Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçları Kazıtmak Acayip iyi Geliyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben bebekken annem 3 kere kazıtmış saçlarımı inanamazsınız zaten gürmüş resimlerimden görüyorum bide 3 kez kazıtınca okulun en gür saçları bende:jeyyar:kaydirigubbakcemile3şakkıdı

benimde ailemin zorlamasıyla 8. sınıfa kadar saçlarım kazıtıldı dökülme kellik vb. bir sorun suana kadar olmadı ama bence bütün zorluklar gidip koltuğa oturana kadardır daha sonra o çok korktuğumuz çevrenin tepkisi hiçde beklediğimiz kadar çok olmuyor zaten 1 - 1,5 ayda erkek saçı şekline geliyor birde arkadaslar size sorum olucak kazıtmaktan kastını usturala sıfır numaramı yoksa makine üç numara tıraş mı???

:1shok::1shok:sengözlerimebaksanabamann yapmayın arkadaşlar bebeklik donemınde yaparlar saç kazıtmayı daha fazla falan cıkmaz saclar sacların sık sık kesılmesı olayı dogrudur uclarından kesıldıkce sac hava alırmıs daha cabuk uzarmıs kuaforler soyluyor onun yerıne vıtamın hapları ve sacları besleyı maskelerle falan saclarınızı daha gurlestırın dazlak bır sekılde gezılmezkı ...

kazıtmakmı:1shok:

bu nasıl bir cesarettir ya ..

ben hayatta eşimin karşısına çıkamam heralde hastalık olsa tamam da kendim hayatta bunu yapmam:1no2:

arkadaslar ben bugun bir delilik yaptim ve kafami tras ettim.simdi guleyimmi aglayayimmi sasirdim.benimki birazdan eve gelicek.kafami nasil saklicam ondan.gulmesinden korkuyorum ay ne kotu.ama ne yapim saçlarim çok dokuluyordu.artik canima tak dedi.bende aldim makasi elime.sonrada tras.ama beceremedim.kafamin yarisinda saç var yarisinda yok.çok komok ya:roflol:hemen kendime peruk aldim.bakalim insallah kazitmanin faydasini gorurum.:Saruboceq:

eşinin tepkisini çok merak ettim ya kaydirigubbakcemile3

adamcağız şoke oldu demi:roflol:

ne dedin

doktorum dediki :kazıtmak saçların iyi yada gür çıkmasını sağlamaz :nazar:

evet saglamiyormus uygulayip gormus durumdayim.simdi uzamasini bekliyorum.

ama bazı kişilerde işe yarıyo. genelde işe yaramıyo değil. beatrise belki uzadıkça anlaşılır işe yarayıp yaramadığı. bu arada sen sıfıra mı vurdurdun . bazıları uzamadan bikaçkere daha kazıyo . 1 kere yetmiyo mu acaba . ben de kazıtıcam araştırıyorum bu konuyu ayrıntılı :)

valla nerden baksan 20 tane kuaförle konuştum ve saçları kazıtmak çokkk iiii geliyo dediler bende kazıttım gerçekten şu anda mükemmel saçlara sahibim herkeze tavsiyeee ederimm:teytey:teytey:

anam kıss bir de hatıra fotografı çektireydin neyse büyük cesaret seni takdir ediyorum ;ama ben asla yapamam bırak kazıtmayı kısa saç bile yakışmıyo neyse sıhhatler olsun

valla kimine yarıyor kimine yaramıyor kazıtmak anlamadım gitti

bebekken yapılması doğrudur ve herkeste aynı olumlu sonucu vermez

sitede varmış saçını kazıtanlar.kaça vurduklarını merak ediyorum 0 a mı yoksa 3 e mi. bebeklikte yapılanı sormuyorum.

ama
yalan yalan yalan yalan yalan
gözlerin değil sözlerin yalan
yalan yalan yalan yalaaaan
sözlere değil gözlere inan
yalaaaaaaaaaaaaankaydirigubbakcemile3

bende jilet ile bazı yerlerden almayı düşünüorum dışarı flan çıktığmda fark edilmeyck derecede yerimseniben

ama
yalan yalan yalan yalan yalan
gözlerin değil sözlerin yalan
yalan yalan yalan yalaaaan
sözlere değil gözlere inan
yalaaaaaaaaaaaaankaydirigubbakcemile3

sen de yani. niye yalan olsun .ben kazıttım die niye boşa yalan söylesinler.

çalışmıyo olsam vala kazıtıcam yaa

valla nurum ben okuyorum ama kazıttım bence bahane yapıorsun gibi geldi eğer gerçekten istiyorsan bence şimdi tam sırası havalar ısınıyor

valla nurum ben okuyorum ama kazıttım bence bahane yapıorsun gibi geldi eğer gerçekten istiyorsan bence şimdi tam sırası havalar ısınıyor

o şekilde dışarı çıkmak istemiorum canımmm.ben liseden sora bi sene evdeydimm.o sene hiç böle bişey gelmedi aklıma.ne güzel evdeydimm.yapabilirdimm.
şimdi çalışıyorum dersaneye gidiyorumm artı bi sevgilim varr.
cesaret edememkii

o şekilde dışarı çıkmak istemiorum canımmm.ben liseden sora bi sene evdeydimm.o sene hiç böle bişey gelmedi aklıma.ne güzel evdeydimm.yapabilirdimm.
şimdi çalışıyorum dersaneye gidiyorumm artı bi sevgilim varr.
cesaret edememkii

bence sen erkek arkadaşından korkuyorsun neyse o zaman sende iyice kısalt canım saçını belki o da işe yarar

ah kızlar ben kazıtırım aslında ama ben de lısedeyken upuzun saclarımı kısacık kestrmıstım yanı erkek sacı gıbıydı cok kısaydı ama uzatana kadar canım cıktı hemde oyle bı gurlesme falan olmadı yanı

X