Lekeler, Çiller Arap Kızı kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canım ben bizzat kullandım bu kremi eskiden haremdeki kadınlar tenlerini beyazlatmak için kullanırlarmış o zamanlar beyaz ten makbulmüş bu krem küçük bi kutu normal krem kıvamında değil ve ağır bi kokusu var ama güneş lekelerine sivilce lekelerine ve çillere iyi geliyo benim sivilce lekem vardı onun için kullandım bi kaç seferde geçirdi ben gece yatarken sürüyodum ama etksini gördüm..
Kullandığınız krem şekli nasıl nette Çeşitleri var hangisi doğru krem bide 19 var 39 var bilemedim

Kullandığınız krem şekli nasıl nette Çeşitleri var hangisi doğru krem bide 19 var 39 var bilemedim

Elimde 10 mavi renk 10 de pembe renkli arap kızı var o kadar etkili olacagını düşünmediğim için yurtdışından fazlaca getirmiştim 3 kutusu işimi gördü istersen uygun fiyata gönderebilirim.

Kardeşimin cildi çok hassas mezuniyeti için hazırlık yapmamız gerekiyordu yuzund3ki minik kılları ağdayla alalım dedik ertesi gün yüzü mahvolmustu. Normalde iki haftada iyileşmesi beklenen kızarıklık ve tahriş iki üç günde geçti:) tabi yoğurt ve Arap kizi kremini nöbetleşe uyguladık. Kendim de kullanıyorum sonuç çok iyi . Piyasadaki birçok ürünü pahalı demeden kullandım düzenli sekild3 ancak hiçbiri bu minik kutunun yarısı kadar iş görmedi:) ucuz diye yanilmayin kızlar bi hafta deneyin farkı göreceksiniz
❤❤❤

Ben de ilk başta buradaki bütün yorumlara bakarak tedirgin kalarak aldım. eylül ayından beri kullanıyorum. Yüzümden hiç sivilce eksik olmazdı. kullanmadığım ilaç krem kalmamıştı. arap kızı kremini kullanmaya başlayalı yüzüm pırıl pırıl oldu. ben gece yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum.sabaha kadar yüzümde kalıyor.kalkınca yüzümü sadece suyla yıkıyorum. ama bir gece yorgunluktan yüzümdeki cc kremi temizlemeden sürmüştüm. dudak kenarında minik sivilceler çıkmıştı. o yüzden mutlaka yüzünüzü temizleyerek kullanın. memnun kalmayan arkadaşlara sanırım ya sahtesi denk gelmiş.ya da fazla kullanmışlar. çünkü çok az miktarda kullanmak gerekiyor. Bu arada ben pembesini kullanıyorum

Ben de ilk başta buradaki bütün yorumlara bakarak tedirgin kalarak aldım. eylül ayından beri kullanıyorum. Yüzümden hiç sivilce eksik olmazdı. kullanmadığım ilaç krem kalmamıştı. arap kızı kremini kullanmaya başlayalı yüzüm pırıl pırıl oldu. ben gece yüzümü temizledikten sonra kullanıyorum.sabaha kadar yüzümde kalıyor.kalkınca yüzümü sadece suyla yıkıyorum. ama bir gece yorgunluktan yüzümdeki cc kremi temizlemeden sürmüştüm. dudak kenarında minik sivilceler çıkmıştı. o yüzden mutlaka yüzünüzü temizleyerek kullanın. memnun kalmayan arkadaşlara sanırım ya sahtesi denk gelmiş.ya da fazla kullanmışlar. çünkü çok az miktarda kullanmak gerekiyor. Bu arada ben pembesini kullanıyorum
Nereden aldınız ? Aktardan mı ?
Ve sadece sivilceler için mi işe yarıyor

Nereden aldınız ? Aktardan mı ?
Ve sadece sivilceler için mi işe yarıyor
ben bu kremi internetten sitesinden aldım.5 tl idi .sadece sivilceler için değil ,lekeler ve izler içinde kullanılıyor. bende sivilcelerden kalma kahverengi lekeler var .lekelerde biraz açılma var ama tam olarak gitmedi tabiki. ayrıca arap kadınları bu kremi ten rengini açmak için kullanıyormuş

ben bu kremi internetten sitesinden aldım.5 tl idi .sadece sivilceler için değil ,lekeler ve izler içinde kullanılıyor. bende sivilcelerden kalma kahverengi lekeler var .lekelerde biraz açılma var ama tam olarak gitmedi tabiki. ayrıca arap kadınları bu kremi ten rengini açmak için kullanıyormuş
Kaç ay kullanınca sonuç veriyor ?

Hanımlar aranızda şu tarifi deneyen var mı? metal parçası olmayan sedef bir düğmeyi limon suyunda 1-2 gün bekletip lekelere sürülür. Ben çillerim için denedim, ama öyle böyle çil değil. Güneşi görünce neredeyse tüm yüzüm açıkkahverengi oluyordu. Haftada 2 kez sürdüm artık sıkıntım kalmadı. Şimdi de sırtımda ki lekelere deneyeceğim.
Merhaba ben internetten çok etkili ve çok nadir olan etkili yöntem arıyorum aşırı güneş lekelerim var kollarımda omuz ve sırtımda ne uyguladımsa geçmedi hatta yayıldıdiyebiliriz arap kızı kreminin yorumlarını okurken çoğu kişi zaten iyi gelmediğini yazmış .sizin yorum çok dikkatimi çekti lütfen açıklama yaparmısınız sizin güneş lekeleriniz bu yöntemle geçtimi ne sürede geçti tekrar çıktımı ve nasıl yaptınız.çok yardıma ihtiyacım var.bu lekelerim doğuştan değil her denize gidip yandığımda bu lekler o şekilde oluştu.

X