Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

arkadaşlar adetime bir hafta var ve kasıklarımda çok ağırıyor başımda ağırıyor ne yapmalıyım ve hamile kalmak istiyorum yardım edin lütfen:KK43:

Kızlar çok nadir oluyo böyle şeyler bende adet olmuştum ama 3 gün az oldu ağrılı gidip kan testi yaptırtım negatif çıktı kan testi yaptırın boşuna umutlanmayın rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin

gebeliğim 6 hafta 5 günlük kızlar ve son adet tarihim 12 mayıs ve 7-8 gün sürdü adetim. normal adetimle aynı şeyleri yaşadım. hamile olduğumu bilmeden 15-20 gün çncede kan tahlili yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı. antibiyotik kullanacaktım ve o yüzden antibiyotik kullandım. neyseki doktora sorduğumda bi zararının olmayacağını söylemişti. yani dicem oki kızlar, dikkatli olun.

arkadaşlar ben 4 yıldır evliyim ve en başından beri çocuk istiyorum olmadı doktorlara gittim kist myom ameliyat falan sonra soğan kürü yaptım dr.gittim kistin yok dedi halbuki patlama noktasına gelmişti sonra doktorlara güvenim azaldı gitmedim bayağı oldu adet günüme 3 gün kala lekelenme gördüm pembe adet oluyom sandım ama daha gelmedi hemen test yaptım silik çıktı bir tane daha aldım silik çıktı sonra kan testine karar verdim yaptım pozitifti inanamadım hamileydim ama çok ağrılıydı hiç rahat değildim yatamıyordum ağrılarım sürdü sonra kanama başladı veee düşürdüm... düşük kürtaj falan psikolojim bozuldu artık dr görmek istemiyorum gitmiyorum düşük yapalı 1 yıl olacak bu seferki adetim oldumu olmadımı anlamadım azıcık geliyor bitiyor sonra yine geliyor acaba diyorum ....bakalım nolacak bu sefer size şunu söylemek istiyorum ben çocuk çok isteyenleri o kadar iyi anlıyorumki herşeyde acaba hamile olabilirmiyim ilaç içmim ağır kaldırmım aha karnım ağrıdı başım döndü midem bulandı falan filan onun şöyle olmuş bunun şöyle olmuş psikolojik olarak herşeye kendimizi uyarlıyoruz bence en iyisi iyi bir doktor bulun ve sürekli gidin ve ağzınızdan dua eksik etmeyim allahım herşeyin en iyisini bilendir ona sığınalım ben bir dahaki ay gitmeyi düşünüyorum bakalım nasibimde ne var artık sıkılıyorum hamile görünce çocuklu misafir gelince üzülüyorum hemen aklıma niye ben niye ben kalamıyorum diyorum vs.vs.vs aslında yazacak çok şey var amaaaa inş.allahım herkesin gönlüne göre verir tez zamanda bana da verir inş. amiiiinnnnn.

bence çok kafanıza taktığınız içinde bu problemler olabiliyordur kızlar.relaks olun onca insan tanıyorum tedavi üstüne tedavi görüp stresle senelerce uğraşan ve sonuç 0 elde var 0 olan ama ne zamanki tamam artık uğraşmayalım demek kısmet değilmiş diyolar sonra bir bakmışım hamile kalmış:)hatta bizim burda tam 20 yıllık evlilerin çocuğu oldu düşünün yani:)))

merhaba ben de yeni katıldım aranıza hanımlar ben 10 aylık evliyim geçenlerde korunmadık ve tam yumurtlama zamanımdı adet olmama 3 4 gün kala yani şuan regl oldum ve 4.günüm acaba üstüne görmüş olabilirmiyim ve ne zamanda öğrenirim hamile olup olmadıgımı diğer adet zamanına kadar beklememmi gerekiyor 1haftalıkken 10 günlükken falan belli olmuyormu bu? :KK58:

Ben 2. Bebeğim İcin hazırlanıyorum Rabbim izin verirse ve adetim 6 gün gecti Kı bu hiç olmazdı sevindim ama bugün 6 . Gün kanamam oldu basta kahvemsiydi aksama doğru pembemsilesti ve az normal adetime göre ve bundan 10 gün önce ağrım vardı kasıklarımda gerilme gb bügünde çok ağrıdı adetken bu kadar agrimazdi hafifledi aksama doğru ne olduğunu anlayamadım test yaptım negatif çıktı Pazartesi dk gidicem ama bilgisi olan varsa çatlamam icin çok iyi gelicek :KK43: Allahım herkesin kalbine göre ver

arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz adetim 10 gün önce oldu ve 2 gün sürdü diğer 4 gün felan ara ara lekele geldi şimdide kasıklarıma ağrı vuruyo bazen benim gibi olupta hamiş kalan varmı? yada benim gibi olan biri......:KK5:

