Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

arkadaşlar üstüne görünce idrar testi negati fçıkıyormuş.annem kardeşimde 3 ay görmüş.en son kasık ağrısından duramamış doktora gitmş.hamile.

arkadaşlar herkese merhaba,
ilk olarak kendime inanamıyorum ilk defa böyle bir siteye üye olup mesaj yazıyorum ama bu siteyi ilk keşfettiğimde sizlerin mesajlarını okuduğumda o kadar çok kendimden bişeyler buldum ki sürekli sizleri okur oldum hatta hamile kalmak isteyenlerin acaba bu ay kaldı mı diye merak etmeye bile başladım ve dua ediyorum Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.şimdi gelelim kendime ben 15 aylık evliyim ve son 4-5 aydır artık korunmuyoruz ama her ay bu sefer oldu diyorum ama yine maalesef:KK43:( aslında bunun için yeterli çalışamadığımızı da düşünüyorum ama yine de insan her geçen ay daha yoğun istiyo ve bu da stres yaptırıyo,ben bu ay eşimle kesin oldu diye bekliyoduk ama dün regl oldum,ama 5 gün geçikmeyle ve çok az oluyorum diğer aylara göre aCABA BENDE DE ÜSTÜNE GÖRME DİYE BİŞEY OLMUŞ MUDUR DİYE MERAK EDİYORUM,GERÇİ İDRAR TESTİ DE YAPTIM NEGATİFTİ AMA YİNE de insan umutlanıyo:KK43: ben böyle olupta daha sonra hamile kalan arkadaşlar var mı diye öğrenmek istiyorum lütfen paylaşırsanız sevinirim:))))

canım içinde kuşku varsa en kesini kan tahlili. gerçi sen mesajı yazalı baya olmuş.. hamileysen belli olmuştur. hakkında hayırlısı. inşallah hamilesindir. :emir_bebek:

slm kızlar bende bu ay adet gördüm ve 9 aylık evliyim 8 aydır koronmuyorum ama karnım şiş kasıklarım agrıyor adetim hala devam ediyor 1gun gecikmeyle idrar testinde negatif cıkıyor şüphem karnımın şiş olması ve ani hareketlerde karnıma yada lkasıklarıma agrı girmesi benim gibi olan varsa cvp yaz .:Saruboceq:

slm kızlar bende bu ay adet gördüm ve 9 aylık evliyim 8 aydır koronmuyorum ama karnım şiş kasıklarım agrıyor adetim hala devam ediyor 1gun gecikmeyle idrar testinde negatif cıkıyor şüphem karnımın şiş olması ve ani hareketlerde karnıma yada lkasıklarıma agrı girmesi benim gibi olan varsa cvp yaz .:Saruboceq:

selam canım bende bebek için uğraşıyorum 6 ay kadar önce bebeğimi kaybettim klomen kullanmıştım reglim 5-6 gün gecikti tam hamileyim dediğim anda regl oldum doktora gittim klomen almak için kist oluşmuş ilaç başlamamız lazım dedi ama hamilelik testi istedi önce ilaç başlamadan önce yapılması gerekiyormuş o zaman reglimin 5. günüydü ve testte hamile çıktım üstelik kanamam çoktu ve benden parça parça bişeyler geliyordu ben düşük yaptığımı sandım doktor takibe aldı dış gebelik falandır diye ama normal bir gebelikti ara ara kanamalarım devam etti hep 13. haftada kaybettim şimdide üç ay ilaç kullandım her ay 4-5 gün gecikti reglim her ihtimale karşı hep kan testi yaptırdım ama maalesef hamile kalamadım bu ayda almam gerekiyordu gitmedim bıktım nihayetinde o ilaçlarda yan etkisi olan ilaçlar diyeceğim şu ki benimde karnımda kasıklarımda sancılarım oluyor her ay umutlanıyorum geciktiği için ama sonunda regl oluyorum bu ay testte yaptırmadım nasıl olsa olmuyor diye incir kürü uyguluyorum istersen sende dene ya da doktora git belki basit bir problemdir hemen çaresine bakmış olursun

