Doğuma Hazırlık Ilginç Kiz Isimleri Bulan Var Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

sbalkan81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2007
41
1
42
SLM KIZLAR TAM BELLİ DEĞİL AMA ŞU ANDA GÖRÜNDÜĞÜ KADARIYLA KIZIM OLACAK. İLGİNÇ VE ANLAMI GÜZEL OLAN BİLDİĞİNİZ İSİMLERİ GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM. KIZ OLURSA NİSA ADINI DÜŞÜNDÜM AMA DAHA GÜZEL BULURSAM DEĞİŞTİRİCEM.:emir_bebek:

canım yenı duydum berlika var cennetın yedı kapısıda anlamı.bıde edrar ama ben ehh yanı berlika daha hosuma gıttı

slm kızlar allah izin verirse inşallah,benim bi kızım olursa DÜNYA ismi çok hoşuma gidiyor,kuran da da geçiyor...

ELIZ ismi buunlerdeki favori ismim koyabiliriz sanirim biizm prensese. anlami uysal sakin demek ayrica yabanci yerde dogan cocuk demekmis ve su periside diger anlamiymis. snairim ben bu ismi koycam:)

İKRA da olabilir mi,Benim hoşuma gidiyor,..............................................................................
..........................................................................................

tatlımm bide 'esila' var beğenirsen cennetteki meleklerden birinin adı ayrıca benimde kızım olsaydı annanemin adını koyucaktımm 'berra' benim çok hoşuma gidiyo sanada seçenek sunmuş oldum

Kızlar bende Ecrin(Allah'ın emaneti demek) ismini çok beğendim sizce nasıl etrafımdakilere tuhaf geldi bende kararsız kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.

bende begüm mina koycam arkadaşlar. babası begüm anneannesi mina istedi. bende ikisinide kırmadım. begüm hanımefendi demek minada Mekkede şeytanın taşlandığı dağın adı. Sizce nasıl ?

canım benim kızımın ismi olcak MELİNDA
MİLENA ve ARMİNA yı da begenmiştim ben

öncelikle kızın hayırlı ve sağlıklı olsun...
erva berra eslem berre irem efsa sena...

hep 3 kizim 1 oglum olsun istemisimdir isimleride RAVZA;HAVZA;RANA;erkek KAYRA ama allah kismet etmdi malesef

ecrin:Allahın emaneti,hediyesi.
berra:hayırsever kadın,bereketli.
azra:el değmemiş.
erva:uçuşan kelebekler,peygamber efendımızın halasının adı.

X