstıyorsun..tretın gece surulur sabah da guens kremı kullanılır...dun bı eczacıda bana oyle dedı dedm hayr ole degıl böyle kullanılır kac kısınn yuzunde leke kalmıs bu tarz kullanmadan dolayı..yaa ewt fazla bılgım yok zaten dedı..ddım ıcımden yuh yaa bılmeyen bırı olsa yandı yanıı...sen nezamandr kullanıyosun memnunmsuun??

ZUZUcum acnelyse kremı bende dun aldım hafta ıcı tretın hafta sonuda daha etkılı soyulsun dıye acnelyse kullanacam..ama eger soyma turunde ılk krem olarak acnelyse sureceksen bencee tretınle basla derım o buna gore daha hafıf cıldın basta daha fzla tahrıs olmass bı sure tretınlee alıstır cıldı daha sonra buna gec derım benm gıbı
ya canım ben 2 gün sürüyorsam 2 ay sürmüyrm,bu şekilde kullandığımdan dolayı bir sorun çıkmadı heralde
zaten çok az bir şey,ben rahatsız bile olmuyorum,nedense başkaları soruyor
ne oldu falan diye,bende yeter artık die pes edip almıştım
güneş kremide hatta dr sebamedin bi ürününü verdi
arkadaşım sebamed cilt rengini değiştirir,sen esmersin diyerek başka bir ürün verdibenneyaptımki

memnunmuyum değilmiyim bilmyrm valla:1no2:

hmm sık kullanmadıgından sorun cıkmamıstır cnm..ama duzenlı kullanırsan emın ol ıse yarar..fakar sabah degıl gece sur :)) bende tretını ılk kullandıgımda cevremdekıelr böyle hastalıklı gozuyle bakıolardı sıkılmıstım valla mıllete ılac kullanıorum demekten neysekı gectıı hatta bugun cıldın super olmaya absladı sozlerını duyuyorm :) dahada askla kullanacam..sanırım cıldıme yarayan en ıyı ılacı buldmm

hmm sık kullanmadıgından sorun cıkmamıstır cnm..ama duzenlı kullanırsan emın ol ıse yarar..fakar sabah degıl gece sur :)) bende tretını ılk kullandıgımda cevremdekıelr böyle hastalıklı gozuyle bakıolardı sıkılmıstım valla mıllete ılac kullanıorum demekten neysekı gectıı hatta bugun cıldın super olmaya absladı sozlerını duyuyorm :) dahada askla kullanacam..sanırım cıldıme yarayan en ıyı ılacı buldmm

hımm anladım canım
peki tretini tek başına mı sürecem
yani altına güneş kremi sürmeden,boş olarak?
anlatabilmişimdir umarım:))

arkadaşlar bu tretini kıl batık lekelerinde kullanan varmı varsa cevabınızı bekliyorum

gece yatmadan once sur altına gunes kremıde gerek yok ama sabhları kullanmak yaassakkk :))

bırde batık kıl nee yaa :SS walla cok merak edıorum

canım kıllar deri içinden çıkamıyor bacaklarımda içinde dönüyor buda k.rengi leke yapıyo sıktığındada irinle birlikte kıl çıkıyo.umarım anlayacağın gibi anlatmışımdır.bu yüzden dedim.enfeksiyonlu bir leke yani zararı olabilirmi

hmm kıl donmesı yanıı...walla bılmıyorum kı tatlım...eger yara varsa oncee onu gecrmeye calıs sonra lekeler ıcın kullanılabılır bence

ewet canım kıl dönmesi.buda lekeler yaptı bacağımda çok kötü.yara değil ama. derinden bir kahverengilik yani

derınden demekk hmmm :S walla onun hakkında bı bılgım yok canm ama zamanla gecer bence yaa

ya arkadaşlar bende lekelerım ıcın dıfferın jel kullanıyorum sonuc cok ıyı kayboldu ama bazı yerlerde ben yaptı bende anlamadım bu benlerı yok edebılmem ıcın yardım edebılecegınız bıseyler varmı:uhm:

ben 5 aydır tretin kullanıyorum her akşam,ama hala bir sürü sivilce çıkıyo,doktora gideyim diyorum ama en iyi doktoru bulmam gerek,diğerleri hep dermokozmetik ürünler verip yolladı

cmm bende sen soyucu krem yerıne sıvılceyı ıcten kurutucu haplar kullan dok.kontrolunde..sanra lekelere kullan tretını..bende 3 haftadr kullanıorum ılk hafta fecı sıvılce cıkarttı ama sonra sondu 2 hafta tık yoktu cok sasrmıstım..sonra hafta sonu daha etkılı olsun dıe acnelyse yıde surmeye basladım bı sıvılce bas gosterdı ..ama gececek bı sure sonraa o yuzden takmıorum..acnelyse kullanan varmı buaradaa

X