selam canım bende bebek için uğraşıyorum 6 ay kadar önce bebeğimi kaybettim klomen kullanmıştım reglim 5-6 gün gecikti tam hamileyim dediğim anda regl oldum doktora gittim klomen almak için kist oluşmuş ilaç başlamamız lazım dedi ama hamilelik testi istedi önce ilaç başlamadan önce yapılması gerekiyormuş o zaman reglimin 5. günüydü ve testte hamile çıktım üstelik kanamam çoktu ve benden parça parça bişeyler geliyordu ben düşük yaptığımı sandım doktor takibe aldı dış gebelik falandır diye ama normal bir gebelikti ara ara kanamalarım devam etti hep 13. haftada kaybettim şimdide üç ay ilaç kullandım her ay 4-5 gün gecikti reglim her ihtimale karşı hep kan testi yaptırdım ama maalesef hamile kalamadım bu ayda almam gerekiyordu gitmedim bıktım nihayetinde o ilaçlarda yan etkisi olan ilaçlar diyeceğim şu ki benimde karnımda kasıklarımda sancılarım oluyor her ay umutlanıyorum geciktiği için ama sonunda regl oluyorum bu ay testte yaptırmadım nasıl olsa olmuyor diye incir kürü uyguluyorum istersen sende dene ya da doktora git belki basit bir problemdir hemen çaresine bakmış olursun

bende kullandım iki ay igne falan vuruldum ama 3 aydır gitmiyorum dr herşey yolunda gidiyor diyordu ama hamilede kalamadım şimdiki şüpelerim bu bende üstüne görmüş olabilirmiyim acaba..

ben bugun dr gittim ve düşük yapmış olabilirsin dedi tam kesin bişi söyleyemedi adetli oldugum için dikkat edin kendinize
5ci günü kanpıhtısıyla et parcası düştü ve yaşamadıgım bişidi en son düşen parcadan sonra karnım içi boşalmış gibi oldu bende dr gittim oda anlamadı ne oldugunu içim tertemizmiş yalnız parca kalmadan atlatmışım ikilemde kaldım acaba hamilemiydim yoksa normal adet kanamasımı gecirdim valla dr anlamadıysa ben hiç anlamam.............kafam karıştı karnımın içide acıyor

ay valla bende buay üst görmeden şüpheleniyoruö.normalse 6 gün sürer adetim ama.bu sefer 2 gün kanamam oldu.ondan sonra hep kahverengi leke seklindeydi.bugun bitti.migdem hafif bulanıyo.acaba diyoruö:? birde adet olmadan önce yumurta catlatma ignesi vuruldum onunla alakası olabilirmi.böyle bişi yasayan varmi acabaa.

slm kızlar bende bu ay çatlama iğnesi olmuştum. ama aşırı sancılı değilde bel ağrısıyla kanamam oldu bnormal regl den farklı çünkü bu ay yumurtladım yoğun olması lazımdı bendemi acaba üstüne görüyorum dün akşam durdu saten

kendi cevabımı kendim verim bari dün gittim doktora hamiş falan değilim

Bana temizlik için yardıma gelen abla da menapoza giriyorum sanmış hastalanmayınca (Yaşı 42) şimdi 3.5 aylık hamile aldıramıyorda mecbur doğuracak

slm hanımlar bende yeni katıldım aranıza bende 11 senelik evliyim benimde cocuğum yok ben bu ay adet gördüm ama anlayamadım biydem çok bulandı halsizlik var uykumda çok geliyo ama ben adet oldum bu neden kaynaklanıyo acaba bilen varsa söylesin tşk ler herkese şimdikten

mrb yaa kizlarr ben br senedir cok duzenli adet görüyordumm her ay aynu gunundee 3 seferdirr gecikiyorr vee adet agrim olmuyorr en önemlisii karnim buyuyor benim ya kan rengim vis ne regi gibi acaba hamile olma imkanim varmiki

X