Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar merhaba!! ben yıllardır sivilce problemiyle uğraştım sonunda roaccutane kurtuldum ve rahatladım ama izler kaldı 1 ay önce doktora gittim bana ımex ve tretin verdi işe yarıyo gibi 6 ay boyunca kullancam acaba başka kullanan var mı uzun süre??

tretinide imexide kuIIandım bana hiç bi faydası oImadı maIesef :KK43:(
umarım sızIer faydasını gorursunuz arkadasIar

bugün aldım kullanmaya başlıyorum..bende merak ediyorum kullananlar nasıl sonuç aldılar?

ben yaklaşık 15 gündür tretin kullanıyorum yüzümün küçük bir bölümünde siyah nokta şeklinde sert akneler vardı walla bir hafta içinde geçirdi bide kırmızı lekeleri kalmıştı aknelerin onlarıda geçirmeye başladı.ben çok memnunum

Tretin sivilce kurutucu değildir. Lekeler içindir. Cildi soyar.

Lekelerinizi geçirdimi?

siyah nokta ve kırmızı lekeleri geçirmesine sevndm umarım benimkilerde geçer..çukurluklarıda geçiriyor diye duydum...çay ağacı yağını bırakıp önce tretin kullanim:içelim:

arkadaslar bu tretin kremi günes lekesi icin kullanip ve okremin sayesinde kurtuldum diyen varmi.benim goz kenarinda ufacik minnacik bi leke var acaip moralimi bozuyor.kisin drula diye bir krem kullandim biraz gecti gibi oldu ama biraz gunes gorunce yeniden hortladi sanki.sinirlerim bozuluyor valla

siyah nokta ve kırmızı lekeleri geçirmesine sevndm umarım benimkilerde geçer..çukurluklarıda geçiriyor diye duydum...çay ağacı yağını bırakıp önce tretin kullanim:içelim:

canım çukurları geçirir mi bilmiyorum ama bendeki kırmızı lekeler çok azaldı yakından bakınca belli oluyo siyah noktalırımı da geçirmeye başladı hafif cildi soyuyo düzenli kullanınca gerçekten faydası oluyor

çok sağol canım.bugün başlasammı diyorum ama çay ağacı yağı kullanıyorum..2si 1arada gitmez bence..çünkü tretin kullanınca hiçbirşey kullanmayın yazıyor güneş kreminden başka..çay ağacıda 2gündür yüzümü çok güzel yaptı ama bugün başlıcam ya tretine çabucak benimkide düzelsin :icecream::lepi:

ben tretini geceleri yatarken sürüyorum gündüz kullanmıyorum leke yapıyormuş..dermatolog vermişti bana yüzümdeki akne ve kırmızı lekeler için okadar ilaç kullandım geçmemişti içi sert siyah noktalar vardı bende onlar bir haftada geçti kırmızı lekeleri kalmıştı onlarında rengi açılmaya başladı çok yakından belli oluyor bittiğinde geçmiş olur tamamen diye düşünüyorum.düzenli kullanın kızlar bence bırakmayın gerçekten faydasını gördüm ben yüzünüzde hafif soyulmalar olacak yalnız ilk başlarda ama dewam edin vazgeçmeyin hemen.buarada güneş lekelerini geçirip geçirmediğini bilmiyorum bende olmadığı için.zaten tek şikayetim kırmızı lekelerdi onlarda rahatsız etmeyecek kadar düzeldi

çok sağol canım.bugün başlasammı diyorum ama çay ağacı yağı kullanıyorum..2si 1arada gitmez bence..çünkü tretin kullanınca hiçbirşey kullanmayın yazıyor güneş kreminden başka..çay ağacıda 2gündür yüzümü çok güzel yaptı ama bugün başlıcam ya tretine çabucak benimkide düzelsin :icecream::lepi:

bencede başla canım düzelme olmazsa hemen bırakma bitene kadar devam et bence.bende doktor bana ilk verdiğinde yorumları okumuştum faydasını görmedim diyen çok kişi vardı işe yaramaz diye düşünüyodum ama bi deneyim dedim gerçekten de yaradı bende inşallah seninkide düzelir

sizleri bilgilendirmek için şunlarıda ekleyim unutmadan benim cildimin çok hassas olduğunu söylemişti doktor ve de yağlı bir cildim var.hassas olmasına rağmen tretin hiç tahriş yapmadı ve kurutmadı cildimi.ayrıca yağlı olduğundan cildim herhalde nemlendirici filan sürmeme bile gerek kalmadı sadece güneşe çıkarken güneş koruyucu sürüyorum yüzüme okadar.

benim de ev arkadaşım tretin kullanıyor ve başladığı 2.günden itibaren cildi soyulmaya başladı.güneş etkisiyle tabi soyulan yerler daha fazla yanacağı için lekelenme olabilir bunun için de yüksek faktörlü koruyucu kremler kullanmak lazım.sadece akşamları sürseniz bile güneşe çıkarken mutlaka koruyucu kullanılmalı.
daha sonra ben de kullanmaya başladım ancak benim cildim hiç bir şekilde soyulmadığı gibi sivilcelerim de oldukça arttı.aslında çoğu sivilce kremi ilk etapta arttır ama ben dayanamadım bıraktım.zaten tatile çıkacaktım o sırada...güneş deniz hiç bi şey kalmadı şimdi ama kalıcı bi çözüm değil tabi ki..
imex krem kullanıyorum ben de,hemen kurutuyo sivilceleri..şimdi de imex sabuna başlamayı düşünüyorum

bende tretini doktor tavsiyesiyle 4 ay falan kullandım ve çok faydasını gördüm arkadaslar ilk başlarda benimde cildimde çok gerilmeler oldu(konusmakta ve gülmekte zorlanıydm) pul pul döküldü ama sabrettim ve sonucunu aldım şimdi cildime dışarı çıkarken herhangi bi kapatıcı sürmüyrm bu yüzden çok mutluyummm:).......(bence kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalısınız..)

bugün yine doktoruma gittim akne tedavim için.. kullandıgım antibiyotikten dolayı baya etkili bi düzelme var bikaç leke kaldı doktora sordum ne yapabiliriz diye tiretin işe yararmı dedim kullansam.. kullan tabi dedi.. bi zararı olmaz dedi... bakalım ne olcak.. kullanan arkadaslara bi kaç sorum var
1) bu krem kac günde soymaya baslar yüzü
2) gözeneklere bi etkisi olur mu
3) lekeler tamamen yok olur mu??
a.s.a.s.

ARKAdaşler banada doktorum yüzümdeki iğne gibi delikler için tretini önerdi ve yanındada güneş koruyucu jel..daha jeli almadığım için tretin ede başlamadım sizce yüzümdeki deliklere bir faydası olurmu??ne kadar süre kullanmayalım??delikler için önerdikleriniz varmı?? BANA YARDIME EDİN!!

X