Tekrarlayan Düşükler

PAPATYAM

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.550
14.899
arkadaşlar Ben 1,5 Yilda 3 Defa Düşük Yaptim Ve 9 Gün önce Aşilama Yapildi Bana Umarim Hamileyimdir Ve Inşallah Bu Defa Düşük Olmaz.benim Yaşadiklarimi Veya Benzerini Yaşayanlar Tecrübelerinizi Anlatiniz Lütfen.:nazar:

hicrancım ben 1 düşük yaptım ama ne demek olduğunu iyi bilenlerdenim. Umarım rabbim bu sefer gönlüne göre verir.

arkadaşlar Ben 1,5 Yilda 3 Defa Düşük Yaptim Ve 9 Gün önce Aşilama Yapildi Bana Umarim Hamileyimdir Ve Inşallah Bu Defa Düşük Olmaz.benim Yaşadiklarimi Veya Benzerini Yaşayanlar Tecrübelerinizi Anlatiniz Lütfen:nazar:

aşılamadan sonra progesteron diye bi ilaç verdi doktorum bana.düşüğü engellemek için...ben hiç hamile kalamadım...dolayısıyla düşüğümde yok...bu ilacı kullanıyormusun.......

Canım ben de üç kez düşük yaptım kan pıhtılaşması vardı bence sen de bir baktır kan pıhtılaşmasına

arkadaşlar Ben 1,5 Yilda 3 Defa Düşük Yaptim Ve 9 Gün önce Aşilama Yapildi Bana Umarim Hamileyimdir Ve Inşallah Bu Defa Düşük Olmaz.benim Yaşadiklarimi Veya Benzerini Yaşayanlar Tecrübelerinizi Anlatiniz Lütfen.:nazar:

canım araştırma yapıldımı sana.bende 1 düşük yaptım doktor bi düşükten sonra araştırmaya gerek olmadığını tekrarlarsa yapılacağını söyledi.düşüklerin kaç haftalıkken oldu canım.

Benim Düşüklerim Ilk Ikisi 5.hafta Biterken Oldu 3.sü 6 Hafta Biterken Araştirmayi 3. Den Sonra Yaptilar Fakat Siz Zorlayin Oktorunuzu Eğer 2. Düşüğü Yaparsaniz Tüm Tetkikler Yapilmadan Hamile Kalmayin Bir Daha 3.den Sonra şansiniz Yariya Iniyor çünki.benim şansim Hamileliğimin Erken Safhalarinda Olmamdi Kürtaja Gerek Duyulmadi çünki.

3.düşükten Sonra Genetik Testler Hormon Testleri Kan Tetleri Guatr Ne Var Ne Yok Yapildi Rahim Filmi Sonra Histereskopi Anliyacağiniz Beni Iyi Kurcaladilar Makine Gibi Nerdeyse.ama Bir şey çikmadi Bu Iyimi Kötümü Bilmiyorum

canlarım hepinize geçmişolsun ben 5 düşük yaşadım 2si kürtajla sonuçlandı.Allah kimseye yaşatmasın.benim genetik araştırmalardan tutun aklıma gelmeyen bilmediğim birsürü tahliller yapıldı,geniş çaplı araştırmalardan sonra problem bulunamadı.yapılanlar da normalçıktı.araştırmalar 3.cüden sonra yapıldı araştırmlar deneyin deniliyor sürekli.nasip işte ondan sonra 2 meleğimi daha keybettim.dilerim herkesin göbişleri sıkı sıkı tutar meleklerini zamanı gelince terkederler umarım...

ablacım benim arkadaşımda 3düşük yaptı doktor yine araştırmaya gerek görmemişti,zaten o zamanlar dk a çok sinir olmuştuk tam dk unu değiştireceken yine gebe kaldı ve şimdi tosuncuk 3 aylık bir bebeşimiz var.sen gebe kaldığını öğrenir öğrenmez dk una git düşüğü engelleyici bir hap varmış onu veriyorlarmış,arkadaşıma öyle yapmışlar.allah ın izniyle gebe kalırsın ve sağa sağlim doğurursun inşallah.allah ım sana sağlık saat versin üzülme olacak ve dk unada danış istersen hap meselesini....allah a emenet ol.kendine iyi bak...

