Lekeler, Çiller Arap Kızı kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhabalar krem hakkında gzel yorumlar okudum acaba yuze uyguladıgımızda ıyıce yedırıyormuyuz yoksa yuzde beyaz olarak kalmasınımı sağlıyoruz hangısı daha etkılı olur acaba

kızlar yüz beyazlatma için şöyle bi krem duydum.ama denedim.fiyatı 10 lie 20 ytl arası.

Doğal Bio Arbu-White (10 GR)

DOĞAL YÜZ LEKE BEYAZLATICI KREM ÖZELLİKLERİ

yüz beyazlatıcı krem, yaş ilerlemesinden, stresten, aşırı yorgunluk, üzüntü, travma, soğuk, heyecan, hastalık, güneş ışınlarından, hamilelik, hormonel bozukluktan dolayı yüzde oluşan siyah nokta, leke, kızarıklık, malesma gibi cilt hastalıklarınının iyleşmesini sağlar.

Bio Arbu White yüz beyazlatıcı krem içinde tabiatttan doğal olarak elde edilmiş arbutain özleri bulunmaktadır. Arbutain yüzdeki lekelerinin giderilmesinde ve cildi beyazlatmak için kullanılan doğal ve güvenilir yöntemdir. Yüzdeki cilt hastalıklarıne neden olan hucrelerin gelişimi engeller ama bunu sağlıklı hücrelere zarar vermeden yapar.

Allantoin, Algisium C ve papatya özleri hucrelerin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur, cildin mikrop kapmasını veya tahriş olmasını engeller. Vitamin E cildin o doğal esnekliğini kazanmasına sağlar.

BİO ARBU WHİTE YÜZ BEYAZLATICI KREM 10 GR DIR.

Leke, Kızarıklık, Siyah noktaları beyazlatır.

Esnek ve Doğal bir Görünüm verir.

En Güvenilir Ve Doğal Yöntem

Çok kıssa zamanda istenilen sonuç

ya arkadaşlar bu arap kızı geçici bir çözüm.ben kullandım.ilk bir kaç gün kremin kokusuna,beyazlığına kapılıyorsunuz bir aydınlık veriyor.ancak şu var çok yoğun bir şey ve cildin gözeneklerini kapatıyor.onu kullandıktan sonra benim cildimde siyah noktalar yağ bezeleri daha bir arttı.sürmesi de yıkaması da bir dert zaten.2,5 ytlye almıştım ben de...ya zaten çok etkili bişey olsa bu kadar ucuz olmazdı,ayrıca içinde ne yazılıyor içeriği ne bir bilgimiz yok.o yüzden ben tedirgin oldum sonraları ve bıraktım.o önceleri lekeleri yok etti zannediyordum,çünkü görünümünde daha beyazlama oldu yüzümde.ama bıraktıktan sonra tekrar eski halinde.boşuna uğraşmayın arkadaşlar,zamanınıza emeğinize yazık.tabi tercih sizin,ben uyarmak istedim.sağlıcakla kalına.s.a.s.a.s.

bnm annem gençliğinde kullanıomuş çok eski bi krem. 4 yıl önce ark.ım mardinden getirmişti 1 hafta kadar kullandım yüzüm ztn sivilceliydi dahada azdırdı cildi yağlı olanlar kullanmasın ama gerçekten beyazlatıyo ve tamamen doğal...

arap kızını 4 gündür kulanmaya başladım sonucu sizlere söliycem arkadaşlar 15 gün olsun bakalım en azından

ben de bir iki gunde bir suruyorum ya sanırım etkili oluyoo lekeler gecmeye basladıı ama sizce üzerini mi kapatıyor???

hııım bende 5 yıl önce falan kullanmıştım çok iyi sonuçler veriyor iki çeşidinide kullandım sadece leke deil sivilceler içinde iyi gelmişti aktardan almıştım hatta yoktu getirtmiştim kullan tavsiye ederim hiç bir zararını görmedim[/QUOTE

KULLANMYAI BIRAKINCA LEKELER GERİ GELİYORMUŞ ÖYLE OLDUMU ???

bende kullanıyorum arkadaşlar eger tek tük sivilceleriniz varsa azaltma yapıyor
ben gece yatarken önce yüzümü arındırp gülsuyu sürüyorum sonrada arap kızını uyguluyorum sabah kalktıgımda çok hoş görünüyor yüzüm..bırakınca tekrar leke yaptıgı dogru degil çünkü bikaç kere bırakıp tekrar kullanmaya başladıgım oldu

slm arkadaşlar cildimde sivilce değilde lekeleri çoktu gecen hafta yogurt ve karbonatlı maskeyı yaptım hergecede yatarken arap kızı kremini kullandım sabah yüz yıkama jeli ile arındırdım lekeler yavas yavas acıldı yüzüm ışıldamaya basladı faydasını gördüm yani

