Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bende bugün çillerim için eczaneye gittim ve bana tretin verdiler ama onun yanında da 50 faktörlü güneş koruyucu krem verdiler akşam yatarken tretin i kullanmamı sabah ve öğlen ise güneş kremini kullanmamı söylediler ve sadece lekelere sürün dediler yüzdeki lekelerin geçmesi 2 ayı alır dedi hemen sürdükten sonra bu lekerler neden geçmedi deme dedi bende bugün kullanmaya başlıyorum bakalım nele olacak sonucu size bildiririm :KK52:

Dün yazmıştım kullanmaya başladım diye kullanalı daha 1 gün oldu ama arkadaşım bile senin cildinin rengimi açılmış dedi zaten beyaz tenlisin tam hortlak gibi olmuşsun dedi çillerim çok az bir miktarda rengi açıldı ve ne kadar sürülmesi gerektiği konusuna gelirse de bezelye büyüklüğünde yeterli ondan fazlasını sürmeyin çünkü cildinizi yakabilir veya su toplatabilirsiniz sabah kalkıncada güneş kreminizi sürün ohhh misss sormak istediğiniz birşey varsa burdayımm hadi kolay gelsinn :KK70: :KK52: :KK52:

Dün yazmıştım kullanmaya başladım diye kullanalı daha 1 gün oldu ama arkadaşım bile senin cildinin rengimi açılmış dedi zaten beyaz tenlisin tam hortlak gibi olmuşsun dedi çillerim çok az bir miktarda rengi açıldı ve ne kadar sürülmesi gerektiği konusuna gelirse de bezelye büyüklüğünde yeterli ondan fazlasını sürmeyin çünkü cildinizi yakabilir veya su toplatabilirsiniz sabah kalkıncada güneş kreminizi sürün ohhh misss sormak istediğiniz birşey varsa burdayımm hadi kolay gelsinn :KK70: :KK52: :KK52:

Tekrar benn bugün 3. veya 4. günüm tam hatırlamıyorum ama gerçekten yüzümün rengi baya açıldı özellikle yanaklarımdakiler gitti denecek kadar az kaldı ve burunumun üstündekiler geçmesede onlarında rengi açıldı lekeler hafifledi inşallah 2 ay sonra bebek poposu gibi olacak bakalım görecez size sonuçları bildiririm :KK53:

Burdaki yazılanlarla gittim tretin aldım ben de:))
Ama 2 gecedir kullanıyorum da. Bi farklılık yok ve hiç bir soyulma da yok :KK43:
Neden ki acaba ? Lekeler geçmez demi soyulmazsa ? :KK50:

Arkadaslar oncellikle tretini gercektten az az kullanin oyle mrcimek kadarda az diilde biraz fazla. ama bek ilkinde bilemedim bol bol gece yatmadan surdum yuzume iki gun yuzum resmen yag dokulmus te yanmis gibiydi kesin iz kalacak dedim cunku yuzum mahvolmustu ama birakmadim ve hipokort krem var yedi lira eczaneden gunde iki kere yuzume surdum bu kren olmazsa olmaz tretin kullaniyorsaniz yuzum gercekten iyi oldu ve bunlarin hepsi on bes gun surmedi bile soymasi cok ii yuzumdeki kirli goruntu gitti taze bi deri var biraz uzun oldu ama yuzu kizaran iz kalacak diye korkan olmussa bnm gibi rahatlasin diye yazdim kizarmalar olcak tabi hipokort surun iyi gelir sevgiler arkadaslar

kızlar 8 aydır sivilce tedavisi uyguluyorum ama çok büyük bi değişim olmadı yüüzmde :KK43: dün doktorum tretin verdi
bi gece ara ile sürmemi önerdi..burnumun üzerine sürmelimiyim sizce siyah noktaları ve pürüzlükleri giderir mi?

Burdaki yazılanlarla gittim tretin aldım ben de:))
Ama 2 gecedir kullanıyorum da. Bi farklılık yok ve hiç bir soyulma da yok :KK43:
Neden ki acaba ? Lekeler geçmez demi soyulmazsa ? :KK50:
Merhaba acaba recetesiz alabiliyor muyuz bu ilaci ve fiyati ne kadar?

ben önce cyldoxil sürüyordum yarım saat sonra tretini sürüyodum geceleri . sabah kalkıncada limonlu sabunla yıkıyordum ama normalde yıkayabilirsin böyle yüzümdekileri ve göğüs bölgemdekileri kısa sürede geçirmişti ama sırtımdakilere bir etkisini göremedim

Slm kizlar ben gunes lekelerim icin tretin 3 ay kadar kullandim pek bi fayda goremeyince biraktim:KK43: ama catlaklara iyi geldigini duymamistim deneyip memnun kalan var mi?

Merhaba bende tretin kullanmaya baslayali 3 gun oldu ve yuzüm kıpkirmizı oldu sizinki gectimi acaba veyanasil gecti kac gunde gecti cevaplarsanaiz sevinirim

Merhaba ben tretin krem kullanmaya basladim 3. Gun yuzum kipkirmizi oldu ve surmeyi biraktım nasil gecer kac gunde gecer veya ne yapmam gerekir çok tedirginim yardımcı olurmusunuz

Merhaba ben 4 gün dur kullaniyorum tretini 2. Gun soyumaya basladı 3
Gün kipkirmizi etti yüzümü hametan surdum 2 3 gun ara verecegim bu kizarikliklardan dolayı iz kalirmı bilginiz var mı ? Gunes kremi ve nemlendirici kullaniyirum bu arada.

X