Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

bebeğimi kaybettim :2: çok üzgünüm gebelik olur gibi olmuş o yüzden testte çıkmış ama gebelik olmamış gelişmemiş yine adet oldum kanamam çoktu 3gün şimdi yine bitti dengem bozuldu hiç böyle olmamıştım:18::18::KK52:

bebeğimi kaybettim :2: çok üzgünüm gebelik olur gibi olmuş o yüzden testte çıkmış ama gebelik olmamış gelişmemiş yine adet oldum kanamam çoktu 3gün şimdi yine bitti dengem bozuldu hiç böyle olmamıştım:18::18::KK52:

Allah' im hakkimizda her$eyin hayirlisini nasip etsin daima.

benim adetlerim duzensizdir ; agustos ayindan beri 35 gunde 1 adet gordum, fakat bu ay 5. haftadan sonra umitlenmeye ba$lami$ken, bir hafta daha geç geldi adetim, dedim hayirlisi olsun.

bu ustune gormeyi henuz duydum, aklima takilinca net'te ara$tirayim diye girmi$tim ki uye oldugum bu sitede "bu" konuya rastladim.
ben adetlerimi normal gorurum, vucudumda hiç bir degi$iklik, agri.. olmaz, bu kez (onceki adetimden) 5. haftasindan sonra, goguslerimde dolgunluk farkettim ve sonrasinda ,adetiminde gecikmesiyle bir hayli umitlendim gebelik için.
7. haftadan sonra yani bu hafta regl' imi gordum ve gayet normal $ekliyle geliyor.
gogusllerim halen $i$ ler, acaba diye laptopumun ba$ina geçmi$ken "ustune gorme" olayini okudum.
geçen hafta umitli iken jinekologumdan gun almi$tim, bu sabah jinekologuma gorunecem, hayirlisini diliyorum Allah'imdan.

sonuçunu yazarim bir ara..

benim adetlerim duzensizdir ; agustos ayindan beri 35 gunde 1 adet gordum, fakat bu ay 5. haftadan sonra umitlenmeye ba$lami$ken, bir hafta daha geç geldi adetim, dedim hayirlisi olsun.

bu ustune gormeyi henuz duydum, aklima takilinca net'te ara$tirayim diye girmi$tim ki uye oldugum bu sitede "bu" konuya rastladim.
ben adetlerimi normal gorurum, vucudumda hiç bir degi$iklik, agri.. olmaz, bu kez (onceki adetimden) 5. haftasindan sonra, goguslerimde dolgunluk farkettim ve sonrasinda ,adetiminde gecikmesiyle bir hayli umitlendim gebelik için.
7. haftadan sonra yani bu hafta regl' imi gordum ve gayet normal $ekliyle geliyor.
gogusllerim halen $i$ ler, acaba diye laptopumun ba$ina geçmi$ken "ustune gorme" olayini okudum.
geçen hafta umitli iken jinekologumdan gun almi$tim, bu sabah jinekologuma gorunecem, hayirlisini diliyorum Allah'imdan.

sonuçunu yazarim bir ara..[/Qmerhaba cnm böle bişey var sahsedn ben doktora gittiğimde kızımda 6 haftalık sanarkn 11 haftalık çıktı hemde öle az buz değil baya baya adet gördum şimdi 2.bebek istiyoruz 3 aydır adet görsem bile bitimindr teste sarılıyorum

sonuçunu yazarim bir ara..

Qmerhaba cnm böle bişey var sahsedn ben doktora gittiğimde kızımda 6 haftalık sanarkn 11 haftalık çıktı hemde öle az buz değil baya baya adet gördum şimdi 2.bebek istiyoruz 3 aydır adet görsem bile bitimindr teste sarılıyorum

Qmerhaba cnm böle bişey var sahsedn ben doktora gittiğimde kızımda 6 haftalık sanarkn 11 haftalık çıktı hemde öle az buz değil baya baya adet gördum şimdi 2.bebek istiyoruz 3 aydır adet görsem bile bitimindr teste sarılıyorum

evet guzelim oyleymi$ okudum tum mesajlari, hiç duymami$tim daha once..
hayirlisi olsun hakkimizda, Allah'im herkesin gonlune gore versin in$aallah.
bizim 1 oglumuz var evlere $enlik ma$aallah 28 aylik :nazar:. 2. bebegi istiyoruz Allah'im nasip ederse :emir_bebek:

eveet jine. me gittim bu sabah, megersem ben du$uk yapmi$im :KK14:
gebe kalmak istedigimi soyleyince bana asit folik yazdi :KK49:
hayirlisini diliyorum Allah' imdan.

kızlarr merhaba bu konuyu yeni araştırmaya başladım.ben normalde her ay regl sancısı yaşardım ince bir sızı olur ya karnında insanın.bu ay onu yaşamadım ve kendimce hamileyim diye düşündüm ancak olmam gereken günden 1 gün sonra regl oldum ama o kadar az geldi ki anlatamam.şimdi acaba ben de test yapmalı mıyım??? hamile olabilir miyim??

