Örgü Lif Modelleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
795
1
merhaba arkadaşlar,

bendeki lif modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.bunlar netten.(üzerinde beyzaca yazanlar beyzaca .blogspot.com.danalıntıdır)ama önümüzdeki günlerde kendi lif modellerimi de buraya koyacağım.

buket cim henüz ben de yeniyim herkesin konu açtığını görünce ben de açtım.bu arada senin paylaşımlarında çok güzeller.
peki ne yapabilirim şimdi.bana yardımcı olup fikir verirsen sevinirim.çünkü bilgisayarım bayağı güzel şeylerle dolu.ve burda göstermek isterim.

Arzucum modelleri bekliyorum.yerimsenibenYönetimle görüştüm ayrı açılmasında mahsur yok yalnız kendi el emeklerini yayınlayacağın zaman mümkünse eğer bu çok önemli çünkü imzanı fotoğrafı ortalayarak yazmanı istiyorum.Bunu Paint'den yapabilirsin..Paylaşımın için tesekkürler

arkadaşlar burda gördüklerinizin hepsi netten alıntıdır.artık her mesaja netten diye yazmaktan sıkıldım.bundan sonraki lif modelleri için netten alıntı diye yazmıyorum artık.

firkete işini biliyorum ama bu modeldeki iplerin birbirine dolanımı nasıl yapılmış biliyorsanaçıklamalı anlatırmısın çok hoşuma gitti kızımın çeyizine yapmak istiyorum

teşekkür ederim.ben yapmadım ama sanırım en ortadaki kısım normal yuvarlak dantel nasıl yapılırsa o şekilde yapılıyor.sonra firketeyle yapılan kısımdan birkaç tane toplu olarak alınıp orta kısımdaki britlerle ile birleştiriliyor yani.ortadaki her brite firketeli kısımdan 6-7 tane ekleniyor.en sondaki kısımda şu şekilde olacak(sarılı ve yeşilli olan).bilmem anlatabildim mi?eğer öyle yapmak istemezseniz aşağıdaki kırmızı motif gibi de yapabilirsiniz.

,

X