Cilt Bakımı Ürünleri Bepanthene tam olarak ne kremi ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
sivilceye iyi geleceğini düşünmüyorum kuru cilde kullanırım nemlendiriyor..makyaj öncesi kullanırım ..güneşten sonra kullanırım..

selam arkadaşlar. şu aralar çok sık rastlıyorum "bepanthene kullandım geçti" lafına. ama sadece tek şey için değil bir çok sorun için kullananlar var sanırım. sivilce, kuruluk, nemlendirme falan falan. merak ediyorum bu bepanthene tam olarak ne kremi. benimde yüzümde sivilce izleri var belki bu mucize ilaç onuda geçirir.:)

ben bepanthene kremi güneş yanığına uçuğa ve izi kalmış yaralar kabuk tutmuş yaralara kullanıyorum gerçekten çok iyi geliyor çok güzel bir krem

bephantene cilt kuruluğu yanık ve yara tedavisinde kullanılır sivilceli olan bölgelere kullanıldığında yağlandırma özelliği olduğu için cildini daha beter duruma getirirsinn
kulaktan dolma bilgilerle yola çıkma cildin için mutlaka bi cildiye doktoruna görün
yoksa benim gibi ağır tedavilere ihtiyaç duyabilirsin...
sevgiler a.s.

ya ben bacagımda bulunan benekler batıklar için kullanmayı düşünyorum kırmızı kırmızı pütürlükler var bi faydası olur mu acaba :uhm:

BEPANTENE YAĞLI BİR KREM OLDUGU İÇİN YÜZÜNDE TÜYLENEM YAPABİLR AMAN DİKKAT!

cnm o nun merhemı cok yaglı kremı degıl ıkısı farklı ben yuzume laser yaptırıyorumm dr um hkulan dedı gercekten cok etkılı sivilce izlerıen bırebbırr yerimseniben

bephantene cilt kuruluğu yanık ve yara tedavisinde kullanılır sivilceli olan bölgelere kullanıldığında yağlandırma özelliği olduğu için cildini daha beter duruma getirirsinn
kulaktan dolma bilgilerle yola çıkma cildin için mutlaka bi cildiye doktoruna görün
yoksa benim gibi ağır tedavilere ihtiyaç duyabilirsin...
sevgiler a.s.
cnm benımn dpktorum önerdı merhemı degıl sıvılce ıcın ama kremı cok güsel ıcındekı okursanız zatenn anlarnızzz gözenklere bıle ıyı gelıyoo cildi yenılıyo tatlımsüprizzzzz:enbuyukkk:

valla ben kızıma pişik kremi diye kullanıyorum.........
dr.önermişti................
çokda iyi geliyor...........

kollarıma sir ağda yaptırdıktan sonra sivilce gibi kırmızı noktacıklar oluşuyor
kremini özellikle 2-3 gün kullanıyorum hemen geçiriyor
nerdeyse 2-3yıldır kullanıyorum tüy artışı olmadı bende
kişiden kişiye değişir tabi
mutlaka dok.sorup kullanmakta fayda var

canım genelde yara ve dudak çatlaması işte kaş konturu yaptıranlara lazer yaptıranlara iz yapmadan vitamin destekli nemlendirici e vitaminli

bepanthene krem ve merhem olmak üzere iki formda çeşitli tedavilerde kullanılmaktadır.merhemi yağ bazlı,kremi su bazlıdır.hücre yenileme özelliği sayesinde her türlü cilt rahatsızlıklarının tedavisinin yanısıra,sadece cildin nemini koruma,cildi yumuşatma amacıylada kullanılmaktadır.benim tavsiyem piyasada var olan kremleri kullanacağınıza bepanthene kullanın derim.:lepi:

Bepanthen'in tüylenme yaptığı ve güneşte leke yaptığı söyleniyo.BENCE KÜLLİYEN YALAN!!
herkes duyduğunu yazıyo ama ben kullandım ve güneş lekelerimi geçirdi,cilt yenileyici bi krem..
sivilce lekelerini de geçiriyo..
hem ucuz,hem süper kokusu ve dokusu var,hem de piyasada ki diğer nemlendiricilere beş basar..
Zaten artık güneş koruyucusuz güneşe çıkmamak gerek.BEPANTHEN VEYA BAŞKA KREM HEPSİ LEKE YAPABİLİR...
Şu kreme çamur atılmasın artık..
Roaccutane kullananlara bile doktorlar bepanthen veriyo..
Sivilce yapıyosa neden roaccutane gibi sivilcede son çare bi ilacın yanında verilsin ki??

yaaaa tüylenme yapar diye korkuyorumm..zaten yüzümde tüylenme sorunu var iyicene çoşmasın yüzümm..kimi o bi ilaçtır nemlendirici diye kullanılmas dio kimisi çok iyi dio...alıp deniycem bakalım inş iyi işe yarar

bepanthen kremi,merhemi,.... var küçüklüğümden beri evimizden eksik olmayan özellikle tatile giderken asla almayı untmadığımız bi kremdir(merhemi yanıklara dha ii gelir ama dha yağlıdır) bi çok şey için kullanılır ama her işe yarıo die abartmamak lazım =)

Cakra4 kantoron yaği demişsin arkadaşim biberiye yaği nerde bulabilirim sivilce ve leke için kullanicam hangisini kullanmam gerek yardimci olursan sevinirim tşk

bepanthen kremini tanıdığımız olan bi doktor güneş ve diğer cilt lekeleri için kullanmamız gerektiğini tavsiye etmişti..

selam arkadaşlar. şu aralar çok sık rastlıyorum "bepanthene kullandım geçti" lafına. ama sadece tek şey için değil bir çok sorun için kullananlar var sanırım. sivilce, kuruluk, nemlendirme falan falan. merak ediyorum bu bepanthene tam olarak ne kremi. benimde yüzümde sivilce izleri var belki bu mucize ilaç onuda geçirir.:)

Selam,

Yara ve yanık kremi.

X