Aşılama Alama iin einiz perhiz yaptm........

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar aşılama için eşiniz kaç günlük perhiz uyguladı....bizim genelde 4 gün oluyo herkesin bu şekildemi??????

benim aşılama pazartesi günü oldu..doktor perşembe dahil perhiz verdi...

Benim Dr.um Adet Başlamasiyla Birlikte Ilişkiyi Yasakliyor Ve Sadece Aşilama Oluyorum Sonrasinda Bir Hafta Gene Yasak Oluyor

bende dün oldum ve bana çarşamba ve cuma ilişki önerdi.aşılamayı desteklemek içinmiş.....

canım aşılamada benim eşiminde bazen 3 bazen 4 günlük perhizi oldu.. normalı 3-5 gün arası imiş... aşılama sonrasıda günaşırı ilişki önermişti...yani birgün ilişki birgün boş şeklinde ..

bizim üçgün perhiz dötdüncü gün aşılama olmuştu aşılamadan birgünsonrada ilişki önermişti

walla bizede 3- 4 gün öneriyorlar.Ama biz bu sefer çatlatma iğnesi olduğu gün(pazartesi)denedik. salı boş.Çarşamba aşılama Hemen akşamında beraberlik.perşembe cuma cumartesi pazar beraberlik şeklinde yaptık.Bakalım.Bol çalıştık bu ay.
Ama 3 gün perhizde bana değerler daha güzel gibi geldi nedense.Tabi doktor ne dediyse o.
Değerler çok fazla oynamıyor da biraz miktar azalıyor.Ama bizim perhiz 1,5 gün felan oldu. 3 gün dü geçen sefer.dediğim gibi miktar azalmıştı biraz.

Morgül doktor beraberlik yasak dese bile eşin bi şekilde onu 3 yada 4 günlük perhiz olacak şekilde kendi başına halledip ayarlamalı.Yoksa o kadar süre spermler içerde ölür walla.Öyle yapmıyosunuzdur inşallah.
Ya bide senin doktorun neden ilişki yasak dio ki bi hafta ben 2 ayrı doktora gittim ikiside aşılama günü ve ertesi gün tavsiye etti.

Ya biz bi gün boşluk bırakmadık arada hiç..Allahım çok aç gözlü davrandık galiba.Geçen ay sadece aşılama günü ve ertesi gün denedik olmayınca bu sefer hiç boş geçirmeyelim dedik :KK43:(
Yanlış mı ettik acep?Son pişmanlık neye yarar?
Bi de ben bu sefer buhara oturdum beraberlikten önce öle denedik bakalım.Bi arkadaştan duymuştum öle yapmış hemen oldu da :KK43:
Bende bayanlar için sıcağın iyi olduğunu duyunca aklıma yattı bakalım hayırlısı artık..

evetcanım 3yada 4gun ılıskı yok sen kafanı takma dr ne dıyosa onu yap ınsallah kalırsın canım en kısa zamanda ıyı haberlerını alırız umarım

kızlar birşey duydum bugün maydonozu kaynatıyorsunuz ve o buhara oturuyorsunuz bir arkadaşım bayağı denemiş bebek için olmayınca bunu duymuş bir yerden ve o denediği ay hamile kalmış Allah'ın işi dark söyleyince aklıma geldi bende yapıcam valla ama önce şu okul bitsin:)

evetcanım 3yada 4gun ılıskı yok sen kafanı takma dr ne dıyosa onu yap ınsallah kalırsın canım en kısa zamanda ıyı haberlerını alırız umarım

bende sumaydonoz meselesını duydum ama iltahapiçin diye biliyorum denemede fayda var ne kaybedersın bir demetmaydonoz bide kiremiti ısıtıp souk sute koyup buharına oturuluyomus bebek ıcın ama hangı bırını yapalım demı

Evet 3-4 Gün Veriyor Doktorlar Benimde Doktorum Ilişkiye Girmemi Söyledi Ve Sonra 3 Gün Perhiz Yaptirdi 4.gün Aşilama Yapildi Bekliyoruz Bakalim Bugün 9.günüm Inşallah Sağlikli Bir şekilde Olur

walla banada arkadaş dedi ben buhara oturdum beraberlik öncesi die.O da sağlam kaynaklardan yani bu yöntemi uygulayıp hamile kalan akrabalarından yoğun baskıları sonucu denemiş.Ve ilk ay gebe kaldı..

Allah kimsenin emeklerini boşa vermesin benimkinide.kızlar bizim işimizçok zorama imkansız deil.Allahımmm bi mucizeeeeee seni çok seviyorum.sende bizi sevdigin kullarından say rabbim

merhaba-arkadaslar-ben-yazdiklarinizi-okudum-bende-asilama-oldum-ama-ingilterede-cinsel-perhiz-degil-tam-tersi-iliskiyegirmeyi-oneriyorlarbende-cok,zor,gunler,gecirdim,5,sene,tam,cocugum,olmadi,bende,maydonozu,sutle,kaynatim,buharina,oturdum,belki,duymusunuzdur,ebegumeci,diye,bir,bitki,onuda,ayni,sekilde,yapip,buharina,oturdum,kaynamgil,tafsiye,ettiler,bilmem,artik,onlar,vesile,oldu,yada,asilama,tuttu,cunku,ayni,aylardayaptim,hepisini,ta,turkiyeden,getirmisti,kaynanam,ebegumeciyi,sonuc,herne,olursa,olsun,sevindiriciydi,simdi,2,5,yasinda,bir,oglum,var,ve,2,5senedir,gene,ugrasiyorum,ne,duyarsam,yapiyorum,tafsiyem,umutlarimi.yitirmeyeli,herkeze,saglikli,bebisler,versin,Allahim,hayirli,gunler.

X