Dar mekanlarda,eya saklama yntemleri paylam alan

Odanın renklerine uygun bir kaplama seçersen güzel olur. Ayrıca kudeleyle süsleyebilirsin.

kullanışlı yani içinde asma, raf vb şeyleri bol olan altı çekmeceki büyük elbise dolabı! mevsimlik tüm giysileri tıkış tepiş olmadan alabilecek şekilde olmalı!

dolap üstlerinde yer varsa mevsim dışı giysi vb koymak üzere renkli, fermuarlı hurçları tamamen doldurup düzgün bir görüntüyle cıvıl cıvıl dekor yerine de kullanabilirsiniz. şu kutuları kaplama fikri benim de aklıma gelmişti annem olur mu ki diyordu, çok sevindim deneyen olduğuna, koçtaş'ta falan pahalı oluyor kutular, rengine vuruluyor insan.

kapı arkalarına -yani kapının açılan yerine asılan askılıklar- günlük kullanılan giysileri toparlamada harika! ayrıca duvara çiviyle sabitlenen askılar da giysi, çanta vb ortalıktan toplamak için harika!

bol raflı kitaplık! bol raflı özel yaptırılan ayakkabılık, hazırlar çok az ayakkabı alıyor gibi geliyor bana.

koridorda uygun yerlere kapı hizasının üstüne tavana dolap, duvar rengine boyanıyor vve fark edilmiyor bile:)))

mutfak dolapları kesinlikle tavana kadar olmalı!

mutfak küçükçe salonda yüksek ve bol çekmeceli bir konsol!

marketten kutu aldım. ürünlerin kutularını atıyorlarya onlardan. 60x60 boyunda. yapışkanlı kağıtlarla kapladım. Çocukların dolabının üstüne üçtane yanyana koydum. Güzel oldu maliyette 5 lira filan

bu yöntemi bende kullanıyorum
bi ayakkabı kutusu bi yapışkanlı folyo
hop oldumu sana güzel bi kutu
herşeyi doldur çocukların ıvır zıvır
çok da güzel oluyo rengarenk:KK34::KK34:

X