Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sevgili arkadaşlar ben sizlere henüz katıldım .aslında sizleri sürekli takip ediyordum ve sizin paylaşımlarınızdan çok yararlandım.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..Ben bugün bir cilt doktoruna sivilce problemiyle gittim ve bana nadixa tretin ve solecrin adında 3 krem verdiler.fakat ben bunları hangi sırayla kullanacağımı doktora sormayı unuttum. aslında asıl problem güneş kremi olan SOLECRİN i bu ilçlardan önce mi yoksa sonra mı kullanmam gerekiyor bir de ne kadar süreceğim miktar olarak yani.yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim ve sizleri seviyorum kadınlar kulübü opuyorumnanaktan
:enbuyukkk:

sevgili arkadaşlar ben sizlere henüz katıldım .aslında sizleri sürekli takip ediyordum ve sizin paylaşımlarınızdan çok yararlandım.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..Ben bugün bir cilt doktoruna sivilce problemiyle gittim ve bana nadixa tretin ve solecrin adında 3 krem verdiler.fakat ben bunları hangi sırayla kullanacağımı doktora sormayı unuttum. aslında asıl problem güneş kremi olan SOLECRİN i bu ilçlardan önce mi yoksa sonra mı kullanmam gerekiyor bir de ne kadar süreceğim miktar olarak yani.yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim ve sizleri seviyorum kadınlar kulübü opuyorumnanaktan
:enbuyukkk:

tretini geceleri yatmadan sür canım, sabah kalkınca hemen yıka yüzünü. gündüzleri sürme güneş lekesi oluşur. aslında tretin kullanmaya eylül sonu gibi başlasan daha iyi olurdu, ama doktor kontrolünde olduğuna göre problem yok :lepi:
gündüzleri nadixa yı sür, üzerine güneş koruyucunu sür. ( en son güneş koruyucu uygulamak gerekir)
eğer nadixa+solecrin beraber yağlı gelirse cildine, gündüzleri sadece güneş koruyucu sürersin, akşamları otururken nadixayı sürersin.
solecrin harika bir koruyucu. dna hasarını önleyen immunolojik filtreler içeriyor. yalnız mümkün olduğu kadar güneşte durma, güneşte kalacağın zamanlarda mutlaka 2-3 saatte bir yenile solecrini, güneş lekesi olmasın. :1rolleyes:

arkadaşlar nerede satılır bu tretin ve fiyatı nedir...kaydirigubbakcemile5

eczanelerde satılıyor canım, fıyatı da 14,99 tl.. eger cıldın cok hassas deılse ve yaglıysa acnelyse de kullanabılırsın, cunku acnelyse, tretinle aynı etken maddeye sahip,hem daha yogun şekilde. onun fiyatı da 3 tl,benım cok sıvılcelerım vardı, onceden 3 ay acnelyse kullandım sıvılcelerımın tamamı gectı, lekelerimde azalmıstı, bıraktım, gerıye donus olmadı, ama lekelerım tamamen gecsın ıstıyorum yenıden basladım 5. haftamdayım..

mrb kızlar geçen ben dr gittim tretin kullanydm kontrol amaçlı gittm dr yeni bi ürün verdi tretin yenisi çıkmş ve artık karneye yazılblyo yani öyle 14 ytl fln deil brz farklı iltihaplı sivilcelr için çok etkili ddi dr bunu kulln ddi iki gündr kullnym gerçektnde iltihaplı olanlar hemen geçti baklm artık habernz olsun KARNEYE YAZILIYOR ARTIK(adıda ERıTRETıN)

kullanan birisi olarak tavsiye ederim kızlar çok farketdiyo ama geceleri yatmadan hemen önce her gece değil birir gece arayla sürüyorum bi gece eritretin bi gece nadixa sürüyorum doktor verdi çok memnun kaldım renk olarakta fark ediyo pürüzlük bakımındanda alkisalkisalkis

slm bende aranıza yeni katıldım direk konuya girmek istiyorum alnımda ve iki kaşımın arasında sivilce lekeleri var vede çenemde. bunlar için temizleme jeli aldım sürüyorum sabah akşam 1 dk sonra yıkıyorum tretini kullanamadım bir türlü çünkü nasıl kullanıldgını bilmiyorum ne zaman sürecez ne zaman yıkayacaz ne kadar süre sonra ve neyle yıkayacaz tretinden sonra bir sey sürmek gereklimi tretinden sonra temizleyici jeli sürüp yüzümü yıkasam olur mu birde okulum war sabahcıyım saat 7 de evden cıkıyorum tekrara 3 de evde oluyorum yaklaşık 1 saat yolda geçiyor sürekli güneşe maruz kalıyorum tretin extra iz felan yaparmı güneş kremi felan sürülmesi gerekiyorsa en iyi güneş kremi hangisidir cilt tipim yaglı bu arada kısacası bana tretini nasıl kullanacagımı en ufak ayrıntıyı bile atlamadan anlatacak biri var mı kaç aydır yüzümdeler bir türlü gitmiylar ya :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:mafoldumben

