Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

kızlar merhaba adet günüm yaklaştı ama henüz adet görmedim yumurtlama günlerimin en yüksek olduğu dönemlerde ilişkiye girdik. dün eczaneden test aldım ındıa nova diye bi test aldım 75 kuruştu :bbo: bu kadar ucuz olması açıkçası biraz kafamı karıştırdı. yaptım tek çizgi çıktı sonuç negatif. o kadar umutlanmıştım ki.... :1no2: bakalım adetimi bekliyorum artık kara kara düşünüp :çok üzgünüm:

ahh canim kiyamam ya, tabi tek kalacaklar korkusuyla kardes istiyorlar, doguncada kiskancliklar oluyo :))))
biz 5 senedir istiyoruz canim bi kez tüp bebek yaptik olmadi, tam umudumu kesmistimki kendiliginde hamile kaldim, derken onuda 4 aylikken düsürdüm :KK43:( bakalim insallah rabbim hayirli evlatlar nasip eder, esim cocuklari cok sever, onun birinin bebegini sevdigini gördügümde cok üzülüyorum :KK43:(( o zamanlarda daha cok aklima geliyor iste, hayirlisi bakalim

evet canım kardeş diyo başka bişey demiyo daha kardeş yok ama herşeyi var ne görürse bize aldırıyo lazım olacak diye rabbim sanada versin inşallah enkısa zamanda anne baba olrsunuz canım herşeyin hayırlısı kısmetten ötesi yok :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende inşallah adetim geçer hamile kalmışımdır diye beklerken dün adetim geldi hiçte şaşmaz gününü acaba diyom kendi kendime üstünemi gördüm acaba:KK43:(( neyse çalışmalara devam

BENDE HASTALANDIM MESELA ARKADAŞLAR AMA HALA SANKİ HAMİLELİK BLEİRTİLERİ ÜSTÜMDE GİBİ.. PSİKOLOJİİKMİ BAŞKA ŞEYMİ BİLEMİYORUM..
ADET BİTTİKTEN SONRAMI TEST YAPMALI.. EN AZINDAN İÇİM RAHAT OLSUN.. İLAÇ ALICAM ÇEKİNİYORUM HERSEFERİNDE.. KÖTÜ BİR DURUM .. :s

arkadaslar merhaba ben yenı katıldım sıteye.. benım adetım pazar 14 de geldı ama 1 gün sürdü ve ardından hafıf kahve leke akıntım oldu 4 gün sımdı hamılemıyım dıye takıntım oldu normalde adetım günü 19 nda .. ınsallah hamileyimdir cünkü 7 aydan berı urasıyoruz :KK43:

ahh canim kiyamam ya, tabi tek kalacaklar korkusuyla kardes istiyorlar, doguncada kiskancliklar oluyo :))))
biz 5 senedir istiyoruz canim bi kez tüp bebek yaptik olmadi, tam umudumu kesmistimki kendiliginde hamile kaldim, derken onuda 4 aylikken düsürdüm :KK43:( bakalim insallah rabbim hayirli evlatlar nasip eder, esim cocuklari cok sever, onun birinin bebegini sevdigini gördügümde cok üzülüyorum :KK43:(( o zamanlarda daha cok aklima geliyor iste, hayirlisi bakalim

merhaba;
birşey sormak istiyorum...bu tarihtemi hamile kaldınız?12 haftalık hamile gorunuyrsunuz?

selammmm..kızlar bende çok şüpheciyim bu konuda yaa.bikaç kere adetten sonra bile test yaptım..ama bu ay çok farklı gibime geliyo..şimdiye kadar hiç yaşamadıgım kadar uzun belirtiler yşaıyorum..günlerdir mide bulantısından ölüyorum..sürekli başım dönüyor...psikolojik desem ben öyle çok kafaya takan biri degilim her şeyi belirtiye çekmem yani.neyse...adetimin üçüncü günü bugün ilk iki gün az az oldum normalde afedersiniz sabah kalktıgımda heryerime geçiyodu yogunluktan..bıkmıştım artık..ama bu defa öyle degil..ufak ufak parçacıklar gleiyo bide pembemsi...salı günü kan testi yaptırmayı düşünüyorum kesin emin olmak için..illa bebek vardır demiyorum maksat içimi rahatlatmak..bide bende rahimde şekil bozuklugu var,hamile kalırsam taşıma güçlügü olacakmış muhtemelen ve kanamalı olurmuş.o yüzden daha çok şüphe ettim bu ay...

