Düşük sonrası 42 gün oldu hala adet olmadım

R2D2

Aklım sukut-u sever benim
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
869
3
5 ekimde 17 haftalık düşük yaptım (okuyanlar biliyordur) aynı gün kürtaj yapıldı. Antibiyotik kullandım. 42 gün oldu hala adet olmadım. Bu durum beni çok endişelendiriyor. Burdaki doktorumdan randevu aldım yarın için ama belki muayene saatine kadar beni rahatlatacak cevap veren olur?

5 ekimde 17 haftalık düşük yaptım (okuyanlar biliyordur) aynı gün kürtaj yapıldı. Antibiyotik kullandım. 42 gün oldu hala adet olmadım. Bu durum beni çok endişelendiriyor. Burdaki doktorumdan randevu aldım yarın için ama belki muayene saatine kadar beni rahatlatacak cevap veren olur?

TAKMA KAFANA CANIM BAZEN OLURMUŞ BÖYLE ŞEYLER YAKIN BİR ARKADAŞIMDA DA OLMUŞTU.AMA YİNEDE DOKTORA GİT TABİİİ .BİRDE BİŞİİ SORCAN EŞİNLE BİRLİKTE OLDUNMU YUMURTLAMA DÖNEMLERİNE DENK GELEN BİR GÜN HANİ HAMİŞŞŞ OLABİLİRSİN BELKİİİ

TAKMA KAFANA CANIM BAZEN OLURMUŞ BÖYLE ŞEYLER YAKIN BİR ARKADAŞIMDA DA OLMUŞTU.AMA YİNEDE DOKTORA GİT TABİİİ .BİRDE BİŞİİ SORCAN EŞİNLE BİRLİKTE OLDUNMU YUMURTLAMA DÖNEMLERİNE DENK GELEN BİR GÜN HANİ HAMİŞŞŞ OLABİLİRSİN BELKİİİ

Allahım inşallah öyle birşey yoktur.15.günden itibaren olmuştuk.

:dance: OLSUN NOLCEK İSTEMİYORMUYDUN ZATEN HAMİLEYSENDE HAYIRLI OLUR SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH TAKMA KAFANA HAYIRLISI İNŞALLAH...

canım benim düşükten sonra 36 gün sonra gelmişti adetim
o zaman ben araştırmıştım 50 güne kadar sürebiliyomuş adetin gelmesi...
karışmak gibi olmasın ama keşke korunsaydınız be tatlım en azından aklın böle karışmazdı...
bi idrartesti yapsan belki çıkar neyin ne olduğunu anlardın en azından biraz...

Merhaba R2D2;

Bende 17 Ekimde 2-3 haftalık gibiydi sanırım ,düşük yaptım.Ben pek anlyamadım ama yani 10 gün geçti evde idrar testim pozitif çıkmıştı ama kahverengi akıntılarım ve bel ağrım vardı.Ultrasonda sağlıklı görmedi ve düşüyo olabilir dedi.Takip eden 2.günü adet oldum sanki.O şekilde de düşmüş.İlk kan testim 74, iki gün sonra 24 oldu,sonraki 2. günde de 4 oldu.Doktor bitti dedi kürtaja da gerek yok dedi.Ben de hafif atlattığım için senin gibi, 2 hafta sonrasında korunmadık.Bugün 30. günüm bende adet olmadım hala.Dün akşam idrar testi yaptım, ucuz bi testti başka bulamadım kapanıyodu eczane.Test negatif çıktı.Ama göğüslerim şiş, dişim ağrıyo, diş etlerim şişmiş acıyo.Ne olacak çok merak ediyorum.Aslında olsun da istiyorum ama bi ay da geçsin istiyorum ne bileyim işte ....Allah sana da banada hayırlı zamanda hayırlı bebek nasip etsin..:nazar:

canım benim düşükten sonra 36 gün sonra gelmişti adetim
o zaman ben araştırmıştım 50 güne kadar sürebiliyomuş adetin gelmesi...
karışmak gibi olmasın ama keşke korunsaydınız be tatlım en azından aklın böle karışmazdı...
bi idrartesti yapsan belki çıkar neyin ne olduğunu anlardın en azından biraz...

Korunduk ama Allah ın işi olur mu olur? Şu zaman çok erken ocak gibi düşünüyorum inşallah.

Merhaba R2D2;

Bende 17 Ekimde 2-3 haftalık gibiydi sanırım ,düşük yaptım.Ben pek anlyamadım ama yani 10 gün geçti evde idrar testim pozitif çıkmıştı ama kahverengi akıntılarım ve bel ağrım vardı.Ultrasonda sağlıklı görmedi ve düşüyo olabilir dedi.Takip eden 2.günü adet oldum sanki.O şekilde de düşmüş.İlk kan testim 74, iki gün sonra 24 oldu,sonraki 2. günde de 4 oldu.Doktor bitti dedi kürtaja da gerek yok dedi.Ben de hafif atlattığım için senin gibi, 2 hafta sonrasında korunmadık.Bugün 30. günüm bende adet olmadım hala.Dün akşam idrar testi yaptım, ucuz bi testti başka bulamadım kapanıyodu eczane.Test negatif çıktı.Ama göğüslerim şiş, dişim ağrıyo, diş etlerim şişmiş acıyo.Ne olacak çok merak ediyorum.Aslında olsun da istiyorum ama bi ay da geçsin istiyorum ne bileyim işte ....Allah sana da banada hayırlı zamanda hayırlı bebek nasip etsin..:nazar:

Senin bebeğin çok minikmiş. Ben kocaman bi çocuk doğurdum:)
Sen hamile olabilirsin güzelim ya çok erken olduğu için idrar testi negatif gösteriyodur. Ama benim için henüz çok erken. Doktorum 3 -5 ay zamandan sonra dedi.

Benimde kasıklarımda ara ara hafif sancılar var galiba adet olucam. Akşamüstü Üsküdar da doktorda randevum var. Bakalım ne diyecek.

bebegim 13 haftalıktı ama kalbi durmus die aglaya aglaya aldırdım:KK43::KK43::KK43:simdi tam 1 ay oldu hala adet görmedim..normalmi acaba?yada hamişşşmiyim..ilac ve fitil kullanyorum suan mantarım war diye..ins bebiş yoktur:KK43:

merhaba arkadaşlar.benim de bir süre önce missed abortus nedeniyle 8 haftalık gebeliğim kürtajla sonlandırıldı.sebepsiz düşük yani.yalnız kürtaj sonrası ilk adetim 52 gün sonra,ikinci adetim ise 65 gün sonra oldu.herşey normalmiş.artık adetlerim düzenli.bu düzensizlik yüzünden stress yaşayanlarla paylaşmak istedim.

X