merhaba.. 23 yasındayım hayatımda ilk kez cilt problemiyle karsı karsıya kaldım. tretini tavsiyeler üzerine kullanmaya basladım. sadece 2 aksam cok az miktarda sürdüm cildime. ancak dün aksam cildimde özellikle yanaklarımda yanma ve kızarma olustu. panikledim. cildim ne zaman normal halini alır? benim sadece cene kısmında sivilce lekelerim var o da bir iki aydır. bana tavsiyeniz ne olur? tretini kullanmalı mıyım? kullanırsam sadece cene kısmına mı kullanmalıyım?

ArkadaŞlar yÜzÜnÜzde yanma kaŞıntı tahrıŞ olduĞunda bepanthene deĞıl hametan kullanmalısınız lÜtfen...

slm bende aranıza yeni katıldım direk konuya girmek istiyorum alnımda ve iki kaşımın arasında sivilce lekeleri var vede çenemde. bunlar için temizleme jeli aldım sürüyorum sabah akşam 1 dk sonra yıkıyorum tretini kullanamadım bir türlü çünkü nasıl kullanıldgını bilmiyorum ne zaman sürecez ne zaman yıkayacaz ne kadar süre sonra ve neyle yıkayacaz tretinden sonra bir sey sürmek gereklimi tretinden sonra temizleyici jeli sürüp yüzümü yıkasam olur mu birde okulum war sabahcıyım saat 7 de evden cıkıyorum tekrara 3 de evde oluyorum yaklaşık 1 saat yolda geçiyor sürekli güneşe maruz kalıyorum tretin extra iz felan yaparmı güneş kremi felan sürülmesi gerekiyorsa en iyi güneş kremi hangisidir cilt tipim yaglı bu arada kısacası bana tretini nasıl kullanacagımı en ufak ayrıntıyı bile atlamadan anlatacak biri var mı kaç aydır yüzümdeler bir türlü gitmiylar ya :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

CEVAPLAYINN ARTIK YAA

BASTA TRETIN UYGUN SONRA ANELYSE GECERSIN CILDIN ALISINCA.. ama ha dıye gecmesını bekleme ben 3 aydır kullanıyorum ve hala adam gıbı gecmedıler..
kullanısı gece yatmadan yarım saat once falan sur yesın cıldın..sabah yıka ama muhakkak gunes kremı kullan.. ben butun yaz boyunca sebamed 45lık kullandım memnun kaldım hatta bıttı bugun yıne aldım =) olmuyor bu ılacları kullanırken gunes kremsız..

ve bu ılaclar basta sıvılce cıkartır cogu kısı de oyle oldu bunu goze alarak basla..ama 5_6 ay kullanımda cıddı ıyı sonuclar verıldıgı soylenıyor

kızlar selam benim şöyle bi derdim war, 2 senedir 6 ayda bir dudağımla burnumun arasında kalan derinin üstünde uçuk tarzı iltihaplı bşy çıkıyo,vücudumun dirençsiz olduğu dönemlerde, hasta olduğumda yada tatilde çok güneşte kaldığımda, braz araştırdım herpes vürüsü sanırım, bir keresinde tam iyileşmeden solariuma girdiğim için iz kaldı, 2 senedirde bu iz duruyo, böyle gölge gibi leke gbi bşey okdr pielign yaptım geçmiyo geçmiyo delirmek üzereyim, hala bazen karıncalanmalar oluyo arada bir sanki çıkıcakmış gbi, bu ilaç iyi gelirmi acaba lekeyi gidermek çin yada başka ne tawsiye edersiniz??

bende aldım tretin ,sizlerin yorumlarından etkilenerek:emir_bebek:
bugün denemeye başlayacağım...bakalım nasıl olacak benim cildimdeki reaksiyonu...
cilt tipi önemli bir etken sanırım ..öyle hissettim.. sonucu sizlerle paylaşırım ...:1hug:

arkadaşlar bu dediğiniz kremlerim karışımını verdi doktor bana öbür gün güneş koruyucu kullandım 3 gunde bır dedı ama bende kızarıklık oldu ama öle böle diiillll yani zor geçirdim

bende tretin kullandım ilk onbeş gün kullandıımda etki ediyodu öyle pullanma falan soyulma olmuodu amam yinede rengimin bile açıldığını hissediyordum sonraları etkisini yitirdi tritone diye bi krem var onu duyan varmı devlet ödemiyu 40 ytl gibi bişey odaha etkiliymiş eczacı öyle söyledi.expigmentide kullandım bu arada hiç bir etkisi olmadı

Kızlar ben bu Tretin i sağlık ocağındaki doktora gidip yazdırabilir miyim. Uzman isteniyor mu bu ilaç için yani..

X