Adet dnemi

zerde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
15
4
36
arkadaşlar bugünlerde adet olmam gerekiyor henüz olamadım bütün belirtiler geldi ama kendisi gelemedi ve çok sıkılıyorum acaba getirtmek için bir öneriniz varmı ne yapmam gerekiyor

Sıcak bir duş al canım bende işe yarıyor...
Eğer günüyse muhakkak gelir...

soğan kabuğunu kaynat iç. iğrenç ama işe yarıyor dene istersen!

denicem canım çok teşekkür ederim peki aşırı sancı için birşey kullanıyormusun

daha önceki aylada bu sorunu yaşadınmı canım.ağrın varsa kasıklarında hap alma şimdilik,bekle biraz daha.geçikme olumuş olabilir.

merhaba gelmesi için maydonoz suyu iç işe yarıyor. 2 litre suya 2 demet maydonozu kaynat ılık iç.

selam. bence en iyisi size diyeyim aktarcıdan kantoron otu alın yada civan percemi bunları bir dalını suda hemen kaynatıp indir bardaga süz 1tatlı kaşıgıda bal koymalısın mutlaka sıcak sıcak iç
her gün 1bardak iç bundan canım not suyunu bardakla ölc fazla koyma tadı bozuk ama işe yarıyor inanın 18senelik bu sorunumu böyle hallettim sizin yazdıklarınızı hep yaptım ama olmadı en kesin olanı budur

ya arkadaşlar benmde 3 aydır 10-12 gün gecikmeyle oluyor. suan bile 10 gun gecıktı hala olmadım. ağrı oluyo hafiften ama gelmıyo neden acaba sorunum ne yaa

Canım kafana takma fazla bu yaşlarda benimde öyle oluyordu,hormonlarındandır ama sonra düzene giriyor merak etme.

arkadaşlar bana acil cvp bana yardımcı olabilirmisiniz adet günüm geliyo ve benm adettimde felaket sancılı oluyo ya hastanede serum yiyorumda ada adetliyo 2 tane yada 3 yane hap içiyorum...ya napcam mı bilmiyorum bıktım bu ağrılardan adett günüm geliyo gene ağrılarım olucak napmalıyım lütfen bana yardıncı olun:KK50::KK50:

Selam kızlar

Bende senin gibiyim canım kaç tanem özel hastaneye doktora gittim kistten suphelendiler elhamdulıllah cıkmadı benım hem sancıllı hemdee cok yogun oluyordu su andada öle gerci bir adetımde 3 günde 32 tane ped bıtrdıgmı bılıorumm :KK50:

Sonuc bana evlenınce cocuk olunca gecer dedıler evlendık daha cocuk yok olunca ınsallah gececek :KK53:

bende evliyim aynen benm de çocuğum yok amam napcımı bilmiyorum adet dönemm eldiğin ölüyorum ağrıdan ya keşke bi çaresi olsa :KK50:

X