Maske Tarifleri Yzm iin zm ekirdei mi? yoksa Kays ekirdei ya m?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

bistrogirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
289
3
arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım.

yüzümde aslında abartılacak bir sorun yok. sadece çalıştığım için mesai sonunda yüzüm solgun ve yorgun düşüyor. elmacık yanaklarında nokta nokta gözenekleri görebiliyorsunuz yakından bakınca. yüzüm kuru bir cilt yağlı değil.

böyle pürüzsüz, canlı görünen bebek gibi bir cilt için bitkisel yağ kullanmak istiyorum.

sizce kayısı çekirdeği yağı mı yoksa üzüm çekirdeği yağı mı alayım netten?
bunların her biri tek başına yeter mi yoksa neyle karışıtırmalı?

birde kardenin ürünü mü yoksa bukaş marka mı almalı? hangisi en saf ve doğalı acaba?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım.

yüzümde aslında abartılacak bir sorun yok. sadece çalıştığım için mesai sonunda yüzüm solgun ve yorgun düşüyor. elmacık yanaklarında nokta nokta gözenekleri görebiliyorsunuz yakından bakınca. yüzüm kuru bir cilt yağlı değil.

böyle pürüzsüz, canlı görünen bebek gibi bir cilt için bitkisel yağ kullanmak istiyorum.

sizce kayısı çekirdeği yağı mı yoksa üzüm çekirdeği yağı mı alayım netten?
bunların her biri tek başına yeter mi yoksa neyle karışıtırmalı?

birde kardenin ürünü mü yoksa bukaş marka mı almalı? hangisi en saf ve doğalı acaba?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.[/QUOT

selam bayanlar
hiç cevap gelmemiş. kimse kullanmadımı bu yağları?
kullananlardan cevap bekliyorum lütfen...

selam ben yeni üye oldum ama mesajını görünce sevap vermek istedim...avokado yağı çok güzel hem tüm yağlar aslında sandığımız gibi yüze kullanılamaz.cildin kuruymuş avokadoyu dene derim ben kullanıyorum..

kayisi cekirdegi yagi mukemmel canim, ben kullandim, uzum cekirdegininde peelingini kullandim duzenli olarak haftada 1kez. kayisi cekirdegi yagini nemlendirici krem niyetine kullaniyorum, harika oldu cildim..

Birde The Body Shop`dan E-vitaminli yuz spray var.. bilgisayar basinda 8saat calistiktan sonra yuzumu harika nemlendiriyor..

kayısı çekirdeği yağı tüm ciltler için idealdir ve cilt için en çok kullanılan yağdır.Cildin daha genç görünmesini sağlar ben bu yağı kullanıyorum yanlız yatarken kullanırsan daha faydalı ben bükaşınkini kullanıyorum vede memnunum

bende haftada 1 kez kayısı cekirdeği yagı sürüyorum. benim cildimde kuru. aslında buhar banyosu yapıp sonra piling yaptıktan sonra sürersen cok faydasını görürsün.

üzüm çekirdeği yağının faydalarını okudum bi çok siteden mukemmel bisii.ben uzum çekirdeği yağını tercih ettim.bence sende arastır iice öyle ver kararını

bende kayısı yağını kullanıyorum ama yüzümdeki ufak tefek lekeleri ve nokta nokta delikleri gidermiyor onun için bi tavsiyesi olan varmı

Selam arkadaslar bende bu siteden okuyup kayısı cekirdegi yagı aldım kullandım benim cildim yaglı cildimi daha cok kuruttu sanki. bidaha kullanmadım.herkesde farklı etki yapıyo demekki

pinarr lekeli ciltler için bir çay kaşkaşığı sirke bir çay kaşığı limon ve ikiçay kaşığı su yatmadan önce cildine uygula

ben de kullanıyorm kayısı yagı.aktardan aldım.cildimi canlandırıyor.ama hafıf yakabılır.

arkadaslar bende geceleri kayisi cekirdegi yagi sürüyorum veeeede cok memnunum.kayisi yagi esans olarak kullaniliyor sakin onu denemeyin .sonra büzüs büzüs gezersiniz mazallah

haa bide unutmadan ekleyeyim akne ve sivilce sorunu olanlar muhakkak denesin özellikle karden marka olanini.benim gibi deneyip onaylayan varsa yazsin lütfen.

bu yağlar uzun vadede cildi yıpratabilir sivilce ve tüylenme yapabilir çünkü gerçekten bitkisel olduklarına ben inanmıyorum bence içinde neler neler vardır yanii siz bilirsiniz ama ben bunların hiç birini yüzüme sürmüyorum sürmem de,varsa bi sorununuz dr a gidin yoksa da bence didiklemeyin yüzünüzü burda okuosunuz yüzüne herşeyi sürenler hep pişman ciltleri mahvolmuş,siz bilirsiniz yani...

dogru söylüyorsun <yuhanna< ama ben 2 sene boyunca gitmedigim dr kalmadi ve en son jinekolog dr um valette isimli dogum .k. hapi verdi ben su an onuncu günümdeyim bakalim üc ay sonra degisiklik olacakmi.aslinda abartilacak kadar sivilce problemimde yok.sadece cene bölümünde bikac tane cikiyor ve ben cok rahatsiz oluyorum.cildim konusunda cok hassas biriyim.cok arastirip okumadan hic birseyi yüzüme sürmem

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza. bende düzenli olarak kayısı yağını kullanıyorum ve çok memnunum

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza. bende düzenli olarak kayısı yağını kullanıyorum ve çok memnunum

kayisi yagi yüze sürülmez esens olarak kullanilir.üzerine basarak söylüyorum yüz icin <kayisi cekirdegi yagi< kullanilir.benden söylemesi

slm bende kayısı yağını kullanıp memnun kalanlardanım. akşamları temiz cilde uygulayıp yatıyorum tavsiye ederim

X