Şampuan ve Saç Kremleri Durulanmayan Bakım Kremi

gliss in bakım spreyi kullanıyorum ben. çok memnunum. saçı ağırlaştırmıyo. tavsiye ederim. yorgun savaşçı saç yapılarımızıda sormuş. benim ince telli ve dalgalıyla düz arası bi saçım var bide röfleli. bu spreyi sıkınca çok kolay fön çekiliyo hemen düz oluyo saatlerce fönle uğraşmak zorunda kalmıyorum.

arkadaşlar gliss ürünlerine geçen akşam baktım markette. görünce hatırladım ki, ben ilk çıktığında şu hani üzeri köpüklü gibi olan spreylerinden sarı olanından almıştım, yeni çıkanları deneme alışkanlığım vardı o zamanlar. ancak sonra kullanamamıştım, bayatlamıştır diye atmıştım rengi değişmişti 1 yıl falan bekledikten sonra.

şimdi internette biraz arama yaptım, turuncusunu tavsiye edenler var. siz hangi çeşidini kullanıyorsunuz memnun kalanlar?

Son durum:
arkadaşlar yukarıdaki soruyu sorup alışverişe çıkmıştım, dayanamadım aldım. inceleyince hatırladım ben "dengeleyici"olanını almıştım birkaç yıl önce. bu sefer onarıcı olanı aldım. belki bu sefer memnun kalırım. dipleri yağlı saçlarımın, ama gerisi de çok kuru. şimdi kış, neme ihtiyaç var. kullandıkça yazarım sonuçları.

Son düzenleme:
ben the body shopn amlika saç kremini kullanıyorum, banyodan çıktıktan sonra havluyla kurulanmış saça sürüyorum, hiç yapış yapış falan olmuyor, memnunum. :lepi: elidor ve pantene kullanmıştım, onlar döküyor gibi gelmişti bana.

pilarcım kuzum hangi serisi bu bende çayagacı serisininden var seninkü hangisi acaba?degişştirmek istiyorum saçlarım da ne kuru ne yaglı ayrıca. hangisini önerirsin bana:1hug:

pilarcım kuzum hangi serisi bu bende çayagacı serisininden var seninkü hangisi acaba?degişştirmek istiyorum saçlarım da ne kuru ne yaglı ayrıca. hangisini önerirsin bana:1hug:

ayy pardon kıss ne çayagacıı üzümçekirdegiydi oo:roflol:karıştırmışımsırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar ben john frieda nın bakım serumunu kullanıyorum.banyodan çıktıktan sonra saçlarınızın nemini havluyla alıyorum ve saçıma sürüyorum.hem çok rahat taranıyor hemde fön öncesi çok güzel bakım yapıyor.tavsiye ederim

Gliss kullan gayet güzel sprey şeklinde saç kremi:dance: saçı da ağırlaştırmıyor

yves rocher aldım
sadece uçlarına sürülüyor saçın
yeni kullanmaya başladım

Gliss'in saç spreyini ve Avonun "Advance Techniques" saç maskesini şiddetle tavsiye ederim a.s

merhaba... benim saçlarım düz ve hafif katlı kesim..
bende yves rocher'in S.O.S Saç Onarıcı Maske'sini kullanıyorum..hem bakım yapıyor..hem yumuşacık yapıyor hemde kullandıgımda saçlarıma çok güzel hacim veriyor. saçlarımın uçları nerdeyse fönlü gidi duruyor. tavsiye ederim..

Saçlarınız boyalıysa Phytum Actif Force Et Couleur serisini çok öneriyorlar. Rengini falanda parlaklaştırıyormuş.Benim saçımda boya olmadığı için kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar.

dove sıvı saç kremi kullanıyorum bitince tekrar almam - hayvan deneyi yapıyor çok da etkisi yok zaten
urban care saç dipleri için biyotinli tonik almıştım - bitmek üzere, tekrar da alabilirim etkisi var mı pek anlamadım
urban care aşırı yıpranmış saçlar için çift fazlı pembe sprey - etkisi yoktu çok beğenmedim.
avon - durulanmayan kayısılı bir krem vardı - çok etkisiz hiç almaya gerek yok
pantene argan yağlı serum - normal bir yağ bakımıydı her markadan alınabilir, pantene markasını tekrar kullanmam hayvan deneyi yapıyor.
avon advanced techniques supreme oils - güzel memnun kaldım
milkshake saç bakım kremi - muhteşem kokuyor saça çok etkisi yok ama o koku için bile sürülür.
john frieda veya doa kozmetik kullanmayı düşünüyorum elimdekiler bitince.

X