hadi yaaa ne güzel hamilesin :)) benim ki yalan oldu :KK43:( üstüne görme falan değilmiş :KK43: hayırlısı bakalım vakti saati gelicek elbet bekliyoruz Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin herkese.

bende 1 ay üstüme gördüm. bebeğimi 5,5 haftalıkken öğrendim. 7 gün kirlendim ...

selam arkadaşım ilk önce hayırlı uğurlu olsun rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ... birşey sormalıyım bende adet oldum bu sefer ağrısız sızısız ve çok az bi şekilde 3 4 gün sürdü göğüslerimde sızlama oluyor ara ara ağlayacak derecede kötü oluyorum kasıklarımda ve karnımda gaz varmış gibi şişlik hissediorum ama gaz prblemim yok... bana ne oldğunu anlamıorum test yaptım testte ışıkta baktğnda çok belirsiz çıktı ikinci çizgi... nasıl olur ne olur anlamadım ama ara ara baş dönmelerimde var .... senin nasıl geçti..... belirtilerin neydi ne yapmam gerekk yardımcı olursan sevinirim ve adetten snra ne zaman test yaptın

Mrb arkadaşlar..
Ben de geçen ay 2 gün erken regl oldum.Çok açık pembesi bir renkteydi,ağrısız sızısız ve birkaç gün sürdü.Regl olunca tamam dedim hamile değilim.Ama şimdi burada bazı yazılanları okyunca ben de acaba üstüne mi gördüm diyorum(İNŞALLAH).Bu ayda 2 gün geçmesine rağmen daha regl olamadım.Biraz daha bekleyip öyle test yapmayı düşünüyorum.Yinede umutlanıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.Belkide normal bir adet gecikmesidir,kimbilir..Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın,aratmasın inşallah..:nazar:

kızlar benimde adetim 5 gün gecikti test yaptım negatif çıktı.3 ocakta malesef adet oldum.üstüne görmeyi anladımda lekelenme akıntı şeklindemi oluyo.onu anlayamadım ..??
bizim ilk denememiz valla adetim bittikten 9 gün sonra 1 gün arayla çalışmalara başladık taaa adetime 4 gün kala bıraktık :) vallahi perperişan olduk ;p üstüne adet gördüm oldumu şimdiiiii :)
eşim çok kaptırdı garibim kendini negatifi duyunca yüzü asıldı belli etmemeye çalıştı ama asıldı yani :) tutturamadık sanırım bu ay..ama adetim bitince tekrar test yapıcam,çünkü bugün 3.güne girdim ve 1.gün normal yoğun geldi 2.gün az az ama parça parça şeyler geldi,3.gün kahverengi sümük gibi bişey :) Allahım yaa kadılık rezillik.hamiş kalsak davul gibi şişsek inş. :KK66: inş. hepimiz hamile kalırız :KK49: :)))

kızlar benimde adetim 5 gün gecikti test yaptım negatif çıktı.3 ocakta malesef adet oldum.üstüne görmeyi anladımda lekelenme akıntı şeklindemi oluyo.onu anlayamadım ..??
bizim ilk denememiz valla adetim bittikten 9 gün sonra 1 gün arayla çalışmalara başladık taaa adetime 4 gün kala bıraktık :) vallahi perperişan olduk ;p üstüne adet gördüm oldumu şimdiiiii :)
eşim çok kaptırdı garibim kendini negatifi duyunca yüzü asıldı belli etmemeye çalıştı ama asıldı yani :) tutturamadık sanırım bu ay..ama adetim bitince tekrar test yapıcam,çünkü bugün 3.güne girdim ve 1.gün normal yoğun geldi 2.gün az az ama parça parça şeyler geldi,3.gün kahverengi sümük gibi bişey :) Allahım yaa kadılık rezillik.hamiş kalsak davul gibi şişsek inş. :KK66: inş. hepimiz hamile kalırız :KK49: :)))

valla ben hamileyken düzenli bir şekilde adet olanları da duydum:KK34: illa lekelenme ve akıntı şeklinde olmayabiliyor demek ki:KK66:
Allah gönlüne göre versin senin de.Tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah:KK66:

valla ben hamileyken düzenli bir şekilde adet olanları da duydum:KK34: illa lekelenme ve akıntı şeklinde olmayabiliyor demek ki:KK66:
Allah gönlüne göre versin senin de.Tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah:KK66:
amin cnm amin :KK53: Allah isteyen herkese versin tez zamanda :KK14:

hamile kadığınız aydan sonraki ay görebiliyorsunuz.bende öyle oldu.bide her ay adet zamanım yanıma yaklaşılmaz gerile gerile bir hal olurum.

X