arkadaşlar çatlatma iğnesinden....

yumyum_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
454
1
arkadaşlarım çatlatma iğnesinden sonra tuttuysa eğrki inş ne kadar zamanda kan testinde belli olur bilen varmı arkadaşlar benim bu ara yumurtlama günlerim çatlatma iğnesi yaptıracam ama sabırsızlanıyorm varmı mı benim gibi sabırsız aranız da hem kanda ne zaman belli oluyosa hemen yaptırmak istiyorm da:emir_bebek:

merhaba canım catlatma ıgnesınden14 gun sonra kan testınde sonuc bellı olur umarım sonuc pozıf olur allah yanında olsun

12.gün Belli Oluyor Canim Bende Bekliyorum 8.günüm Henüz Umarim Sonuç Umduğumuz Gibi Olur.bebeğin karın boşluğuna ilerleyip yerine yerleşmesi 6 gün sürüyormuş 7.gün kanda çıkan BHCG yi salgılamaya başladığı içi.n tam anlamıyla 12.gün ancak normal kadında çıkan sonuçtan fazlası testte çıkıyormuş.emin bilgidir.

a.s. Aranıza yeni katıldım. açıkçası hepinizle tanışmak istiyorum ama direk bu konudan girdim olaya kusura bakmayın. bende bu ay çatlatma iğnesi olucam. açıkçası merak ediyorum çatlatma iğnesi gerçekten işe yarıyor mu? bu şekilde bebiş sahibi olan var mı? bu çatlatma üç ay sürecek bende, sonrasında rahim içi filmi istendi. çatlatma döneminde doktora kaç kesz gitmek gerekiyor? bide iğnelerin ücretleri falan nasıl merak ediyorum doğrusu.

a.s. Aranıza yeni katıldım. açıkçası hepinizle tanışmak istiyorum ama direk bu konudan girdim olaya kusura bakmayın. bende bu ay çatlatma iğnesi olucam. açıkçası merak ediyorum çatlatma iğnesi gerçekten işe yarıyor mu? bu şekilde bebiş sahibi olan var mı? bu çatlatma üç ay sürecek bende, sonrasında rahim içi filmi istendi. çatlatma döneminde doktora kaç kesz gitmek gerekiyor? bide iğnelerin ücretleri falan nasıl merak ediyorum doğrusu.
hoş geldın canım aramıza catlatma ignesı25veya cıvarı asılama ignelerı baya tutuyo ben 5ay kadar once puregon kulandım 5gunluk igne 500e yakındı bazısı 2kutu kullanıyo tabı bıde asılama ucretıde bınınce 1500 gıbı bısey oluyo çatlatma ignesıyle kalırsan tabı super olur ben kalamadım sana iyişanslar

h.g a.s.arkadaşım vala benimde bu ay olacak benim bu perşembe yapılacak gibi tabi yeteri kadar büyürlerse ben çektirdim rahim filmimi temiz şükür dr bana bu ay aşılama yapacak tı ama önce çatlatma iğnesi yapalım dedi işe yarıyor tabi böyle hamiş kalanlar var bak site yi araştırdıkça görürsün canm dr a kaç kez gitmek gerekiyo demişsin canm benim dr yumurtlama dönemine girince gel dedi yani 12. günü dün gittim baktı iyi dedi büyüyor yani yarın yine gidecem eğer ki istenilen büyüklüğe geldiyse yapacak iğneyi ondan sonrası bol bol :eek:artık sen anla canm canm 36 saat sonra tabi bakalım kısmet artık ama tutanlar var benim catlıyodu ama zamanında çatlamadığı için yapalım dedi dr inş tutar hayırlısı artık sen kacıncı günündesin canm dr sana söyler zaten gideceğin günleria.s.

