Sabahları Ağız kokusu

arkadaşların hepsinin dediklerini dikkate al,fazladan bir de kakule çiğne ferah bi nefes veriyor

arkadaşlar bende de bu sorun vardı ağızınızdaki koku ya çürükten ya da vucudunuzda iltihap vardır bende öyle oldu göğsümde iltihap birikmiş ameliyat oldum koku falan kalmadı bu dr erkenden gitmenizi şiddetle öneriyorum

arkadaşların dediği gibi mide rahatsızlığından,diş etinden olabilir.ayrıca dil temizliğide önemli diş hekimleri günde 2defa dilin temizlenmesini öneriyor.ağız spreyi işe yarıyor tavsiye ederim.

Bazen gece çok baskılı bir şkilde dişlerimi fırçalayıp birşey yemeden içmeden uyuyunca çok fazla olmuyor bende.. Ama sabahları olması herkeste normaldir .Ama normalden fazlaysa eğer, ya mideden yada diş etleri probleminiz varsa onun yüzündendir diye düşünüyorum ben.

gece uyumadan 1 saat önce yenilen yemekelrde koku yapabiliyor çünkü mideye tam inmiyormuş

bendede aynı sorun vardıve koku bana gelirdi midem bulanırdı kendi kokumdan diş hekimine gittim ağzımda cürük yok dedi dişlerimi yatarken fırcalardım bazen uyku bağır basıp uyurdum dişlerine gece yatarken 5 dk süreyle veye daha fazla sürede fırcala dedi ve yatarken 1 saat önceden yemek yeme dedi ve ben aynısın yaptım ağızımda koku kalmadı dene istersen bi canım

ya uyanınca ağız kokuyor ya kokmaması için birşey yapılabilir mi acaba???bilen varsa lütfen cevaplasın çok sevinirim:dance:

a bununla ilgili konu varmış ya ama şey ben diş fırçalama tekniğini biliyorum dilimi falan da fırçalıyorum ama sabah o koku yine oluyor fakat ben herkes de olur diye biliyordum.herkes te olmaz mı bu???

canım sistemık rahatsızlıgı olanlar,asırı baharatlı yıyecek tuketen,dişlerini az fırcalayan,yada dışınde curuk dış olanlarda gorulur genelde

bu konuyla ilgili ben de yardım istemiştim ve dilin fırçalanması ile ilgili bir konuda cevabbını buldum..sarımsak soğan gibi maddelere yememeye dikkat edeceksin yada pişmi yiyeceksin ve eczanede satılan dil kazıyıcısı ile dilini akşam yatmadan ve sabah kalkınca kazıyacaksın aradaki farkı göreceksin.kolay gelsin..

bu konuyla ilgili ben de yardım istemiştim ve dilin fırçalanması ile ilgili bir konuda cevabbını buldum..sarımsak soğan gibi maddelere yememeye dikkat edeceksin yada pişmi yiyeceksin ve eczanede satılan dil kazıyıcısı ile dilini akşam yatmadan ve sabah kalkınca kazıyacaksın aradaki farkı göreceksin.kolay gelsin..

aynen katiliyorum canim özel olan dil kaziyici olcak bu kimileri dislerini fircalyinca dis fircasini sürüyor diline bu yeteri kadar temizlemiyor dili mutlaka dil icin olan özel aziciyla yapilmasi lazim bu islem.eczanede var iki tane oluyor biri günlük temizleme icin digeride haftalik daha derinlemesine oluyor.disleri fircalamakta yetmiyor.dis ipi ilede aralarini iyice temizlemek lazim.bunlardan önce dis fircalamayi bilmek lazim renkli tabletler oluyor disini fircaladiktan sonra birtana alip agzinda cigne ve agzini calkaliyorsun suyla ve gercekten fircalama islemi dogrumu bir bak,renkin yogun kaldigi yerlerde hala artik kaldigini göreceksin dis fircalama teknigin dogru degilse canim.gercekten farkkedeksin bu sekilde yaparsan aradaki farki.

ya çok sağolun arkadaşlar dişlerimi tamamen bi tedavi den geçirmek istiyorum çürükleri falan halletmek istiyorum yaptıktan sonra da tavsiyelerinize uyacağım inş. işe yarar. çok sağolun

yalnız şey eczaneden dil kazıyıcısı deyipte mi alıyoruz. nasıl bişi bu bi de ne kadardır acaba.şimdiden teşekkürler

ya çok sağolun arkadaşlar dişlerimi tamamen bi tedavi den geçirmek istiyorum çürükleri falan halletmek istiyorum yaptıktan sonra da tavsiyelerinize uyacağım inş. işe yarar. çok sağolun
Güzelim zaten diş çürükleri koku yapar.çürüklerinden kurtulduktan sonra belkide koku kalmayacak ağzında.çürüklerin çok kötü koku yaptığını biliyorum.
ama mide problemi ve bağırsaklardaki enfeksiyonlarda ağız kokusu yapar.
bence genel bir kontrolden geç.
sorunun mide ve bağırsaklardan kaynaklanıyorsa benim sana tavsiyem freshies yatmadan önce 2tablet al.bu doğal bir ürün içeriğinde nane kekik maydanoz yağı var. bakalım sorun mide ve bağırsakmı önce bunu bulmak lazım.bu ürünü eczane ve marketlerde bulabilirsin.umarım bir an önce sorunundan kurtulursun.a.s.

:nazar::enbuyukkk::nazar:

arkadaşlar bu ağız kokusunun bence en büyük sebebi dişeti hastalığı, bence bir dişeti hastalıkları uzmanına gözükmenizde fayda var. dişeti hastalığım tedavi gördükten sonra ağız kokusu şikayetim tamamen ortadan kalktı.

bu koku mide rahatsızlığından olabilir..diş eti çekilmelerinden olabilir...diş arasındaki boşluklara yiyaceklerin birikmesinden olabilir..diş arası için ip kullan...yatmadan önce mutlaka fırçala dişlerini..
dişlerini doktora gidip bi temizlet..bak ozaman rahatlayacaksın bu konuda..

X