fsh ve lh hormonu testi yaptıran varmı

Bir baska sayfada yazmistim ama kimse cewap wermedi insallah cewap alirm
kizlar ben 1 yillik evliym ve cocugum yok doktora gttim test yaptirdim ve sonuclar
Estradiol 22
FSH 7.78
PROLAKTIN 14.28
LH 9.12
TSH 2.47
bu sonuclara tam aciklanma yaplmadi ama doktorum bana klomen verdi. Bu sonuclar vahim mi sizce

canım sonucların vahım falan degıl, rahat ol stres yapma, herkesın sorunu su yumurtalar!dr.yumurtalarının buyumesı ve catlaması ıcın ugrasacaktır, kullan klomenı stres de yapma ınsallah meyvenı alırsın en kısa zamanda

canım sonucların vahım falan degıl, rahat ol stres yapma, herkesın sorunu su yumurtalar!dr.yumurtalarının buyumesı ve catlaması ıcın ugrasacaktır, kullan klomenı stres de yapma ınsallah meyvenı alırsın en kısa zamanda

sağol canım cevap verdiğin için aynen öyle benim yumurtalar tembel galiba günde 2 kere kullandım klomeni ve bitti bakalım pazartesi günü gidicem doktora artık alttanmı bakar yoksa test mi yapar hiç bilmiyorum :KK5:

sağol canım cevap verdiğin için aynen öyle benim yumurtalar tembel galiba günde 2 kere kullandım klomeni ve bitti bakalım pazartesi günü gidicem doktora artık alttanmı bakar yoksa test mi yapar hiç bilmiyorum :KK5:

alttan bakar büyük ihtimal yumoşların da büyüdüyseee ...:KK8: bakarsın öbür adeti görmeden mutlu haberın gelır:KK1: sonuclarını merak ederım yaz buraya.

Doktorum bugün için cagırmıstı beni ama gittim yokmus taaa ayın 20sıne randevu verdiler o zamanda en azından gelisip gelismedgi belli olurmuki;(

Doktorum bugün için cagırmıstı beni ama gittim yokmus taaa ayın 20sıne randevu verdiler o zamanda en azından gelisip gelismedgi belli olurmuki;(

Canim ayin 20sine daha cok var o zamana kadar cokta. Belli olr ama iste istenilen buyuklukte mi o mesele.dr ona gore sana iliski gunlerini falan soyleyecek. Sen devlet hastanesi.e gittiysen eger yarin bi daha git de ki ordaki baska bir doktora anlat durumu. Seni takip etsin yada baska bi doktora gorun benim tavsiyem.ben olsam ilac da kullanmisken bu ay bosa gitsin istemezdimtakip gerektiren birsey cunki bu.ama tabi son karari sen vereceksin

bende yakında hormon testi yaptırdım tsh 1.98 estradiol 101.04 fsh 7.88 lh 3.69 prolaktin 20.4 çıktı ve doktor bana ilaç yazmadı beni bu konuda bilgilendirirmsnz

Canim ayin 20sine daha cok var o zamana kadar cokta. Belli olr ama iste istenilen buyuklukte mi o mesele.dr ona gore sana iliski gunlerini falan soyleyecek. Sen devlet hastanesi.e gittiysen eger yarin bi daha git de ki ordaki baska bir doktora anlat durumu. Seni takip etsin yada baska bi doktora gorun benim tavsiyem.ben olsam ilac da kullanmisken bu ay bosa gitsin istemezdimtakip gerektiren birsey cunki bu.ama tabi son karari sen vereceksin

ah canım ya benim gittigm doktor hastanedeki en iyisi ayrca fiste vermiyolar fişsizde ilglenmıyorlar artık bu salı gidicem inş. Yalnız hapı kullandım bıtti te 2 hafta olck biteli ama hala gögüslerim sızım sızlıyor dokunamıyorum bakalım ne çıkıcak artık

selam arkadaşlar

benimde dr. bana yazdığı tahlillerin sonucu

LH 11.05
FSH 4.05

sizce bu değerler normal mi???

bu arada herkese hayırlı bereketli bir yıl dilerim herşey hayırlısı ile gönlümüzce olur...
İNŞAALLAH...

selam arkadaşlar

benimde dr. bana yazdığı tahlillerin sonucu

LH 11.05
FSH 4.05

sizce bu değerler normal mi???

bu arada herkese hayırlı bereketli bir yıl dilerim herşey hayırlısı ile gönlümüzce olur...
İNŞAALLAH...

Merhaba ,
Adetin 3. günü sonuçlarıysa eger ,
LH değerinin fsh değerinden yüksek olması polikistik overi (yumurtlama bozukluğu , yumurta tembelliği) gösterir.
LH değerini düşürmek için 3-4 ay sürekli hayıt otunu içmeni öneririm.

Allah askina banada yardim edin adet duzensizligi icin doktora gittim 7 aydir cocuk için çalışıyoruz olmuyo dedim tahlil yapti sonra da dogum kontrol verdi 3 ay kullan dedi yolladi 1 ay kullandim biraktim ne olur su sonuçları biri bana aciklasin

Ilk yapyordigim sonuclar
Estrodiol 61

Tsh 3.02

Fsh 4.03

Lh 12.87

Prolaktin 32.4

Bir ay sonraki tahlil sonuçları da şöyle

Estrodiol 45

Fsh 5.22

Lh 14.78
Allah askina benim durumum hakkinda birileri ne olur yorum yapsin aglamaktan mahfoluyorum her gün bu ayda edtim gecti tam 13 gun umutla bi micize bekliyorum...

Allah askina banada yardim edin adet duzensizligi icin doktora gittim 7 aydir cocuk için çalışıyoruz olmuyo dedim tahlil yapti sonra da dogum kontrol verdi 3 ay kullan dedi yolladi 1 ay kullandim biraktim ne olur su sonuçları biri bana aciklasin

Ilk yapyordigim sonuclar
Estrodiol 61

Tsh 3.02

Fsh 4.03

Lh 12.87

Prolaktin 32.4

Bir ay sonraki tahlil sonuçları da şöyle

Estrodiol 45

Fsh 5.22

Lh 14.78
Allah askina benim durumum hakkinda birileri ne olur yorum yapsin aglamaktan mahfoluyorum her gün bu ayda edtim gecti tam 13 gun umutla bi micize bekliyorum...

benim de lh değerim 12-14 civarında çıkıyo hep ve doktorlar polikistik over olduğunu söyledi bana pkos da adet düzensizliği oluyo benim de adetlerim hep gecikir eğer hemen hamile kalmayacaksan doğum kontrol hapı veriyolar yoksa bazı ilaçlarla birlikte çatlatma iğnesi yapıyolar bir de kilo vermek adetin düzenlenmesine yardımcı oluyo ve daha kolay hamile kalıyosun

ALLAHIN cezasi doktorlar hic bisey demiyo ki adet olursam eger bu kez ozele gidicem ne var ne yok ogrenmek istiyorum artik aciklaman icin teşekkür ederim

Arkadaşlar,adetin 4. günü hormon testi sonuçlarım tsh:1,68 lh:8,57 fsh:11,69 e2:69,87 prolaktin: 23 çıktı. Doktor ailede erken menapoz var mı diye sordu.. 33 yaşındayım ve hamile kalmak isterken menapoza girmek istemiyorum. Progesteron için 21. günü bekliyorum şimdi. yorumlar için de güçlü olmak lazım bugün bunu da öğrenmiş oldum..

X