teşekkür ederim arkadaşlar. ben henüz yolun başındayım. 15 aylık evliyim.ama evlenmeden önce pko olduğumu bildiğim için fazla vakit kaybetmedim. bir yıldır progestan kullanıyorum. kendiliğinden olmadı. biraz da doktorumun ihmali olmuş. şuanda adetimi bekliyoruz. 3.günde hormon testlerimi tekrarlamak için gidicez doktora. ozaman söyleyecek sanırım gününü. aslında moral bozucu bi durum yok henüz. çünkü eşimin spermiyogram değerleri çok normal, benim ultrasonlarım falan da normal. doktorum sadece pko'nun biraz vakit alabileceğini söyledi,bu yüzden çatlatma önerdi. inşallah aşılamaya bile gerek kalmadan müjdeli haberi burdan hepinizle paylaşırım. ve umarım hepiniz, yani her isteyen en kısa zamanda meleklerine kavuşur.
sitede dolaştım biraz, zaten bir süredir inceliyordum,izliyordum konuşmaları, üye olmak geldi içimden bugün. gerçi oldukça moral bozucu ve ümitsiz yazışmalar da var ama ben herzaman umutlu olmak ve yorulmamak taraftarıyım. kimse bu yorucu süreçte ümitsiz olmasın bence. çünkü bu er geç sonuçlanabilecek bir süreç. bende biliyorum zor, uzun ve yorucu bir maraton. ama içimizdeki annelik arzusu ve sevgimizle hepimizin bu maratonun sonunda damalı bayrağa ulaşacağımızı ümit edelim. başka yolu yok....Şeniz

arkadaşım ii yapmışsın tedaviye başlamakla ben de pko hastasıyım ve ben 6 yıldır evliyim bilseydim daha erken başlardım çünkü kolay hamile kalamıyo pko hastaları ama napalım artık kısmet ten öteye geçilmez canm bizimde böyle bebeğimiz olacak inş ama şükür çaresiz bişey değil evet dediğin gibi yorucu bazen artık dr a gitmicem diyorm ama annelik arzusu beni itiyo dr adeta kısmet artık ALLAH yardımcımız olsun canm benim yapılacak bakalım yarın inş tutarda kavuşurum artık bebeğime ALLAH kımsenin kucağını boş bırakmasın aminnnnnnnn

amin....yarın için dualarım seninle olacak. inşallah ilk güzel haberi senden alırım. allah hepimizin yardımcısı olsun...

hoş geldın canım aramıza catlatma ignesı25veya cıvarı asılama ignelerı baya tutuyo ben 5ay kadar once puregon kulandım 5gunluk igne 500e yakındı bazısı 2kutu kullanıyo tabı bıde asılama ucretıde bınınce 1500 gıbı bısey oluyo çatlatma ignesıyle kalırsan tabı super olur ben kalamadım sana iyişanslar

teşekkür ederin uslecim. inşallah olur diyorum bende ama kısmet... eğer olmazsa bende sizin gibi bu süreçte aynı yollardan ilerleyeceğim

arkadaşlar merhaba.ben de yeniyim siteyi keşfetmeye çalışıyorum.ben 5 düşük yaşadım çok araştırıldı ama herşey normal çıktı.son olarak bi profa gttik.o da yumurta güçlendirici(menegon iğnesi verdi)daha sonra çatlatma iğnesi oldum.bundan tam 16 gün önce.bugün 16.gün yani.dr bana çatlatma iğnesini olduktan 15gün sonra adet olacaksın dedi eğer olmazsan 15 günden sonra 1 hafta geçsin kan tahlili yaptırırsın dedi.sizce hamile olabilir miyim? tam 1 haftadır göğüslerim şiş ve acıyor bilmiyorum yaa nolur bilen varsa yardımcı olunn noluurrr

nisacım kesin bişey söylemiym ama olabilir tabiki. inşallah güzel haberi en yakın zamanda alırsın. bir hafta beklemek şart mı bilmiyorum ama kesin sonuç alabilmek için sanırım. ama bildiğim kadarıyla birkaç gün içinde bhcg ölçümüyle sonucu öğrenebilirsin. düşük bir sayı da olsa o hamileliği kesin bildiriyor. umarım kalmışsındır. haberi bizimle paylaşmayı unutma...

nisacım kesin bişey söylemiym ama olabilir tabiki. inşallah güzel haberi en yakın zamanda alırsın. bir hafta beklemek şart mı bilmiyorum ama kesin sonuç alabilmek için sanırım. ama bildiğim kadarıyla birkaç gün içinde bhcg ölçümüyle sonucu öğrenebilirsin. düşük bir sayı da olsa o hamileliği kesin bildiriyor. umarım kalmışsındır. haberi bizimle paylaşmayı unutma...

