Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben de yaklaşık 2 aydır tretin kullanıyorum arkadaşlar,ama doktorum haftada sadece 1 defa akşam 15 dk tutup yıka dedi,yüzüm çok hassas ve bu şekilde kullanarak bile soyulma yapıyor.daha çok fazla faydasını göremedim ama uzun sürede etkisini gösteriyormuş.Bir arkadaşım kullanmıştı,çok faydasını gördü,hatta bi yanağındaki lekeler tamamen kayboldu.o yüzden ben de pes etmeden kullamıcam,bu krem uzun vadede kırışıklıkları bile gideriyomuş,ilaç kızarma yapsa da doktoruma sordum çok kızarıyo falan diye alttan yeni deri geldiği için kızarması çok normal dedi.bence kullanıp umutsuzluğa kapılanlar pes etmesin,faydası olacağına inanıyorum.yine doktoruma sorar bilgileri sizinle paylaşırım.ben devam edicem,artık fondötensiz bi hayat istiyorum:)

ben doktora nasıl kullanıcam diyince her gece yüzüne sür ince tabaka halinde dedi baskada bişey demedi. bi kaç gün oldu soyulma falan yok ... cildim hassastır ama ne kızarıklık yaptı nede bişey.. biran önce soyulsun cildim atmak istiyorum şu lekeleri...=(

o zaman elinizden düşürmeyeceksiniz güneş kremini... Sadece sabah sürüp çıkmayın bari dışarı, daha beter olmayın, lekelerinize yenilerini eklemeyin :KK66:

o zaman elinizden düşürmeyeceksiniz güneş kremini... Sadece sabah sürüp çıkmayın bari dışarı, daha beter olmayın, lekelerinize yenilerini eklemeyin :KK66:

peki sen kullandınmı bu kremi... biliomusun nasıl etkileri var.. ii korumazsak lekelenecek yüzümüz peki ii bakarsak lekeler tamamen gidecekmi. arkadas yüzündeki delikler için almış onlar gecer mi bi fikrin var mı??a.s.

sadece akşamları sürülcek,yazın kullanırken 50 faktörlü güneş kremi sürülerek dışarı çıkılacak,bi de şapka takarsan sorun olmaz,ben öyle yapıyorum.la roche posay 50 faktör güneş kremi kullanıyorum.bende 2 hafta sonra falan soyulma yapmaya başladı.ama cildi hassas olanlar acele edip fazla kaçırmasın kremi tahriş ediyo çünkü.ama faydası olur cnm merak etme,yavaş yavaş soyuyo.

ışıkcım dediğim gibi acele etme,ben de bi an önce geçsin istiyorum inan beni de çok sıkıyo bu lekeler ama uzun süreli bi ilaç,uzun süre kullanınca faydası oluyo,sabır göstermemiz lazım cnm,ama geçicek ben inanıyorum.yüzünü güneşten iyi koru,kremi kullan yeter.

saol canım ya. yüzün soyuldugunu biliyorum.. ve 1 ay sonra okul acılcak okula soyulan bi yüzle gitmek istemiyorum anlarsın ya.. ondan bu acelem.. =) tesekkür ederim ilgin için

aynı durumdayız canm benim de okulum açılcak 1 ay sonra:)başka jeller kremler falan da var soyan ama en etkilisi buymuş.istersen tekrar danış doktoruna cnm.hepimize bol şans:)

evet hepimize bol sans.. yok valla doktor direk tretin dedi... zaten forumlara baktım tek geciyo doktorlar bunu.. ama tehlikeside var tabi.. bakalım ne olcak.. kolay gelsin hepimize..

bence de kışın kullanmak daha mantıklıdır.yani yazın kullanmak daha zordur.
ben birer gün ara ile sürüyordum cildime .ama çok hafif ve ince bir tabaka kullanmak lazım.
bir bezelye tanesi kadar yüze yeter.aşırısı çok soyar cildi.gece yatarken kullanmak lazım. gündüz de mutlaka güneş kremi

tretin kullanırken ciltteki gerilmeler normalmi.. dün ve bugün cildim asırı gerilmeye basladı yaglı cildim vardır.. nemsizlik desem mümkün degil.. bakımımı ii yapıorum.. bide hafif hafif acıyo gerilirken... tretinden mi ki

tretin kullanırken ciltteki gerilmeler normalmi.. dün ve bugün cildim asırı gerilmeye basladı yaglı cildim vardır.. nemsizlik desem mümkün degil.. bakımımı ii yapıorum.. bide hafif hafif acıyo gerilirken... tretinden mi ki

Bende olmadı böyle bir şey...

kızlar tretin gerçekten çok iyi geliyo.ben kullandım kırmızı sivilce lekesi vardı yüzümün az bir yerinde farkedilmeyecek kadar düzeldi aksattım kullanmayı biraz ama devam edicem yine.sabredin bence kullanmaya devam edin

ya kızlar ben bugün sabah biraz güneşte gezmek zorunda kaldım:nazar: acil yapmam gereken işler vardı:1no2:.. güneşde tepemde tabi... güneş koruyucumu sürdüm cıkarken 2 saat sonra tekrar sürdüm ama okadar acıyoki :çok üzgünüm:yüzüm özelliklede göz cevresine dogru yanaklar ve dudak cevresi kısacası yüzümün büyük bir bölümü:a015:.. su degince bile yanıyo resmen.:a015::a015:...

ya kızlar ben bugün sabah biraz güneşte gezmek zorunda kaldım:nazar: acil yapmam gereken işler vardı:1no2:.. güneşde tepemde tabi... güneş koruyucumu sürdüm cıkarken 2 saat sonra tekrar sürdüm ama okadar acıyoki :çok üzgünüm:yüzüm özelliklede göz cevresine dogru yanaklar ve dudak cevresi kısacası yüzümün büyük bir bölümü:a015:.. su degince bile yanıyo resmen.:a015::a015:...
tretin i ilk kullanırken ben de öyle olmuştum.tretinin yapısı hafif olduğu için rahatca her gece kullandım. ama etkisi çok daha ağırmış meğerse...
tretini çok az miktarda ve bir gün ara ile kullanmak daha uygun olur..
yoksa çok soyulursun. ben de bu kış başlayacam yeniden .yazın yakıp kavurmuştu beni.

saol canım ya bende bikaç gün arayla yapayım bari.. doktor hergün diyince bende hergün sürdüm.. zaten cildim hassas.. iice hassasiyete sebep oldu galiba.. biraz havalar serinlesin sogusun o zaman daha sık sürerimartık

ben kullanıyorum...sadece çenemde kullandım,çok sivilce çıkıyordu..bikaç ay sonra gerçekten faydasını gördüm artık sivilce çıkmıyordu ama izleri geçirmedi.bi 10 gün kadar soyuldu,sonra kötü bi etkisi kalmadı.aslında derin sivilce izlerim yok ama neden geçmedi anlamadım..şubatta başlamıştım kullanmaya,son günlerde düzeni biraz bozdum ,hemen çıktı sivilce..oooffff

X