canlarım hepinize geçmişolsun ben 5 düşük yaşadım 2si kürtajla sonuçlandı.Allah kimseye yaşatmasın.benim genetik araştırmalardan tutun aklıma gelmeyen bilmediğim birsürü tahliller yapıldı,geniş çaplı araştırmalardan sonra problem bulunamadı.yapılanlar da normalçıktı.araştırmalar 3.cüden sonra yapıldı araştırmlar deneyin deniliyor sürekli.nasip işte ondan sonra 2 meleğimi daha keybettim.dilerim herkesin göbişleri sıkı sıkı tutar meleklerini zamanı gelince terkederler umarım...

SLM CANIM YA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH SANA SABIR VERSİN .AMA YILMA DİKKAT ET KENDİNE VE DOKTOR KONTROLÜNDE OL BİDE PEK BİLİMSEL DEĞİLMİŞ AMA GÖBEK DÜŞMESİ DİYE BİŞİİİ VARMIŞ DÜŞÜĞE NEDEN OLURMUŞ DİYOR BÜYÜKLERİMİZ DENE BENCE GÖBEK MASAJIYMIŞ.ZARARSIZ YANİİ AMA İŞİ BİLEN BİRİ OLMASI LAZIM.BEN 3 DÜŞÜKTEN SONRA AŞILAMA YAPTIRDIM BEKLİYORUM ŞUAN ALLAH NASİP EDERSE PAZARTESİ HAMİLEYİM DİYE ÇIĞIRTÇAM BURDA VALLAHİ.

Canım ben de üç kez düşük yaptım kan pıhtılaşması vardı bence sen de bir baktır kan pıhtılaşmasına

YOK ŞEKERİM BENİMDE BAKILDI YOK BİŞİİ ANCAK KILCAL DAMARLARDA OLAN BİR KAN PIHTILAŞMASI OLUYORMUŞ VE HAMİLELİKTE RİSK YARATIYORMUŞ GENELDE TESTLERDE ÇIKMIYORMUŞ AMA .TEDBİR OLARAK BEBEK ASPİRİNİ YE DEDİ DOKTORUM HERGÜN 1 TANE FOLBİOL İLE ALIYORUM

bende bu sene içinde 3 kez düşük yaptım sebebini bilmiyorum

SLM ARAŞTIRDINMI SENİNKİNİ BENDEDE SORUN BULAMIYORLAR BUDA İNSANI DELİRTİYOR HANİ BULSALAR TEDAVİ ŞANSI VARDIR BELKİ BMYLE ELİ KOLU BĞLI OLUYOR İNSANIN NEYSE ALLAH HAYIRLISINI VERSİN HEPİMİZE.

arkadaşlar Ben 1,5 Yilda 3 Defa Düşük Yaptim Ve 9 Gün önce Aşilama Yapildi Bana Umarim Hamileyimdir Ve Inşallah Bu Defa Düşük Olmaz.benim Yaşadiklarimi Veya Benzerini Yaşayanlar Tecrübelerinizi Anlatiniz Lütfen:nazar:

merhaba hicran75 bende iki kez düşük yaptım benimde tam ne olduğu belli deil kan pıhtılaşmasına yakın bende aspirin ve folik asit kullanıyorum

Bol Su Için Arkadaşlar Mutlaka Kendinizi şartlayin Ve Saatte 1 Bardak Su Için Sabah 8 De Başlarsaniz Akşam Sekizde 2,5 Lt Gibi Bişii Olur Vücuttaki Su Da önemli

merhaba hicran75 bende iki kez düşük yaptım benimde tam ne olduğu belli deil kan pıhtılaşmasına yakın bende aspirin ve folik asit kullanıyorum

SLM ARAŞTIRMA YAPILDIMI SANA MUTLAKA İSTE DOKTORUNDAN GENETİK TESTLERİDE YAPTIR MUTLAKA AMA SSK FALAN VARSA KULLAN MUTLAKA ÖZELDE ÇOK MASRAFLI OLUYORLAR ÇÜNKİ.

biliyorum canım bütün testlerim yapıldı bu konularda artık uzmanlaştık kaç yıldır uğraşıyoruzzzz

X