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ne bileyim canım ya ilk defa tedaviyle hamile kalacam belki bu defa tutar diye umut ve dua ediyorum o nadenle de diken üstündeyim.dilerim gönlündekileri nasip eder rabbimm

arkadaşlar merhaba.ben de yeniyim siteyi keşfetmeye çalışıyorum.ben 5 düşük yaşadım çok araştırıldı ama herşey normal çıktı.son olarak bi profa gttik.o da yumurta güçlendirici(menegon iğnesi verdi)daha sonra çatlatma iğnesi oldum.bundan tam 16 gün önce.bugün 16.gün yani.dr bana çatlatma iğnesini olduktan 15gün sonra adet olacaksın dedi eğer olmazsan 15 günden sonra 1 hafta geçsin kan tahlili yaptırırsın dedi.sizce hamile olabilir miyim? tam 1 haftadır göğüslerim şiş ve acıyor bilmiyorum yaa nolur bilen varsa yardımcı olunn noluurrr

canım hamileysen şimdi çıkar kan testinde çok merak ediyosan yaptır hemen.Olabilirsin hamile belirtilerin güzelmiş :)

nee?çok şaşırdım ben ssklıyım çatlatma iğnem ve genephone 11500 tuttu.%20sini ödediğimi düşünürsek iğneler ve hap 75 ytl tutar.1500 ü nerden çıkardın yada sen ne kullandın anlayamadım doğrusu...yasakkelime

nee?çok şaşırdım ben ssklıyım çatlatma iğnem ve genephone 11500 tuttu.%20sini ödediğimi düşünürsek iğneler ve hap 75 ytl tutar.1500 ü nerden çıkardın yada sen ne kullandın anlayamadım doğrusu...yasakkelime
Gulsahs kusura bakma tam anlayamadım aşılama için toplamda 75 ytl mi ödedin yani?? henüz o aşamalara geçmediğim için ilaç isimlerini bilmiyorum da onun için soruyorum. bide ssk'da nerde yaptırdın, hangi hastanede?

h.g a.s.arkadaşım vala benimde bu ay olacak benim bu perşembe yapılacak gibi tabi yeteri kadar büyürlerse ben çektirdim rahim filmimi temiz şükür dr bana bu ay aşılama yapacak tı ama önce çatlatma iğnesi yapalım dedi işe yarıyor tabi böyle hamiş kalanlar var bak site yi araştırdıkça görürsün canm dr a kaç kez gitmek gerekiyo demişsin canm benim dr yumurtlama dönemine girince gel dedi yani 12. günü dün gittim baktı iyi dedi büyüyor yani yarın yine gidecem eğer ki istenilen büyüklüğe geldiyse yapacak iğneyi ondan sonrası bol bol :eek:artık sen anla canm canm 36 saat sonra tabi bakalım kısmet artık ama tutanlar var benim catlıyodu ama zamanında çatlamadığı için yapalım dedi dr inş tutar hayırlısı artık sen kacıncı günündesin canm dr sana söyler zaten gideceğin günleria.s.

YUMYUMcuğum, bi haber çıkmadı senden merak ettim doğrusu. neler oldu yazarsan memnun olurum. inşallah hayırlı haberler vardır sende canım...

NİSA77 hayırdır, bi haber varmı??? adet oldun mu??? yaptırdın mı testi???

Gulsahs kusura bakma tam anlayamadım aşılama için toplamda 75 ytl mi ödedin yani?? henüz o aşamalara geçmediğim için ilaç isimlerini bilmiyorum da onun için soruyorum. bide ssk'da nerde yaptırdın, hangi hastanede?

canım aşılamayla çatlatma iğnesi aynı aynı şeyler değilkii...
sen aşılamaya cvp vermişsin ben çatlatma iğnesinden yola çıkarak söyledim..şutarafagitti

X