Göz Makyajı Takma kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaşlar takma kirpik kullandınızmı hiç?alıcam korkuyorum olan kırpıklerde gıtmesın...
tavsiye edermisiniz?

Arkadaşlar takma kirpik kullandınızmı hiç?alıcam korkuyorum olan kırpıklerde gıtmesın...
tavsiye edermisiniz?

evet canım ben kullandım eğer iyi bilen bir makyöze taktırırsan çok güzel oluyor.ben kendim çok uğraştım ama beceremedim.çıkarması ise çok basit bir ucundan yavaşca tutup çekiyorsun bu kadar yerimseniben

kendi kendine takman mümkün degildir..bunu ancak bilen bir estetisyene yaptirabilirsin
güzel yapildigi taktirde ve kullanma talimatina uyarsaniz 3 hafta kullanabilirsiniz

Benim hiç ihtiyacım yok maşallah
rimel sürdüm mü takma gibi oluyor zaten
sna da tavsiyem her akşam
hint yağı sür bak nasıl uzuyor

canım bende senin gibi ilk önce korkuyordum kirpiklerimdende olurmuyum diye dayanamadım aldım ben tek tek olanlardan kullandım daha kullanışlı olduğunu sölediler bana kendim takamadım olmadı bende kuaförüme taktırdım süper duruyor takınca üstüne ince eyeliner hafif rimelle muhteşem oluyor.2 hafta kadar dayandı denize girip çıktım devamlı duş aldım benimkiler kendilğinden düştüler ben çıkarmadım tek tek olduğu içinde öle abes durmadı özel günlerde takılabilir diye düşünüyorum belki bayramda yine takarım kripiklerimisositososito

kızlar cosmoda gördüm tamka kirpik paket halinde ama plastik gibi duruyo sizinkiler gerçek kirpikmi..6.75e vardı ve 14 ytl ye ama içinde baya vardı ve üçerli grup halindeydiler..siz nasıl alıyorsunuz?

X