Bursalı Arkadaşlar Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.040
11.242
Jale Gürlüler son zamanlarda herkesin gittiği bir doktor canım..Ona git.En son Çekirge Caddesindeydi muayenehanesi..

Bir de Bülent Kayhan var.Sanırım o da Zübeyde Hanım a bağlıydı...

sosyal güvencen varsa şevket yılmaz dan cenk bey , nisanda oldu doğum , onun hastasıydım , özelde olsa bu kdar rahat ve iyi olmazdı belki , çok memnun kaldım , iyi bir doktor , işini iyi yapıyor , aynhastanede komşunun kızı sezeryan oldu , başkla bir doktor , bayan galiba , dikişleri enfeksiyn kaptı , ikinci kez ameliyata aldılar , yani doktor çok önemli . allah yardımcın olsun ...

doktorumu değiştiricem bursa tüp bebek merkezine gidiyodum tuğrul beye doktorumu dğiştirmek istiyorum.tecrübeli arkdaşlar yardım lütfen

canım ben iki kızımda da zübeyde hanım doğumevinde sezeryan oldum, doktorum necdet kırker çok memnunum tavsiye ederim. şu anda da necdet beyin eşine gidiyorum oda cilt uzmanı sivilce izleri var onları soyduruyorum.

Bende çekirge dorukta sevil pakere gidiyorum mükemmel bir doktor tavsiye ederim canım her soruna ayrı ayrı uzun uzun cevap veriyor bu insanın içini çok rahatlatıyor inan

benim şu anda 2. doktorum.doktor çoooook önemli.ilk gittiğim doktorun özel muayenehanesine gidiyordum ve dünyanın parasını vermeme rağmen hiç memnun kalmadım. hiçbir test yapmadı ve hiç ilgilenmedi. şimdi bir tanıdık vasıtasıyla osmangazi tıp merkezine gitmeye başladım. doktor çok iyi 1ayda 3 kez gittim.takip edilecek tüm testleri yapıyor.orada bulunan tek ve erkek kadın doğum doktoru. takip anlamında tavsiye ederim ama bende orada doğum yapan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim. iyi yada kötü bilgi verirseniz çok sevinirim...

Medical Park- Doç. Dr. Murat Arslan'ı tavsiye ederim. Ben ona gittim ve doğuma da Murat Bey girdi. Oldukça memnundum.

doktorumu değiştiricem bursa tüp bebek merkezine gidiyodum tuğrul beye doktorumu dğiştirmek istiyorum.tecrübeli arkdaşlar yardım lütfen

bende 7 aydır bebek istiyorum olmadı. bahar tıp merkezinde şule hanıma gittim fakat çokda memnun kaldığımı söyleyemem. çok tatlı dilli bi bayan ama uzun uzun anlatmıyo. ben bişe sorunca anlatıyo ama sormazsam bilgilendirmiyo. ben herşeyi bilmeliyimki sormalıyım bilmediğim konuları soramamki onun anlatması lazım. bende değiştirmeyi düşünüyorum.

canım ben iki kızımda da zübeyde hanım doğumevinde sezeryan oldum, doktorum necdet kırker çok memnunum tavsiye ederim. şu anda da necdet beyin eşine gidiyorum oda cilt uzmanı sivilce izleri var onları soyduruyorum.

Benim kuzenlerimin ve annemin doktoru Necdet bey. Ama ben kendisinden pek hoşlanmadığım için Sühendan Benderli ye gidiyorum.

canım bende bahar hastanesine gitmiştim senin yan tarafındaki gönül hanıma ama bende senin gibi memnun kalmadım tatlı dilli ama hiç ilgilenmiyo sormadan hiçbi açıklamam yapmıyo bıraktımsonra zaten bebeğimi kaybettim şimdi takiplere çekirgenin ordaki doruğa gidiyorum ismi evrim aydın çok ilgili bi doktor gitmek istersen bilgin olsun ben çok memnunum şidilik

ben konurda inci hanıma gidiyorum memmunum canım..........

inci hanımdan yengem bahsetmişti, gebeliğimde problemler ortaya çıkınca Bursada doktor arayışına girmiştim. Konurun sayfasından baktım da 45 doğumlu diyor yaşı çok fazla ben de genç doktor istediğim için gitmemiştim.

Bahar Hastanesi çok yoğun oluyoya sanırım ondan dr.lar biran önce diğer hastaya geçmek için fazla ilgilenmiyolar. Bende şimdi Zübeyde Hanımda Meral Hanım varmış ona gitmeyi düşünüyorum aramızda giden arkadaşlar varmı acaba? Bana yardımcı olabilecek??

ben konurda inci hanıma gidiyorum memmunum canım..........

inci hanım ablamın doktoruydu ve inanılmaz memnun kendisinden ama 9 yıl önce doğum yaptı. bende ona gitmeyi düşündüm ama yaşından dolayı karar veremedim. aslında çok daha tecrübe sahibi olduğunu düşünüyorum. şu anda hastalarıyla ilgilenme durumu nasıl? bilgi verirseniz çok iyi olur.

doğumu nerde yapacaksanız oranın doktoruna gitmek şu dönemde en mantıklısı bence Bursa'da işini layığıyla yapan hastane zübeyde hanım doğum evi. tercihinizi bu yönde yapmanızı öneririm.

X