Göz Makyajı Kirpik dökülmesi için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

zelixsx06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
401
6
38
mrb arkadaslar kirpik makası kullanıyordum sanırım ondan olacak kırpiklerım çok döküldü:KK43:uzun süre badem yadı ve sarımsak yagı sürdüm özellikle sarımsak yagı ınanılmaz yakıyordu gözlerımı ama yınede 1 ay kadar her gece yatmadan sürdüm hıc bı faydası olmadı sımdı çok az ve kısa kirpiklerım yorumlarınızı ve yardımlarınızı beklıyorum:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun ya.... ama problem etme hallederiza.s susam yağı badem yağı ve zeytin yağını karıştırıp sürünce iyi geliyo... denedim faydasını gördüm... görüşmek üzere :1hug:

canım ben fındık yağını dene derim(kaynak suna dumankaya) yatmadan önce sür,biraz ağırlık yapıyor gözlere ama olsun...

teşekkür ederim ilginize hepsini sırayla denicem umarım iyi haberlerle dönerim size başka önerisi olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Selam Zelis Nekadar Suredir Kullaniorsun Kirpik Makasini Cunku Ben Yaklasik 7-8 Senedir Kullaniyorum Allaha şükr Dokulme Sorunu Yok Ama Bende Korkuyodum Dokulur Diye

bende 4-5 sene kullandım dökulmedıgını sanıyordum daha sonra makasın o plastik bölümünde bi kaç tane kirpik gördüm sonra merak ettim içini açtım en az 30 35 adet dökülmüş kirpikler vardı yaklasık 4-5 aydır kullanmıyorum ama şu an rimelsiz hiç kirpigim yok gibi önceden çoktu ve gürdü benden söylemesi kirpik makası kullanan arkadaşlar en kısa zamanda bırakın

X