selam kızlar,bende adet düzensizliği var 2_3 ayda bır adet oluyorum.bunun için glukofen ve folıc plus kullanıyordum 2 hafta önce kasık ağrılarım basladı adet olucam sandım tuvalete gittiğimde bir iki damla kan geldi.sonra test yaptım 2. çizgi çok silikti.doktora gıttım 2 haftalık hamıleymişim:KK62::KK64::KK66:

selam kızlar,bende adet düzensizliği var 2_3 ayda bır adet oluyorum.bunun için glukofen ve folıc plus kullanıyordum 2 hafta önce kasık ağrılarım basladı adet olucam sandım tuvalete gittiğimde bir iki damla kan geldi.sonra test yaptım 2. çizgi çok silikti.doktora gıttım 2 haftalık hamıleymişim:KK62::KK64::KK66:

cok sevindim canim.bizde gecen ay basladik bebek yapmaya.ama gecen ay normal adetimi gordum.bakalim bu ay insallah adet gormemde hamile kalirim.:KK9:aminnn
Allah senin darisini bebek isteyen herkese versin.amin..

Merhaba
Ben 2 düşük yaptım son düşüğümü 2 aralıkda yaptım ama 6 haftalık olduğu için doktor korunmanıza gerek yok dedi.Bizde korunmadık.Ama 1 aralıkda adet gördüm.İlk düşüğümden sonra gördüğüm adet aşırı yoğundu.ama bu adetim normaldende az.ilkinde kürtaj olmustum onun etkisi olabilir mi acaba?
ya da hamile olabilir miyim.İdrar testinde çok çok silikti.Kan verdim.Çarşamba günü alcam sonucunu?
Aslında umutlanıpta hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama işte aklımın bi köşesindede hamile olabileceğim düşüncesi yok değil yani??Artık hyırlısı.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Acaba üzerine adet görme olabilirmi??

slm kızlar ben aranızda yeniyim ve size sormak istediğim bişey var. nolur yardım edin bilginiz varsa.hamilelikten şüpheleniyordum ve çok korkuyordum..inşallah bi gün sahip olurum ama şimdi değil..29unda tam gününde adetim başladı ve 5 gün sürdü her zamanki gibi.ama ben kendim mi kafamda büyüttüm bilmiyorum adetim sanki daha az gibi geldi..üstüne görme olma ihtimali çok az biliyorum ama paranoyak oldum.. :KK59: şimdi merak ettiğim şu: test yapmama gerek var mı? bugünlerde hamilelik testi yapsam kesin sonuç alabilir miyim?yoksa illa ki kan testi mi dersiniz?adetimin başladğı gün ve 3. gününde bile test yaptım zaten negatif çıktı ama hamilelik testlerinin güvenirliğinden çok emin olamıyorum oyüzden soruyorum size. bu dönemde kesin bi sonuç alabilir miyim? şimdiden teşekkürler kızlar :) cidden paranoyak oldum sanırım... :KK59:

kızlar ya hamilemiyim değilmiyimbilmiyorum ama ben adet gördüm ama adet olduğum zaman baş ağrısı mide bulantısı halsizlik bu belirtilerim var acaba adetim bittikten sonra test yapayım mı sizce?fisfisfis

slm ben yeni katıldım aranıza.ben 4 aylık ewliyim bi bebişim olsun çok istiyorum.bende bu ay çok ümitliydim ama malesef regl oldum ve çok üzgünüm:KK43: adet varken hamile olunmaz biliyorum ama yinede sen bilirsin cnm....inşallah önümüzdeki ay hamile kalırız

