polikistikover sorunu olup tedavi görenler

bu arada belirli sıklıkta kontrol olmamız ve ilaçlarımızı sürekli kullanmamız gerekir boş vermeye gelmez bi hastalık aslında

hanımlar merhaba menepoz iğneleri varmıs menepoza girdiğinizde dahi bu iğnedne yaptırdığınızda hemen regl olunabılıyormus belki erken menepoz tehlikesi olanlar için yardımcı olunabılır bende 41 yasındayım bende aynı sıkıntılar var benim fsh ım 12 çıktı aslan pençesi fsh düşürmek için ideal

pko liler umudunuzu yitirmeyin...
arkadaşlar şuan 31 yaşındayım,ve kendimi bildim bileli pko hastasıyım.5 yıldır evliyim,tahmin ettiğiniz üzre çocuğumuz olmuyordu,yumurtalıklar hiçbir ilaca cevap vemedi.Tabiki çok üzülüyorduk ama umudumuzu hiç yitirmedik.Yıllardır bu formu da hep takip ederim ama hiç yazmamıştım.Bugün sizinle mutluluğumu paylaşmak için yazıyorum.Bir pko hastası olarak gebe kaldım:))Allahım isteyen hekese nasip etsin inşallah,bizlere de sağlıkla kucağımıza almayı.ben aslanpençesi kürünü yaptım,sanırım Allahın izniyle onun faydası oldu.akşamları yemekten 2 saat sonra 10 dak.kaynanıp süzüp içtim.Tam 30 gün yaptım ve o ay hamile kaldım.Gerçekten işe yaradı.Küre başlamadan önce de Afyon kaplıcalarında bir hafta kalmıştık,kaplıcadan döndükten sonra ilk defa kendiliğinden regl olmuştum.ondan sonra da bu kürü uyguladım ve sonuç pozitif:)pko olan hanımlar,kaplıcaların ve bitkisel kürlerin faydası kesinlikle oluyor.Allahın izniyle denemenizi tavsiye ederim.Allah herkesin dualarını kabul etsin inşallah...

X