El Sanatları Söz mendili

tomurcukceylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
52
0
arkadaşlar ben söz mendili modeli arıyorum.kendım yapabılecegım sade,masrafı cok olmayan orneklerınız varsa yardımcı olabılırmısınız.

valla soz mendılı yapma derım ıster ınan ıster ınanma arkadasım.mendıl ayrılık getırır. derler ben ınanıyorum.

söz mendili söz kesildiği zaman tepsi içinde davetlilere dağıtılır eskiden beri yapılan bir adettir ayrılıkla bir alakası yoktur canım sen yap güzel hatıra oluyor alanlarda tepsiye gönlünden ne kadar koparsa para koyar

ilk kez duydum söz mendili diye bir şey ama güzel bir hatıra olabilir evlenmeden önce duysaydım böyle bir şey yapabilirdim geç kaldık :)))

sagolun arkadaslar yazmıssınız.ben uzun suredır gırememıstım.bu arada sakarya degılım ama yakın duzcelıyım ve duzcedeyım.artık sadece mnendıl degılde nıkah sekerı tarszında susler yada organzeden yapılmıs susler var ortalarında cıcek,koku tarzında seyler.ama ben bıraz susu sevıyorum galıba bıraz kokoş bıseyler olsun ıstıyorum.havluda dusundum ama onun malıyetı daha yuksek gercı hangısı guzel olursa onu yapıcam.ılgılendıgınız ıcın cok sagolun.eger ornek bulursanız sevınırım...

evet yapabilirsin,güzel bir hatıra oluyo.bızım buralarda ben bıldım bılelı bu tarz seyler var.ben malzemelerımı aldım kendım yapıcam.sepet aldım suslemek ıcın.inş guzel olucak.

bende başladım aldım bir kaç malzemeyi yapacam çok hoşuma gitti valla :)))

hepimize mutluluklar diliyorum şimdiden kızlarr.

slm kizlar bende söz mendili almak istiyorum ama nerde bulabilirm ve sade damadami veriliyor yada bütün davetlileremi, yardim ps. resmi olan varmi aceba?

Kızlar benimde yakında sözüm olacak inşallah.
Bende söz mendili dağıtmak istiyorum. Ama nasıl birşey yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok.
Lütfen varsa kendinizinkini yoksa fikir olabilecek fotoğraflar ekler misiniiiiizz :)))

X