Cilt Bakımı Ürünleri Bepanthene tam olarak ne kremi ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

bilgisayarcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
54
1
selam arkadaşlar. şu aralar çok sık rastlıyorum "bepanthene kullandım geçti" lafına. ama sadece tek şey için değil bir çok sorun için kullananlar var sanırım. sivilce, kuruluk, nemlendirme falan falan. merak ediyorum bu bepanthene tam olarak ne kremi. benimde yüzümde sivilce izleri var belki bu mucize ilaç onuda geçirir.:)

ben bepanthene yi nemlendirici olarak kullandım mavi tüpde olanını..sarı tüp de olanlarda yaralar için iyi geliyoo..bide güneş yanıkları için satılanlarıda var..

ben bepanthen i sivilce için tedavi gördüğüm zaman dudaklarımda oluşan kuruluk için kullanmıştım .

emzirme döneminde göğüs uçlarındaki çatlak ve yaralar için vrdi doktor ayrıca pişik içinde kullandık yani pişik ufak dereceli yara çatlak ve yanıklar için kullanılıyo a.s

BİLGİSAYARCI
bepanten hücre yenileyici bir krem yara, yanık ,cilt kurulugu gibi şeylerde kullanılır.yüzde fazla kullanılmamalı diye düşünüyorum çünkü tüylenme yapabilir. BİLGİSAYARCI arkadaşım şu aralar herkes sivilce için sarı kantoran yagı veya biberiye kremi kullanıyor cilt lekelerinede iyi geliyor diyorlar,bende sarı kantoran kullanıyorum bu 3. kullanışım fazla sivilcem yok ama iyi geldi.

asıl amacı pişik için kullanılır ama çatlaklarada ii gelir tüylenmede yapar evet sıcakta göğüs altlarında veya bebeklerde boyunlarda oluşan pişiklerede süper gelir plus formu daha etkilidir

BİLGİSAYARCI
bepanten hücre yenileyici bir krem yara, yanık ,cilt kurulugu gibi şeylerde kullanılır.yüzde fazla kullanılmamalı diye düşünüyorum çünkü tüylenme yapabilir. BİLGİSAYARCI arkadaşım şu aralar herkes sivilce için sarı kantoran yagı veya biberiye kremi kullanıyor cilt lekelerinede iyi geliyor diyorlar,bende sarı kantoran kullanıyorum bu 3. kullanışım fazla sivilcem yok ama iyi geldi.

canım bu yağ nasıl kullanılıyor.. benimde cildim sivilceli, cilttipim yağlı..
nasıl kullanıldığını ne kadar zamanda bi yapıldığını yazar mısın?

cildini daha çokyağlandır dı mı peki?

:KK43:(

Ben yeşil tüpte olanını nemlendirici olarak kullanıyorum 15 gündür.lekelerimi açtı biraz.ama başka ürünler de kullanıyorum
kurumuş yüze,ellere,dudaklara...yanıklara,pişiklere,çiziklere,ufak yaralara vs....herşeye sürülür bepanthen
Ailemizin kremi :)

bepathene'in 3 cesidi var;

1.bepathen krem: nemlendirici olarak kullanıyorum. ben yuzume 2 yıldır kullanıorm herhangi bi tuylenme yapmadı.

2.bepathen plus: kremin biraz daha yogun kıvamı (kullanmadım yorum o yuzden yorum yapamayacam:)

3.bepathen merhem: cok yogun ve yaglı ,dudak çatlaklarını ve yanıklarını anında iyileştiriyor. ben ozellikle kısın dudaklarıma cok suruyorum ,hatta surunce herkes rujunun markası ne diye soruyor cunku surunce dogal parlatıcı gibi de duruyor :)))))

bebek pişiklerinden,yanıklara, emziren annelerde göğüs ucu çatlaklarına kadar birçok soruna iyi gelen bir kremdir

eşim krem diye merhemini almış gelmiş :KK43:
bende onu yanıklar için kullanıyorum (kızartma yaparken koluma sıçrayan yağ yanıkları için)
birde topuklarımı yumuşacık yaptı merhemi yani ayağada iyi geliyor...
ve bu gün gittim kremini aldım o ne hoş kokudur öyle yaaaa sürer sürmez cildimde bi yumuşaklık bi serinlik...
ben sevdim bepanthene kremi kullanmaya devam...
tüylenme yapsa bile devam :)

Son düzenleme:
bepanteni ben güneşte çok kalınca kremlenmeden durduğumda özellikle yüzüm gözüm şişince kullanıyorum, beyaz tenli insanların ciltleri cabuk şişip kızarıyor maselef bepanten cok yararlı,
yaşı geçkin bir tanıdğım vardı kadın durmadan bu kremi sürüyordu çok da genç gösteriyordu sanırım sandığımdan daha yararlı

X