Kizlar Bu Aylarda Bel Agrir Mi?

E

EU1

Ziyaretçi
Kzilar Bugünlerde Son Bir Kaç Gündür Belim Agrioyr Hele şimdi Daha Da çok Agriyor Normal Mi Sizlerdede Oluyor Mu Acaba? Yani Benim Gibi 3 Cü Ayini Yaşayanalrda Ve Bu Dönemleri Atlatmiş Olanlarda Bugün Biraz Da 2 Sepet ütü Yaptim Ya Neyse Beklioyrm Bilgileirnizi Tavsiyelerinizi

ben normal diye biliyorum ablaminki 6 ay oldu halen bel agrisi ceker
insallah problem yoktur takma kafana canim a.s.

Saol Zazam Canim Benim çok Teşekkür Sen Nasilsin Bu Arada Bakalim Ederim

sabret canım olacak allahın izniyle inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

DEMEKKİ BU SORUNU YAŞAYAN TEK KADIN BENİM :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar: BENDEN BAŞKA KİMSE BÖYLE BİŞEY YAŞAYIP GÖRMEMİŞ İLGİNÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

benimde 10 haftalık tatlım delirtiyo ağrı bide fıtık var bende ağrıyacak artık napalım

betüşüm canım özlettin kendini.bebişimize iyi bak,kendini yorma.SİLVER canım sen laparoskopinin ardından tedavi görmeden hamile kaldın demi?doktorum bana 2 ay sonra gel tedaviyi belirleyelim dedi.bende yumurtlama tembelliği olduğu için mi acaba?bu arada kanallarımın ikiside açıldı.siz artık bana dua edin canlarım gelecek ay bende hamileyim yzayım inşallah

evet gülencim laparoskopiden sonraki ay kaldım en azından artık sorunun yok o yüzden hersey gönlünce olacak arkadaşım eminim gelecek ay güzel haberlerini alacağız insallah

benım 10 hafalıkken agrı fln yoktu walla...............

gülencim canım nasılsın
birtanem
saolun ayeıca kzılar yatınca geçti şükürler olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn gülencim çok sevindim canım bnm hayatım hadi inşaallah

sara nur, seni burda buldum bir şey sormak istiyorum...glukofen içerken hamile kalmıştın sanıyorum...ne kadar içtin,yani kaç kutu bitirdin öğrenebilirmiyim...ben bu ay adet olmadım,gebelikte yok.. duphaston diye bir ilaç verdi ve glukofene devam ediyorum..1.kutu bitmek üzere..adetin 3. günü hormon testleri yapılacak ve yumurtlama takibi yapılacak..sana sormak istedim..

canım adet zamanlarında ağrır normal adet sancısı gibi...adet görmezsin ama ağrı devam eder.bana dokotrum söylemişti.normal yani.sırt ve bel ağrısı.yalnız çok iş yapma canım bak ben senin kadarken her işi yapıyordum şimdi kalçamın sırtımın belimin ağrısından kıvranıyorum...çok kötü bi durum yataktan bile kalkamıyorum.tamam bebek için değer ama inan çok zor oluyor canım..lütfen kendine dikkat et...sırtına beline yastık koyarak dinlenmeyi dene canım.çok geçmiş olsun...

Betülcüm Kendini Yorma Canim Dinlen Bol Bol Bu Ay Lar çok önemlii..
Ama Ağrilarin Fazlalaşirsa Mutlaka Bir Doktora Görün Canim Benim..
Mavili çalişiyomusun Hala Canim.nezman Ayrilcaksinn..

benim son ay çok oldu ağrımmm ilk zamanları bişey yoktu yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Betülcüm Kendini Yorma Canim Dinlen Bol Bol Bu Ay Lar çok önemlii..
Ama Ağrilarin Fazlalaşirsa Mutlaka Bir Doktora Görün Canim Benim..
Mavili çalişiyomusun Hala Canim.nezman Ayrilcaksinn..

CANIM ASLINDA RAPORUMU ALDIM ÇALIŞMAMAM LAZIM AMA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM CANIM...KASIMIN SONUNA KADAR MECBUR DURUYORUM....AMA EVDE OLMAYI ÇOK İSTERDİM CANIM...
SENDE ANKARADASIN CANIM NERDE OTURUYORUN.HANGİ DOKTORA GİDİYORSUN CANIM.DOĞUMU NERDE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUN CANIM..

mrb saranur bel ağrısı normal kendini fazla yormaman lazım ,,,,,bide zaten dikkat et 3 ayı bitirene kadar az kalmış ha gayret

canım bende 3. ayımı yeni bitirdim ama son bir haftadır belimde ağrı oluyor tabi bildiğim kadarıyla normal umarım uzun sürmez geçmiş olsun..

Benim baslamisti valla 9 haftalikken ve hala cekiyorum.Yani anlamiyorumki adet agrisi gibide degil sanki saatlerce belim egik durmusum gibi agrim oluyo.Birde bacagima vurmaya basladi cok is yaptimmi artik topallamaya basliyorum.Ama test ettim canim eger o gun cok ayakta durduysam yada egilip kalktiysam ve egilirken dizlerimi kirip egilmeden popomu havaya kaldirip egildiysem o zamanlar agiriyo.Yani birgunum rahat yorulmadan geciyorsa sorun yok ama is cok yaptimmi iste ogun felaket oluyo.Canim seninde benim gibi erken baslamis bel agrilarin.Caresi yok cekicez ama cok uzun sure ayakta durmayaya ozen goster ve egilirken dizleri kirarak egil ve is yaparken arada yat dinlen sonra devam et.Yani az yada cok agirmasi senin elinde.

Bu arada nerelerdeydin yoktun pek saracim baktim takvimine 11 haftalik olmus bebek nerdeyse.Kontrollere gidiyormusun duzenli nasil bebis sen nasilsin kilo durumun nasil?Kendinede bebeginede iyi bak canim.

X