arkadaşlar bu sitede yenıyım nolur banada biri cvp yazsın adetim 4 gün geçti hatta beş sayılır olmadım ağrım belımde ydi daha çok olmayınca ılışkıye girdim ve oldum hemen ama 2 .günüm sadece pamuk kullanıyoruım az oluyorum üstüne görmüş olabılırmıyim eğer öyleyse kanama nasıl olur azmı çokmu rengi nolur yardım edin

arkadaşlar bu sitede yenıyım nolur banada biri cvp yazsın adetim 4 gün geçti hatta beş sayılır olmadım ağrım belımde ydi daha çok olmayınca ılışkıye girdim ve oldum hemen ama 2 .günüm sadece pamuk kullanıyoruım az oluyorum üstüne görmüş olabılırmıyim eğer öyleyse kanama nasıl olur azmı çokmu rengi nolur yardım edin

test yapma imkanin yok mu?:KK51:

slm kızlar ben cuma günü regle oldum. Oldum ama öyle ilk gün yoğunluk yoktu sonra c.tesi az birşey oldum yine pazar günüde ölen kadar oldum sonra bittim sizce bir anormallik varmı bu durumda... Test alıp yapıyım mı?

slm kızlar ben cuma günü regle oldum. Oldum ama öyle ilk gün yoğunluk yoktu sonra c.tesi az birşey oldum yine pazar günüde ölen kadar oldum sonra bittim sizce bir anormallik varmı bu durumda... Test alıp yapıyım mı?
olman gereken tarihten önce mi sonra mı oldun cnm?

olmam gereken tarihte oldum bana göre canım test yapıcam ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum...

olmam gereken tarihte oldum bana göre canım test yapıcam ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum...

bi yerleşme kanaması olabilir mi acaba diye sormuştum..ama gününde olmuşsun..
yalnız gebelik düşünmeye başladığımda benimde regl günlerim şaşırmış ve günleri kısa sürmeye başlamıştı.. sonrasında da gebelik olmuştu..
belki seninde bu yüzden düzenli günün şaşmış olabilir.. bencede test için acele etme ..
umarım tez zamanda güzel haberler alırsın canım..

bi yerleşme kanaması olabilir mi acaba diye sormuştum..ama gününde olmuşsun..
yalnız gebelik düşünmeye başladığımda benimde regl günlerim şaşırmış ve günleri kısa sürmeye başlamıştı.. sonrasında da gebelik olmuştu..
belki seninde bu yüzden düzenli günün şaşmış olabilir.. bencede test için acele etme ..
umarım tez zamanda güzel haberler alırsın canım..

tşk ler canım ya ay kaç aydır uğraşıyorum nerdeyse 9 ay oldu artık umudumu kestim ama işte böyle olunca insan diyor acaba mı? :KK28:

tşk ler canım ya ay kaç aydır uğraşıyorum nerdeyse 9 ay oldu artık umudumu kestim ama işte böyle olunca insan diyor acaba mı? :KK28:
çok haklısın.. insan gün sayar oluyor bu evre de..
bu durum sana anormal gelmiş ,umarım ilerleyen zaman da farklı şeyler olur..
dediğim gibi bende de böyle tutarsızlık olmuştu 3 ay üst üste(normalde hiç şaşmayan bir düzen vardı)(hamile

kalmadan önceki aylar)
birde bende de üstüne görme olmuştu,doktorum regl olduğunu söylemişti.. 2 aylık hamileyken(hamile olduğumuda biliyordum)
3 gün sürdü ve rengi farklıydı.normal bir regl kanaması gibi olmuyor yani..ona dikkat edebilirsin ..
Allahım tez zamanda nasip etsin inş canım..

Son düzenleme:
çok haklısın.. insan gün sayar oluyor bu evre de..
bu durum sana anormal gelmiş ,umarım ilerleyen zaman da farklı şeyler olur..
dediğim gibi bende de böyle tutarsızlık olmuştu 3 ay üst üste(normalde hiç şaşmayan bir düzen vardı)(hamile

kalmadan önceki aylar)
birde bende de üstüne görme olmuştu,doktorum regl olduğunu söylemişti.. 2 aylık hamileyken(hamile olduğumuda biliyordum)
3 gün sürdü ve rengi farklıydı.normal bir regl kanaması gibi olmuyor yani..ona dikkat edebilirsin ..
Allahım tez zamanda nasip etsin inş canım..

ay amin inşallah bak Allah san vermiş ne güzel bu arada kaç aylık hamilesin

arkadaşlar banada yardımcı olun en son reglim bittikten 10 gün sonra tekrar regli oldum ama 2 gün sürdü 3 günde lekeler geldi bitti ve şu anda 21.gün ve regli olmadım 4 gün önce idrarda test yaptım çıkmadı tekrar yaptırsammı acaba ya:KK15:

ya canım benim bilemiyorum ki yaptırma desekte eminim meraktan çatladığın için yağtırcaksın en iyisimi yaptır gitsin... Merakın bitsin

X