Fondoten gibi bir şey.. Beyazlatıyor evet ama yıkadıktan sonra geçiyor.. Bir de cildi yağlı olanların pek kullanmasını tavsiye etmem.. Vıcık vıcık oluor cilt.. Pudra geçmek gerekiyor üstüne ama hava sıcak olduğu zaman onun da bir işe yaramadığı ortada..

bende üç gündür kullanıyorum bakalım bi faydası olucak mı benimde yüzümde yok dencek kadar az çillerim var gerçekten sayılabılecek kadar az ama taktım.. bakalım 1 haftanın sonunda etkisi olucak mı?

arkadaşlar evet yüze sıvanan bi krem anlaşılması zor ama içinde nişadır olduğu için nişadırında renk açıcı özelliği olguğu için işe yarayacağını düşünüyorum 1 ay gibi bi süredir kullanıyorum amaanlatıldığı gibi 1 hafta hikayesi yalan uzun süre kullanmak gerekiyor anladığım kadarıla evet cildi güzelleştiriyor benim cildim kuru sabah kalktığımda yumuşacık olduğunu görüyorum sabır istiyor

eczanelerde expigment diye bir ilaç var o da lekelere iyi geliyor arabkızı kremini ben de kullandım ama çok yoğun bi de cilde sürmek çok zor oluyo

Hanımlar aranızda şu tarifi deneyen var mı? metal parçası olmayan sedef bir düğmeyi limon suyunda 1-2 gün bekletip lekelere sürülür. Ben çillerim için denedim, ama öyle böyle çil değil. Güneşi görünce neredeyse tüm yüzüm açıkkahverengi oluyordu. Haftada 2 kez sürdüm artık sıkıntım kalmadı. Şimdi de sırtımda ki lekelere deneyeceğim.

Ben bu arap kızını kullandım cildim yağlı olduğu için krem de yağlı tüm sivilce yaptı yüzümü ama baya ten rengini açıyor

Hanımlar aranızda şu tarifi deneyen var mı? metal parçası olmayan sedef bir düğmeyi limon suyunda 1-2 gün bekletip lekelere sürülür. Ben çillerim için denedim, ama öyle böyle çil değil. Güneşi görünce neredeyse tüm yüzüm açıkkahverengi oluyordu. Haftada 2 kez sürdüm artık sıkıntım kalmadı. Şimdi de sırtımda ki lekelere deneyeceğim.

sedef düyme derken nedir ki o anlamadım açıklarsan sevinirim canım

merhabalar kızlar ben 1 hafta önce burda arab kızı kremiyle ilgili yazıları okudum we hemen gidip aldm gerçekten cildi güzelleştiriyo alnmda we çenemde sivilce lekeleri wardı küçücük nokta haline geldiler 1 haftada cildi prüzszleştiriyo tavsiye ederm...

Biraz geç cevap veriyorum özür dilerim. Aslında sedef bulmak da kolaydır ama düğme en kolayı. Şimdi pek moda hep gömleklere sedef düğme koyuyorlar, bir manifaturacıdan da temin edebilrsiniz. Cildiniz karma veya yağlı ise kullanın çok kuru ise kullanmanızı tavsiye etmiyorum, limon çok kurutuyor çünkü. Manifaturacıdan alacağınız bir sedef düğmeyi (kendinden delikli, kesinlikle üzerinde metal süs veya metal parçası bulunmasın) yarım limon suyuna atın, bir kaç gün sonra sedefin limon suyuna kendisini bıraktığını göreceksiniz. Bu suyu SADECE lekelerin üzerine sürün.

Biraz geç cevap veriyorum özür dilerim. Aslında sedef bulmak da kolaydır ama düğme en kolayı. Şimdi pek moda hep gömleklere sedef düğme koyuyorlar, bir manifaturacıdan da temin edebilrsiniz. Cildiniz karma veya yağlı ise kullanın çok kuru ise kullanmanızı tavsiye etmiyorum, limon çok kurutuyor çünkü. Manifaturacıdan alacağınız bir sedef düğmeyi (kendinden delikli, kesinlikle üzerinde metal süs veya metal parçası bulunmasın) yarım limon suyuna atın, bir kaç gün sonra sedefin limon suyuna kendisini bıraktığını göreceksiniz. Bu suyu SADECE lekelerin üzerine sürün.

yaw ben düğmeciye gittim ne diyon sen falan dedi :smiley-cool: bacım aç birazz meraklandık resim falan varmı ya da link versen

X