Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar bana da bişey söyleyin,bende siyah nokta ve minik çukurcuklar var,kullanayımmı ne dersiniz

doktoruna bi danışman daha dogru olur... hassasiyetine göre belki kullanma der.. belk farklı tedavi süreci izler.. bi danış zararı olmaz derse kullan.. biraz zor bi krem cunku beni soydu yaktı yaraladı mahvetti gerdi daha bi dünya sey... yani işini saglama al

geçen sene doktor yazmıştı bunu bana ama korkmuştum kullanmaya,bide soydıkça cildim delik deşik görünümü artar filan diye yaaaaaaaaa offff napsam acaba sadece alnıma uygulasam bikaç hafta?

lekelerimi bile- derken? yani siyah noktaların sivilcelerin vs hemen geçtimi?

yuzume surduklerim şunlar
akşam eve gelince,laroche posayın yıkma jeliyle yıkıyorum,toniğiyle siliyorum ve ardından effaclar k sını kullanıyorum
1 yıldır bu böyle ama yazıldığı gibi cildimi zamanla soyduğu duzelttiği filan yok,dedimya bende minik çukurcuklar var,açık kalmış gözenekler vs.o yuzden tretin işe yararmı??

çukurlara iyi geliyomu bilen varmı
bide benim gözeneklerimin hepsi siyah nokta -o yuzden pütür pütür :KK43:( ne diyosunuz

yaklaşık 1 aydır kullanıyorum,inanılmaz memnun kaldım,hiç korkulacak birşey yokmuş,siyah noktalarım ve pütürlerim gitti,sivilce çıksa bile ertesi güne sönmüş oluyor.2 günde 1 sürüyorum.şimdilik minik çukurcuklarda pek gözle görülür değişim yok ama çoğu gözeneğim kapandı,1 senedir milyonlar verip aldığım ve hiçbirşey yapmayan kozmetik kremleri asla almam artık,tretin tek başına yetiyor
tavsiye ederim

yaklaşık 1 aydır kullanıyorum,inanılmaz memnun kaldım,hiç korkulacak birşey yokmuş,siyah noktalarım ve pütürlerim gitti,sivilce çıksa bile ertesi güne sönmüş oluyor.2 günde 1 sürüyorum.şimdilik minik çukurcuklarda pek gözle görülür değişim yok ama çoğu gözeneğim kapandı,1 senedir milyonlar verip aldığım ve hiçbirşey yapmayan kozmetik kremleri asla almam artık,tretin tek başına yetiyor
tavsiye ederim

bende yaklasık 2 aydır ımexle sıvex kullanıorum alnımdakı ve yanagımdakı sıılceler gectı ama cenemdekıler gıtmıo 2 aydır :çok üzgünüm::çok üzgünüm:bendemı tretın kullanasam

bende yaklasık 2 aydır ımexle sıvex kullanıorum alnımdakı ve yanagımdakı sıılceler gectı ama cenemdekıler gıtmıo 2 aydır :çok üzgünüm::çok üzgünüm:bendemı tretın kullanasam

tüm yazılanları oku ve netten araştır istersen tretin sivilce izleri için sivilce(akne,komeden) oluşumunu engellemek için degil antibiyotik içerigi bulunan isotrexin vb merhemleri tercih edebilirsin ayrıca çenedeki oluşumlar kadın hastalıkları ve idrar yolları iltihabının göstergesidir üşütmüş de olabilir misin

arkadaşlar bende tretin ve sivex kullandım ama tretin bana fazla iyi gelmedi çünkü yüzümü tamamen soydu bazı ilaçlar soyarak iyileştiriyor ama bana iyi gelmedi.sivex de fena değil....

tavsiye ederim

benim cildimde seninki gibi. bendemi kullansam acaba. cildimin altı pütür pütür. bide yanında başka bişey kullandınmı? kaydirigubbakcemile3

komedon tipi yani kapalı akne oluşumun varsabunlar baş verip patlamadan siyah noktaya dönüşüyorsa gönül rahatlıgıyla kullanabilirsin aknenin tipi iyi tespit edilmeli ki tedavisi de ona göre yaplsın

Arkadaşlar dermatolog gözetiminde olmadan kullanmayın kendi başınıza.
Mutlaka bir uzmana görünün önce.
Sivilce problemi için ilk önce antibiyotik türü krem,jel,hap...vs. kullanmanız gerekir.
Daha sonra izler ve çıkan tek tük sivilceler için uygundur tretin.
Doktor kontrolü olmalı muhakkak.

benim cildimde seninki gibi. bendemi kullansam acaba. cildimin altı pütür pütür. bide yanında başka bişey kullandınmı? kaydirigubbakcemile3

hayır canım yanında ekstra birşey sürmedim,akşam eve gelince laroche'nin yıkama köpüğüyle yıkadım ve yatarken tretin sürdüm 2 günde bir,
bir arkadaş demişki tretin sivilye için değil ,izleri için demiş.ama sivilce çıkmadan önce kendini belli ederya hani ağrır gibi hassaslaşır,işte ben o durumda hemen üstüne tretin sürdüm ve sabah sivilce çıkmadan büyümeden yok olmuştu.gelişiminin engelledim yani :)

siyah noktalarım gitti,dolayısıyla sivilce de çıkmıyor artık,evet çok kurutuyo ama 1-2 ay sonra cilt ona alışıyor.cildiniz hassassa komple sürmeyin,sadece minik minik sivilce ve siyah nokta üstlerine uygulayın :emir_bebek:

ben aylardır haftada 1 defa olmak üzere olmak kullanıyorum ama bi hafta iyi bi hafta kötü oluyo cildim.iyi mi geliyo yoksa işe yaramadı mı çözemedim:çok üzgünüm: benim gibi olan var mı acaba bi iyi bi kötü

ben artık hergün sürüyorum ve pul pul dökülme filan olmuyo,gözle görülür bir soyulma yok
siyah noktalar bayaa gittti ama sivilce tek tük çıkmaya devam ediyo
bu işten bişey anlamadım ??

tretin tek başına çok agır soymaz çene burun alın t bölgesi hahfif şekilde soyar temizleyici jel,imex,aknilox vb ek merhem kullanılıyorsa a vitamini retinol içerigi soyar bu da çok matah bir durum degil bu kez de iyi korunmazsa güneş lekesi olur

X