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aradığım soruların cevabını burda bulduğuma inanıyorum. ben 20 yaşındayım ve 6 aylık evliyim artık eşimde bende bi bebek istiyoruz fakat olmuyo ama şu iki aydır miğde bulantım şiddetli karın ağrılarım başladı fakat adet görüyorum bu ay beş altı gün gecikti çok ümitlenmiştik fakat tekrar adet gördüm üstüne görme olabilir diye yarın doktora gidip kan testi yaptırmayı düşünüyorum inşll pozitif çıkar allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar...:KK25: :emir_bebek:

slm kızlar benim 2.5 yaşında bir kızım var ve bebek düşünmüyoruz.her zaman adetim gecikir benim yani ortalama 35 günde bir olurum.ama bu kez 28.gün kanamam oldu ve az az leke şeklinde geliyor ben çok tedirgin oldum şimdi acaba hamilemiyim diye:KK59:birde ben sezeryan olduğum için alt karın kaslarımı sıkılaştırmak için manyetik elektrik veren kemerlerden kullandım birkaç gün ,sonra mide ağrısı ve bulantısı yaptı bende bıraktım.şimdi hamileysem bebeğe zarar vermiştir bu akım diye düşünüyorum:KK59:acaba aldırmalımıyım böyle bir durumda:KK59::KK59:korkuyorum inşallah hamile değilimdir:KK58:

selam arkadaslar gecen ay ben iki kez eczaneden aldigim hamilelik testini denedim birin de negatif ikincisin de ise pozitif cikti normalde adet günüm ayin 4 de olmasi gerekiyordu olmadi ve bende doktordan mayisin 5 ine termin aldim.ama iki gün önce adet görmeye basladm cok üzüldüm bütn günüm aglayarak gecti kendimi o kadar alistirmistim ki elim hep karnim da geziyordum bir haftadir da cok halsizim sürekli tansiyonum düsüyor ev doktorum ilac yazdi bugun kullanmaya basladim simdi burdaki yazilari okuyunca acaba benimde, üstüne görme dediginiz sey basima gelmis olabilrmi ki ne yapacagimi sasirdim umutlanip tekrar test de yapmak istemiyorum yoksa bugunum de perisan gececek
bu üstüne görmek sadecebir lekemi yoksa adet kanamasinin normal sekildemi olmasi? tam anlayamadim
beni bu konu da bilgilendirirseniz cok sevinirim simdiden tesekürler.

Merhaba pazar günü adet olmam gerekiyordu pembemsi bi sıvı geldi belirtisi diye düşünüp pazartesiyi bekledim bugün perşembe pazar günü ile birlikte 5 gün oldu hala bişey yok çok koyu renkte bi kaç damla sıvı geldi kesildi yine idrar testi yaptım salı günü negatif çıktı
daha ne kadar bekliyim test yapmak için kaç gün daha geçmeli

merhaba kızlar,ben 7 haftalık hamileyim ve bu 7 hafta içinde dış gebelik tehlikesi,düşük tehlikesi,kesenin geç olması gibi her türlü sorunla karşılaştım,inşallah artık rahatlarım diyordumki bugün adet olmaya başladım :KK43: ilk gördüğüm anda düşük yapıyorum sandım hemen dr umu aradım ama belirtilerimin düşük belirtisi olmadıgını kirli kanın dışarı atıldıgını söyledi,sadece kanama var çnkü ağrı çok fazla yok,şiddetli diil.. dr un söyledikleri beni rahatlatmadı, aranızda böyle bi durumal karşılaşan varmı? ltfn yardım :KK43:

selam kızlar.. ben bir şey sormak istiyorum.. normalde 33-34 günde bir adet oluyorum.. bu ay 2 kez korunmadık ama ovulasyon günüme denk gelip gelmediği bilmiyorum. bu ay adetim 3 gecikti ve ben de test yaptım çok hafif pembe çizgiyi gördüm(ışıga tutunca belli oluyodu ya da ben gördüğümü mü sandım bilemiyorum ) şimdi adet oldum sadece ilk günümde agrı olurdu benim ama hala ağrım var.. hamile olabilir miyim acaba bi daha test yapayım mı??

X